Mayonez.Net

RSS
«    Kasım 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

GoodSync v8.2.2.2

Resim

GoodSync Enterprise 8.2.0.0

TR GoodSync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon (eşleştirme) ve dosya yedekleme yazılımıdır. GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

Bir ağ veya internet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune'lerinizin, MP3'lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın.

GoodSync, dosya silinmesini, veri kaybını engellemek ve kopya dosyaları elemek için yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanır.

Temel Özellikler:
# Gerçek Çift Yönlü Senkronizasyon Veri Kaybını Önler.
GoodSync, klasörlerde, alt klasörlerde ve dosyalarda kullanıcı tarafından yapılmış bir yeniliği, silinmeyi veya tüm diğer değişiklikleri otomatik olarak tespit edip senkronize edebilir.

# Tam Esneklik Sağlamak İçin Herhangi Bir Dosya Sistemi Üzerinde Çalışır.
Dosyalardaki değişiklikler, mevcut dosya durumunu daha önceki dosya durumuyla kıyaslayarak otomatik olarak tespit edilirler, bu nedenle OS temelli dosya denetleme gerekmez.

# Çoklu Cihazlar İçin Zincirleme Senkronizasyon, Optimal Kolaylık Sağlar.
GoodSync tarafından yapılan değişiklikler, diğer bilgisayarlara/cihazlara aktarılabilir.
Örneğin; birbirine bağlı olmayan A ve B'yi, önce bilgisayar A'yı bir USB diske senkronize ederek, ardından USB diski bilgisayar B'ye senkronize ederek iki bilgisayar arasında dosyaları senkronize edebilirsiniz.

# Zaman Değişiklikleri
Dosyaların düzenlenme zamanı rakamları aynı tam sayı saatlerinden farklı olduğunda, GoodSync, kopya değil veya sol->sağ veya sağ->sol yönünde toplu değişiklik olarak işlem yapabileceği bir zaman değişikliği tanımlar.

# Gerçek Zamanlı Eylem Denetleme
Tüm değişiklikler, çelişmeler ve diğer eylemler otomatik olarak tespit edilir ve gerçek zamanlı denetleme için görüntülenir. Çelişmelerin otomatik çözümü de mevcuttur.

# Opsiyonel Tek Yönlü Senkronizasyon, Kolay Bir Yedekleme Çözümü Sunar.
Opsiyonel tek yönlü senkronizasyon, kolay ve güvenli bir yedekleme çözümü sunar.

# Seçmeli Dosya Senkronizasyonu
Dosyalar, belirli kriterler temel alınarak senkronizasyondan hariç tutulabilir.

# Tüm Dosyaların Görsel Karşılaştırması Kolaylaştırıldı.
Dosyalar ve klasörler, görsel karşılaştırmanın kolay hale getirildiği tek bir ağaçta görüntülenmektedir. Sınırsız sayıda dosya ve klasör, her dosya için özelliklerinin görüntülendiği tek bir dosyada görüntülenebilir.

# Görevler İçin Sekme Ekranı, Daha İyi Düzene ve Eşleştirme Görevlerinin Uyuşmasına İmkan Sağlar.
Her eşleştirme çifti (görevi), ana pencerede sekme olarak görünür.


ENG  GoodSync, desktop computers, notebook computers and external drive, automatically matching between a file synchronization (matching) and the file is a backup software. GoodSync, e-mail, links, photos, iTunes, MP3 and other important files to compare, synchronize and back up is very easy to use with an interface that combines a solid reliability.

Desktop computer via a network or the Internet, laptop computer, important files between the server and the external drive automatically syncs and backs. GoodSync, synchronization is concerned, is beyond its competitors.

With a single click Keep your files, information to address the confusion and most importantly, financial documents, work files, your e-mail, connections, photos, iTune'lerinizin, MP3s and other data are synchronized and are backed up intentionally, the quietude to enjoy the start.

GoodSync, file deletion, and copy files to prevent loss of data to eliminate uses an innovative synchronization algorithm.

Key Features:
# True Dual front of the Directional Synchronization Data Loss.
GoodSync, folders, subfolders and files were made by the user of an innovation, erasure, or any other changes can automatically detect and synchronize.

# Any File System to Provide Complete Flexibility on Works.
Changes in files, the status of the existing file automatically compared with the previous case files are detected, so the OS-based file checking is required.

# Multi-device chain for the synchronization, Optimal useful.
GoodSync changes made by other computers / devices can be transferred.
For example, A and B are not connected to each other, to synchronize the computer before you picked a USB disk, USB disk, the computer and then synchronize the two B can synchronize files between computers.

# Time Changes
When the number of files held the same number of full time is different from, GoodSync, not copied or left-> right or right-> left in the direction of collective action can change the definition of a time change.

# Real-Time Supervisory Action
All changes and other actions of conflict are detected and automatically checks for real-time displays. Automatic solution of conflict is also available.

# Optional One-Way Synchronization, Easy Backup Solution One Sunar.
Optional one-way synchronization, easy and secure backup solution.

# Selective File Synchronization
Files based on specific criteria may be excluded from synchronization.

# All files Visual Comparison made easy.
Files and folders, visual comparison is displayed in a single tree is easy to make. Unlimited number of files and folders, one file for each file can be displayed in display properties.

# Tasks Tab Screen for Better Order and the pairing of the Matching Function to Establish Facilities.
 

<!--code1--><!--ecode1-->


http://hotfile.com/dl/38673682/fb56b6e/GoodSync_v8.2.2.2_DLL.rar.html
Görüntülenme : 2091 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Kasım 2020 (313)
Ekim 2020 (329)
Eylül 2020 (120)
Ağustos 2020 (185)
Temmuz 2020 (130)
Haziran 2020 (258)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012