Mayonez.Net

RSS
«    Ocak 2021    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Adobe Dreamweaver CS5 v11

alt
Adobe Dreamweaver CS5 v11
alt
Yayın Grup: EMBRACE
Release Name: Adobe.Dreamweaver.CS5.v11.0.4909.Incl.Keymaker-EMBRACE
Yayın Adı: Adobe.Dreamweaver.CS5.v11.0.4909.Incl.Keymaker-EMBRACE
Release Date: April 30, 2010 Yayın Tarihi: 2010 30 Nisan
Type: Multimedia Türü: Multimedya
Protection: Serial Koruma: Seri
Language: English Dil: İngilizce
Requirements: WinAll x86/x64 Koşullar: WinAll x86/x64

Adobe Dreamweaver CS5 - Adobe Dreamweaver cs5 - bir program geliştirmek ve korumak Web siteleri. Adobe Dreamweaver Adobe Dreamweaver en gelişmiş özellikleri ve dinamik ve modern web siteleri, bugünün standartlarına alakalı oluşturmanıza yardımcı olabilir teknolojiler içeriyor. Bu uygulama yalnızca kolay değil bir web sitesi tasarım, görsel yöntemlerle sağlar, fakat aynı zamanda üretken web geliştirme için gerekli araçları sağlar. CSS, ASP ASP.NET. Orada, farklı tarayıcılar, fonksiyonel kod editörü web sayfaları ve fırsat gibi teknolojiler ile çalışmaya uyumluluğunu kontrol işlevi ile tam bir formatı desteği CSS var: XML, javascript, PHP, Adobe ColdFusion, ASP ve ASP.NET. В Adobe Dreamweaver CS5 PHP . Adobe Dreamweaver cs5, yeni popüler CMS için destek ekler özel PHP sınıfları ve tek tek siteler ve kod için ipuçları özellikleri çok daha fazlası.

Adobe® Dreamweaver® CS5 software empowers designers and developers to build standards-based websites with confidence. Adobe ® Dreamweaver ® cs5 yazılımı güvenle standart tabanlı web siteleri inşa etmek tasarımcıları ve geliştiricileri güçlendirir. Design visually or directly in code, develop pages with content management systems, and accurately test browser compatibility thanks to integration with Adobe BrowserLab, a new Adobe CS Live online service. Tasarım kodu görsel olarak veya doğrudan, ve içerik yönetim sistemleri ile sayfaları geliştirmek doğru Adobe BrowserLab, yeni Adobe CS Live çevrimiçi hizmet ile entegrasyon sayesinde tarayıcı uyumluluk testi.

What's new in Dreamweaver CS5 Ne cs5's Dreamweaver yeni bir

CSS inspection new CSS denetim yeni
Visually display the CSS box model in detail, and easily toggle CSS properties without reading code or needing to use a separate utility. Görsel ayrıntılı olarak ve kolayca CSS özellikleri kodu okuma veya ayrı bir yarar kullanmanıza gerek kalmadan geçiş CSS kutu modelini göstermek.

Integration with Adobe BrowserLab new Entegrasyon Adobe BrowserLab yeni
Preview dynamic web pages and local content with multiple viewing, diagnostic, and comparison tools. Önizleme dinamik web sayfaları ve çoklu görüntüleme, tanı ile yerel içerik ve karşılaştırma aracı.

PHP custom class code hinting new PHP özel sınıf kodu ima yeni
Display proper syntax for custom PHP functions to help you write code more accurately. Özel PHP fonksiyonları için Ekran uygun sözdizimi daha doğru kod yazmak yardımcı olur.

Integration with Business Catalyst new Entegrasyon İş Catalyst yeni
Leverage integration between Dreamweaver and the Adobe Business Catalyst® service (available separately) to build and host everything from amazing websites to powerful online stores and lead generating mini-sites. Dreamweaver ve Adobe İş Catalyst ® hizmeti (ayrıca satılır) inşa etmek ve güçlü bir çevrimiçi mağaza şaşırtıcı websites kadar her ev sahibi ve mini-siteler üreten kurşun arasında Kaldıraç entegrasyon.

CSS starter pages enhanced CSS starter sayfaları gelişmiş
Jump-start your standards-based website design with updated and simplified CSS Starter Layouts. Git-ile standart tabanlı web sitesi tasarımı başlamak güncellenen ve CSS Starter Düzenler basitleştirilmiş.

Subversion support enhanced Subversion desteği arttırmak
Manage site files more effectively in collaborative, version-controlled environments with enhanced support for Subversion® software. Yönet site daha etkili Subversion ® yazılımı için geliştirilmiş destek ile işbirliği, sürüm kontrollü ortamlarda dosyaları.

Site-specific code hinting new Site özel kodu ima yeni
Benefit from code hinting on nonstandard files and directories in Dreamweaver. Benefit kod standart olmayan dosya ve Dreamweaver dizinler üzerinde ipucu.

Simple site setup enhanced Basit site kurulum gelişmiş
Set up websites faster than ever, even with multiple servers for staged or networked sites. Set up her zamankinden daha hızlı, için birden çok sunucu bile web sahnelenen veya siteler ağ.
PROGRAM FULLDUR CRACK İÇİNDEDİR
alt
DOWNLOAD UPLOADED
DOWNLOAD TURBOBİT

Görüntülenme : 3009 Yorumlar (1)

excexc

  • 22 Şubat 2012 ; 11:13
  • Kayıt Tarihi: 5.11.2011
  • ICQ: 579931
  • Yorumları: 4
  • Rütbe
Şu ana kadar CS3 en hızlı ve seri çalışan versiyon CS4 kısayolları berbattı değiştiremiyoduk bazılarını.

CS5 ise tam bir fiyasko çok yavaş ağır çalışıyor, kod yazarken hint özelliği sayesinde gelecek kodları göüryosunuz ama o kadar yvaş açılıyoki seri çalışanları çok etkiliyor

Ben hiç beğenmedim CS3 devam

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Ocak 2021 (207)
Aralık 2020 (229)
Kasım 2020 (212)
Ekim 2020 (251)
Eylül 2020 (103)
Ağustos 2020 (155)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012