PlayBOX TV Player 1.4.0 (DC 31.08.2012)
PlayBOX TV Player programı internet üzerinden TV izlemenizi sağlayan çok kullanışlı bir TV programıdır. Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan hemen sonra TV izlemeye başlayabilirsiniz. İnternet hızınıza bağlı olarak Tv keyfi o kadar eğlenceli olacaktır.
PlayBOX TV Player iyi genişbant Internet TV geniş bir seçki ücretsiz erişim istediğiniz. TV meraklıları için önerilen bir uygulama. Bu Filmler, Haberler, Müzik, Yaşam, Kültür / Sanat, Eğlence, Ekonomi, Spor, Seyahat, Politika, Belgesel, Çocuk, Hava vb dahil olmak üzere tüm temel çıkarlarını kapsayan 19 en faydalı ve popüler kategoriler düzenlenen 1000 TV kanalları ile dolu geliyor .

Programın sadelik ve işlevsellik en iyi özellikleri vardır. İlk kullanıcı alakasız sekme, düğme ve seçenekleri ile kızabilir gelmez sağlar ve kategorilere göz TV kanalları araştırın ve kolayca sık almak mümkün olmakla birlikte, ikinci bir çok tat TV izleyici için zengin bir deneyim sağlar. PlayBOX düşünün bir uzaktan kumanda yerine bir fare ile ayarlayın sınırsız televizyon gibi TV Player.
En sevdiğiniz programları ve tek bir tıklama ile erişilebilir programları tümü! Ama hepsi bu değil – PlayBOX TV Player, kullanıcıların kendi televizyon kanalı eklemek ve programı sunmaktadır ücretsiz canlı Internet TV istasyonları bu zaten büyük bir koleksiyon büyütmenizi sağlar. Ayrıca, uygulama düzenli son TV trendleri ile kendi veritabanında tutarak parça güncelliyor.

Download Letitbit:
http://letitbit.net/download/86455.8a3e627f1921c91c3e6f1f197d6c/PlayBOX_TV_Player_1.4.0_DC_31.08.2012.rar.html
Download Uploaded.To:
http://ul.to/x4b3830d
Download Turbobit:
http://turbobit.net/lfsght319gvu.html