Mayonez.Net

RSS
«    Nisan 2021    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Adobe Creative Suite 4 Master Collection

CS4

Adobe CS4

Adobe® Creative Suite® 4 Master Collection

==============================
                                 
Açıklama

Adobe® Creative Suite® 4 Master Collection yazılımındaki sıkıca bütünleştirilmiş araçlar ve hizmetleri kullanarak baskı, web, etkileşimli, video, ses ve mobil, sanal olarak tüm ortamlarda görsel ayrılmış zengin içerik oluşturun.

Creative Suite 4 Master Collection'daki sayısız yeni özellik ve gelişe sayesinde tasarımınızın ortamı ne olursa olsun kendinizi özgürce ifade edin ve yaratıcı yoldan ayrılmayın.

Tanıtım

* InDesign CS4

Adobe InDesign® CS4'te, grafiklerde, tipografide, renklerde, saydamlıkta, efektlerde ve yerleştirilen görüntüler üzerinde ince kontrolle serbest akışlı ifadeyi etkinleştirerek gözalıcı tasarımlar oluşturun.Adobe Flash® teknolojisini kullanarak zengin içerik yapılandırın ve profesyonel tipografi ve üst kalitede sayfa tasarımına sahip ayrılmış PDF belgeleri oluşturun.

    * Photoshop CS4 Extended

Adobe Photoshop® CS4 Extended'ın, kontrolünüzdeki daha sezgisel kullanıcı arabirimi ve zararsız düzenleme serbestliğiyle sunduğu her şeyin büyük avantajlarından yararlanın.3D nesneleri doğrudan boyamanızı sağlayın nefes kesici gelişmelerin keyfini çıkarıp 3D içeriğindeki Photoshop düzenleme gücünü açığa çıkarın. Bunun yanı sıra, gelişmiş hız ve kesinlik kontrolüyle video hareketli grafikleri düzenleyin.

    * Illustrator CS4

Birden çok tasarım seçeneği keşfedin ve Adobe Illustrator® CS4'te sağlam yaratıcı özellikleri kullanarak karmaşık grafikler oluşturun. Sektör standartlarında çizim araçları ve güçlü efektler istediğiniz görünümü hemen elde etmeniz için hızlı ve serbest çalışmanızı sağlar.Doğrudan çalışma yüzeyinde çalışarak daha fazlasını elde edin ve yolunuzdan ayrılmayın. Birçok yenilikçi, zamandan kazandıran özelliği ve kısayolu kullanarak araçlarla ve seçeneklerle daha kolay iletişim kurup projelerinizi daha verimli tamamlayın.

    * Acrobat 9 Pro

Adobe Acrobat® 9 Pro ve Adobe Reader® yazılımında güvenilir, video, animasyon ve uygulama çapraz platform paylaşımını etkinleştiren Adobe Flash teknolojisinin doğal desteğinin keyfine varın. PDF dosyaları hiçbir zaman bu kadar canlı ve rekabetçi olmadı.Belgelerde birlikte dolaşmayı, netlik gelişmiş tartışmayı sağlayan yeni beceriyle çalışma arkadaşlarının, müşterilerin ve ortakların aynı anda, aynı sayfada olmalarını sağlamaya yardımcı olun.

    * Flash CS4 Professional

Çalışmanızı daha kolay ve verimli hale getiren Adobe Flash CS4 Professional'daki sezgisel yeni animasyon araçlarıyla tasarımlarınızı hayata geçirin. Geliştirilmiş kullanıcı arabirimi ve güçlü kodlama ortamıyla çalışma akışınızı yürütün.Güçlü yeni çizim, animasyon ve etkileşimli tasarım araçlarıyla yaratıcı olasılık sınırlarınızı genişletin. Gelişmiş video ve ses becerileriyle projelerinizi zenginleştirin.

    * Dreamweaver CS4

Adobe Dreamweaver® CS4'te doğrudan, zengin CSS, JavaScript, SWF ve dinamik içeriğinizin gerçek görünümüyle çalışın. En popüler JavaScript yapılarından üçüncü taraf web widget'larını sayfalarınızda hemen bütünleştirin.Müşterilerinizin web sayfalarında güncelleştirmelerini doğrudan tarayıcıdan yapmasını sağlayın. Veritabanı ya da karmaşık kodlama olmadan sitenize dinamik veriler ekleyin.

    * Fireworks CS4

Adobe Fireworks® CS4 ile web sitelerinin, uygulama arabirimlerinin ve diğer etkileşimli tasarımların prototipini hemen oluşturun. Geliştirilmiş araç takımıyla her zamankinden daha doğru ve hızlı bir şekilde web grafiklerini oluşturun, düzenleyin ve en iyileştirin. Tasarımlarınızı müşterilere canlı olarak web'de gösterin ya da Fireworks'de oluşturulmuş PDF dosyasını e-postayla gönderin. Üretimde sürekli atılım için Canlı Stilleri ve geliştirilmiş Ortak Kitaplık'ı bütünleştirin.Fireworks CS4'ün hızlanan performansıyla daha hızlı ve daha akıllıca çalışın. Tek tip kullanıcı arabirimi ve Fireworks ve Photoshop CS4 ve Illustrator CS4 dahil, diğer Creative Suite 4 bileşenlerinde tutarlı metin işleme gibi çekirdek işlevleri yükseltin.

    * Contribute CS4

Web sitelerinizin bütünlüğünden ödün vermeden içerik sahiplerine yayınlanan içeriği yetkilendirin. Yayınlanan içerikle ilgili kuruluş incelemeniz ve onay gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla yayınlanan özel iş akışlarını tanımlayın ve güçlendirin.Varolan web ve BT altyapılarıyla çapraz platform birlikte çalışabilirliği uyumu sayesinde neredeyse tüm bilgisayar ortamlarında web yayını yapın. Adobe Contribute® CS4 ekonomiktir; Intel® ve PowerPC® tabanlı Mac'lerde, Microsoft® Windows® XP ve Windows Vista® sistemlerinde çalışır.

    * After Effects CS4

Adobe After Effects® CS4'e ait oldukça tepkili 2D ve 3D kompozisyon ve animasyon ortamında her öğe üzerinde sanal olarak yaratıcı kontrol sağlayın.Tuşlama ve hareket izlemeden renk düzeltme, rotoskop ve diğerlerine uzanan üretim sonrası görevlerin geniş bir aralığını zaman kazandırmak amacıyla en iyileştirilen kullanıcı arabirimindeki esnek araçları kullanarak kolayca işleyin.

    * Adobe Premiere Pro CS4

DV ve HD'den 4K'ya ve ötesine istediğiniz formatla çalışın. Adobe Premiere® Pro CS4'te sektör standartları desteği diğer sektör standardında araçlarla alış verişi yapmanızı sağlar.Zaman kazandıran güçlü, esnek düzenleme araçlarıyla öykünüzü anlatmaya odaklanın. Verimliliğin yeni düzeylerine ulaşmak amacıyla olası şeritsiz iş akışlarından yararlanın.

    * Soundbooth CS4

Film, video veya zengin ortam projeniz için ses komutu alın. Görev tabanlı araçlar kayıtları temizlemenizi, dış sesleri parlatmanızı, müzik ve ses efektlerini özelleştirmenizi ve birçok başka eylemi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Üstün kaliteli üretim Adobe Soundbooth® CS4 ile, yaratıcı kontrolden ödün vermeden daha verimli oluyor.Zararsız düzenlemenin gücüyle günlük ses düzenlemelerini ve temizliğini gerçekleştirin. Sesi hızlı ve kolay bir şekilde iyileştirin; tık, çıtırtı ve diğer istenmeyen sesleri kaldırın ve ses düzeylerini eşleştirin.

    * Adobe OnLocation CS4

Üretim sürecindeki her aşamada üretkenliği artıran meta verileri eklemek için kayıt sırasında Adobe OnLocation™ CS4'teki hızlı, verimli günlük oluşturma araçlarını kullanın.DV, HDV ve DVCPRO HD çekimini doğrudan diske alın ve sıkıcı yakalama işlemini saf dışı bırakarak hemen düzenlemeye başlayın.

    * Encore CS4

DVD, yüksek çözünürlüklü Blu-ray Diskleri açılan menüleriyle, web için SWF dosyalarını da Adobe Encore® CS4 ile oluşturun. Geliştirilmiş Flowchart projenizin noktalarını ve bağlarını tanımlayıp görüntülemenizi sağlar. Slayt gösterilerini kolayca oluşturup düzenleyin.Adobe Dynamic Link ile, ara oluşturma olmadan, bölüm işaretçileriyle tamamlanan Encore'da Adobe Premiere Pro sıralarınızı doğrudan açın; böylece hızlı çalışır ve odağınızı kaybetmezsiniz.

Ek Bileşenler:


    * Adobe Bridge CS4
    * Adobe Device Central CS4
    * Dynamic Link
    * Version Cue CS4


Sistem Gereksinimleri:


Windows

 • DV için 2GHz veya daha hızlı işlemci; HDV için 3.4GHz; HD* için çift 2.8GHz
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 (Service Pack 3 önerilir) veya Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 (32 bit Windows XP ve Windows Vista sertifikalıdır**)
 • 2GB RAM (birden fazla bileşen çalışırken daha fazla RAM önerilir)
 • Kurulum için 24.3GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1.280x900 ekran, OpenGL 2.0 ile; uyumlu ekran kartı
 • Bazı GPU hızlandırıcı özelliklerle ilgili olarak Shader Model 3.0 için grafik desteği gerekir
 • DV ve HDV düzenleme için 7200 RPM ayrılmış sabit disk; bölüştürülmüş disk dizisi depolama (RAID 0); SCSI disk alt sistemi tercih edilir
 • Yakalama ve banda aktarma işlemleri için SD/HD iş akışlarına yönelik Adobe sertifikalı kart
 • DV ve HDV yakalama, banda aktarma ve DV aygıtına iletme işlemleri için OHCI uyumlu IEEE 1394 bağlantı noktası
 • DVD-ROM sürücü (DVD oluşturmak için DVD+-R burner gerekir)
 • Blu-ray Disc oluşturmak için Blu-ray yazıcı gerekir
 • Microsoft Windows Sürücü Modeli veya ASIO uyumlu ses kartı
 • QuickTime ve Multimedya özellikleri için QuickTime 7.4.5 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi Hizmetler için geniş bant internet bağlantısı gerekir***

*AMD sistemleri için SSE2 özellikli işlemci gerekir.

 

**Adobe Photoshop® Extended ve Acrobat® Pro doğal olarak Windows Vista 64 bit sürümlerini destekler. Adobe Premiere® Pro, After Effects®, Soundbooth®, Encore® ve Adobe OnLocation™ 64 bit Windows Vista'da sertifika almıştır.

 

***Bu ürün çevrimiçi işlenen bazı özelliklere ("çevrimiçi hizmetler") erişmenize, yüksek hızda internet bağlantınızın olma koşuluyla izin verir. Bu nedenle çevrimiçi hizmetler ve bazı özellikler tüm ülkelerde, dillerde ve/veya para birimlerinde bulunmayabilir, tamamen ya da kısmen haber verilmeden piyasadan kaldırılabilir. Çevrimiçi hizmetlerin kullanımı farklı kullanım şartlarıyla ve Adobe Çevrimiçi Gizlilik İlkeleri tarafından yönetilir; bu hizmetlere erişim için kullanıcının kaydolması gerekebilir. Başlangıçta ücretsiz teklif edilenler de dahil, bazı çevrimiçi hizmetler ek ücrete tabi olabilir. Daha ayrıntılı bilgi ve Çevrimiçi Gizlilik İlkeleri ve kullanım şartlarını gözden geçirmek için www.adobe.com/tr sitesini ziyaret edin.


Resimler

CS4

Premiere CS4

PS4

Bridge

CRACK YAPIMI: (DİKKATLİ OKUYUNUZ)

İstediğiniz Adobe Programını(Programlarını) Kurunuz.Kurulum Sırasında Şifre Sorarsa Keygen'den Şifre Üretin.

Kurulumdan Sonra Crack Klasöründeki amtlib.dll Dosyasını Hangi Ürünü Aktifleştirmek İstiyorsanız Onun Klasörüne Kopyalayın.Örneğin Photoshop'u Aktif Edeceğiz.

C:\Program Files\Adobe Klasöründen Photoshop'un Klasörüne Girip Oraya amtlib.dll Dosyasını Kopyalıyoruz.Bu Örnek Gibi Hangi Ürünü Kaydedecekseniz Onun Klasörüne Bu amtlib.dll Dosyasını Kopyalayın.

Daha Sonra Programı Açın Herhangi Bir Sorun Oluşmayacaktır.

Şifre

Rar Şifresi: www.mayonez.net


İndir

8,5 GB'dir. Tam Pakettir.Diğer CS4 Paketleri Farklı Alanlar için Tasarlandığından Bazı Bileşenler Yoktur.Bu Pakette Her Bİleşen Bulunmaktadır.Sadece Keygen/Crack Eklenmiştir.Buradaki Programların Hepsi İngilizcedir.Kurulumda İspanyolca Fransızca gibi Seçenekler Bulunmaktadır.

 
Dosyayı İndirmek için Aşağıdaki TinyUrl Adresine Tıklayın ve Açılan Sayfadan İstediğiniz Dosyanın Sağındaki Download Butonuna Tıklayın.Daha Sonra RapidShre Sayfası Açılacaktır.RapidShare'den Dosya İndirmek için Buradaki Sayfaya Bakabilirsiniz:

http://www.mayonez.net/Rapishare%20Download.html
Sadece Crack:

Rar Şifresi: www.mayonez.net

http://rapidshare.com/files/187790995/Crack.rar


JDownloader Programı Kullananlar için DLC Dosyası

http://rapidshare.com/files/189183098/Mayonez_Net_Adem15_AdobeCS4.dlc
Düzenleyen: Adem15 - 10 Nisan 2009 ; 09:46
Görüntülenme : 7674 Yorumlar (11)

darkerangelen

 • 2 Temmuz 2009 ; 21:34
 • Kayıt Tarihi: 2.07.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 2
 • Rütbe
arkadaslar ben sadece pgotoshop cs4 ındırdım ama kuramıyorum bırı yardım edeblrimi

--------------------

Adem15

 • 28 Nisan 2009 ; 02:41
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: crunch
after effects crack yemiyor yaw denemediğim crack kalmadı.nerde yanlış yapıyorum program mı bozuk anlamadım


Crack sağlam bende sorun çıkarmamıştı...

Alıntı: MJO
Buradaki .dll ler Master Collection paketi için mi yoksa Creative Web Premium içinde geçerli olurmu? Yani ben paket olarak değilde tekil olarak alıdğım, örneğin PS CS4 için uygulayabilirmiyim?


Denemek lazım muhtemelen çalışacaktır...

--------------------

MJO

 • 28 Nisan 2009 ; 02:34
 • Kayıt Tarihi: 5.06.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
Buradaki .dll ler Master Collection paketi için mi yoksa Creative Web Premium içinde geçerli olurmu? Yani ben paket olarak değilde tekil olarak alıdğım, örneğin PS CS4 için uygulayabilirmiyim?

--------------------

crunch

 • 11 Nisan 2009 ; 12:48
 • Kayıt Tarihi: 4.09.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 48
 • Rütbe
after effects crack yemiyor yaw denemediğim crack kalmadı.nerde yanlış yapıyorum program mı bozuk anlamadım

--------------------

salsakingss

 • 10 Nisan 2009 ; 10:25
 • Kayıt Tarihi: 1.05.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
41.part´tan sonraki partların hepsi silinmiş malesef partları yukleyen arkadaş tekrar upload ederse 42-66.part arasındakileri çok sevinirim. İyi günler...

--------------------

Adem15

 • 10 Nisan 2009 ; 09:46
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: MerifasT
Mixage nin uploadlar silinmiş


Konu tekrar düzenlenmiştir, İyi indirmeler...

--------------------

MerifasT

 • 10 Nisan 2009 ; 08:54
 • Kayıt Tarihi: 20.09.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 9
 • Rütbe
Mixage nin uploadlar silinmiş

--------------------

Adem15

 • 8 Nisan 2009 ; 14:44
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Benim eklemiş olduğum linkleri kendi bilgisayarımda kullanıyorum.Sorunsuz çalışmaktadır yani.Zaten konudaki resimleride kendi bilgisayarımdan çekip ekledim.Kolay gelsin,hızlı indirmeler...

--------------------

fatih02

 • 8 Nisan 2009 ; 14:41
 • Kayıt Tarihi: 17.02.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 11
 • Rütbe
eline sağlık ama inşaallah çalışır

--------------------

MerifasT

 • 8 Nisan 2009 ; 14:20
 • Kayıt Tarihi: 20.09.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 9
 • Rütbe
İnşallah çalışır :D

--------------------

polatefendi

 • 8 Nisan 2009 ; 14:17
 • Kayıt Tarihi: 14.08.2007
 • ICQ:
 • Yorumları: 292
 • Rütbe
Adem kardeş yine mükemmel bir paylaşım yapmışsın fakat bunları indirmeye benim ömrüm yetmez cool2

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2021 (185)
Mart 2021 (281)
Şubat 2021 (198)
Ocak 2021 (115)
Aralık 2020 (123)
Kasım 2020 (159)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012
Salt Likit | Elektronik Sigara Fiyat | betting-turk.com | kaçak iddaa | tafdi | deneme bonusu | elektronik sigara | casinoamp.com | sec bonus