Mayonez.Net

RSS
«    Temmuz 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Adobe Fireworks CS6 v12.0 LS16

 

Adobe Fireworks CS6 v12.0 LS16

 

Adobe® Fireworks® CS6 yazılımı, kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, taslaklar, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz.CSS3 kod alma araçlarını kullanarak web siteleri, akıllı telefonlar ve tabletler için Adobe® Fireworks® CS6 yazılımında oluşturduğunuz tasarımları hızla dönüştürün. Yeni jQuery desteğiyle mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları ekleyin. Renk bilgilerine daha hızlı erişim olanağı ve geliştirilmiş renk örneği özellikleriyle iş akışınızı hızlandırın...


Desteklediği Diller: English / Japanese


jQuery mobile temaları ve sprite görselleri

Web sayfalarınız için doğrudan Fireworks uygulamasında önizleme yapabileceğiniz sektör standardında jQuery desteğiyle mobil web sitenizi Fireworks CS6 yazılımında oluşturun veya güncelleyin. Tasarımınızı tamamladığınızda CSS kodu ve sprite'lar oluşturup dışa aktarın. CSS kodunu jQuery tabanlı web sayfalarınıza uyguladığınızda, temanız aynı Fireworks Önizleme modunda göründüğü gibi görüntülenir.

Kullanımı kolay ekran tabanlı tasarım araçları
Kullanımı kolay bit eşlem ve vektör grafikleri araçlarını kullanarak tasarımlarınızı, web ve mobil iletişim taslaklarınızı ve daha fazlasını hızlı bir şekilde oluşturun, düzenleyin ve optimize edin.

Kolaylaştırılmış prototip oluşturma
Kod yazmaya gerek olmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için mizanpajlar tasarlayın. Çoklu sayfaları ve tıklatılabilir kompozisyonları CSS3 tabanlı mizanpajlar olarak dışa aktarın.

Sektör standardında CSS desteği
Özellikler panelini kullanarak CSS kodu alın ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları oluşturun. Web sayfaları için eksiksiz taslaklar hazırlayın ve mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte tek bir adımda dışa aktarın.

Yeni jQuery mobile tema oluşturma desteği
Mobil web siteleri ve uygulamalar için jQuery temaları ve CSS sprite görselleri oluşturun, değiştirin veya güncelleyin.

CSS ve HTML dışa aktarma
Web sayfalarının tamamını güçlü grafik ortamında tasarlayın ve ardından tek adımda standartlarla uyumlu, CSS tabanlı mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın.

Akıllı entegrasyon
Dosyalarınızı Photoshop ve Illustrator'da içe ve dışa aktarın. Fireworks'ten kopyalayıp Dreamweaver'a yapıştırın. Diğer Adobe çözümleriyle sıkı entegrasyon sayesinde daha hızlı çalışın.

Şablonlar ve stiller
Mobil uygulamalar, web içeriği ve tasarımlara yönelik şablonları kullanarak zamandan kazanın, üretkenliği arttırın ve standartlaşmayı güçlendirin. Kitaplığınıza özelleştirilmiş stiller katın.

Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktarma
Yerel Illustrator ve Photoshop dosyalarınızı renk eşleşmelerini, öğe bütünlüğünü ve düzenleme özelliklerini koruyarak Fireworks'e içe aktarın.

Geliştiriciler için üretkenlik araçları
Toplu işlemlerle geliştirme sürecinde zamandan kazanın. Geçmiş panelinde komutlar oluşturun. javascript kullanarak kod yazın. Varlıklar oluşturarak farklı projeler için optimize edin.

Geliştirilmiş performans
Mac OS için daha hızlı yeniden çizim özellikleri içeren hızlı yanıt verme performansı yüksek bir ortamda daha ustaca çalışın. 64 bit Windows® sistemlerinde dört kata kadar daha büyük dosyaların desteklendiği geliştirilmiş bellek yönetimi özelliğinden yararlanın.

Sistem Gereksinimleri

Windows

    Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
    Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 (Service Pack 3 önerilir) veya Windows 7
    1 GB RAM (2 GB önerilir)
    Yükleme için 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
    1280x1024 ekran ve 16 bit ekran kartı
    DVD-ROM sürücüsü
    Bu yazılım etkinleştirme yapılmadan çalışmaz. Yazılımın etkinleştirilmesi, aboneliklerin geçerliliği ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant Internet bağlantısı ve kayıt yaptırmak gerekir.* Telefonla etkinleştirme yapılamaz.

 

 

 

Görüntülenme : 5470 Yorumlar (1)

rdreyiz

  • 14 Ekim 2014 ; 02:36
  • Kayıt Tarihi: 11.06.2012
  • ICQ:
  • Yorumları: 2
  • Rütbe
linkler kırık

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Temmuz 2020 (118)
Haziran 2020 (355)
Mayıs 2020 (316)
Nisan 2020 (533)
Mart 2020 (415)
Şubat 2020 (297)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012