Mayonez.Net

RSS
«    Ocak 2022    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

W!nd0ws V!sta 32/64 Bit Türkçe Tüm Sürümler

Vista

Vista

W!nd0ws V!sta 32/64 Bit Türkçe Tüm Sürümler

TR M!cr0s0ft'a göre Windows V!sta, güncellenmiş grafiksel kullanıcı arabirimi ve W!ndows Aer0 adlı görsel tema başta olmak üzere, değiştirilmiş arama özellikleri, W!nd0ws DVD Maker gibi yeni çokluortam oluşturma araçları ve yeniden tasarlanmış ağ, ses, yazdırma ve görüntüleme alt sistemleri içermektedir. V!sta ayrıca peer-to-peer teknolojisi sayesinde bir ev ağındaki makineler arasında iletişim düzeyini arttırarak bilgisayarlar ve aygıtlar arasında dosya ve sayısal medya paylaşımını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.
================================Tanıtım


W!nd0ws V!sta ile yapabilecekleriniz

Daha fazla işi halledin
Daha fazla işi halledin

Daha az zamanda daha fazlasını yapın. Bilgisayarınız daha hızlı, daha açık ve daha akıllı çalıştığında bunu gerçekleştirmek kolaydır.

 

Bağlantıda kalın
Bağlantıda kalın

Kısa bir mola için zaman ayırın. Ses, video veya e-postayla hızlı ve kolay bir şekilde konuşun.

 

Müziğin keyfini çıkarın
Müziğin keyfini çıkarın

Bulunduğunuz ortam değişse bile sevdiğiniz müziklerle hayatınızı renklendirin.

 

Fotoğraf paylaşın
Fotoğraf paylaşın

Anılarınızın bir hayat boyu sürmesini ve gelecek kuşaklara da kalmasını sağlayın. Düzenle, düzelt ve paylaş.

 

TV ve film izleyin
TV ve film izleyin

Bilgisayarınızı eğlence merkeziniz olarak düşününün; yalnızca bir daha küçük, daha kolay ve daha ucuz.

 

Oyun oynayın
Oyun oynayın

Yeni nesil oyun, şaşırtıcı grafikler ve sıcak başlıklar ve tabi konsol bilgisayarınızdır.


===============================
Son Kullanıcılar İçin Getirdiği Yenilikler

* W!nd0ws Aer0 (Aura) , W!ndows'un yeni grafiksel kullanıcı arayüzü olan Aer0, pencere kenarlarında yarı saydam ve camsı bir görünüm sağlıyor.
* DirectX 10 Genelde oyun yapımı için kullanılır. Grafik kullanan uygulamaların daha performanslı çalışmasını sağlayabilir. DirectX 10 uyumlu oyunlardaki karakterler daha net, daha belirgindir ve bu şekilde bir görüntü gerçeğe daha yakındır.
* W!ndows SuperFetch, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını ve uygulamalarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlar.
* W!ndows Kabuğu W!ndows XP'dekinden farklı olarak Windows Gezgini üzerindeki görev paneli kaldırılıp, görevler araç çubuğuna entegre edilmiştir. Görev Panelinin yerini "Sık Kullanılan Bağlantılar" paneli almıştır. Ekranın sol alt köşesindeki başlat yazısı yerini mavi bir küre içerisindeki W!ndows simgesine bırakmıştır.
* Anında Arama Başlat Menüsünde ve W!ndows'daki her klasörde bulunan arama kutuları sayesinde bilgisayardaki dosya ve programlara ulaşmak eskisine oranla çok daha hızlı ve kolaydır.
* W!ndows Kenar Çubuğu Ekranın herhangi bir tarafına yerleştirilebilen ve Gadgets adı ile anılan küçük uygulamaların bulunduğu çubuktur. Görüntüsünde aksamalar yaşanmasından dolayı Microsoft yama hazırlamaktadır.
* !nternet Explorer 7 !nternet Explorer 6'nın yerini almıştır. uzun zamandır pek çok web tarayıcıda görülen sekmeli tarama, RSS ve tümüyle özelleştirilebilir arama kutusu'nun yanı sıra sadeleştirilmiş bir arayüze ve entegre Anti-Phishing (sahtekarlık koruması) filtresine sahiptir. Ayrıca !nternet Explorer 7 V!sta'da varsayılan olarak kullanıcıdan izinsiz hiçbir işlem yapılmasına izin vermeyen korumalı mod açık olarak gelir.
* W!nd0ws Media Player 11 W!ndows Aer0 uyumlu yeni arayüz, arama kutusu, XBOX 360 ve diğer "Media Center Extender" lar için desteğin yanı sıra müzik listelerini internetten paylaşabilme gibi özelliklerle gelmektedir.
* Yedekleme ve Geri Yükleme Merkezi Kullanıcıların bilgisayarlarındaki verilerini düzenli olarak yedekleyebilmelerini ya da yedekten geri yükleyebilmelerini sağlayan yazılımı içerir. Akıllı yedekleme sayesinde her seferinde sadece değiştirilen veriler yedeklenir böylece minimum hafıza kullanılmış olur. Ayrıca Ult!mate, Bus!ness, ve Enterpr!se sürümlerinde tüm sistemi DVD ya da harici harddiske imaj olarak kaydetme seçeneği mevcuttur.
* W!nd0ws Mail Outlook Express'in yerini almıştır. Anında arama kutusu ve IE 7 gibi Anti-Phising filtresi içerir.
* W!nd0ws Takvim yeni bir takvim ve ajanda uygulaması.
* Wind0ws Fotoğraf Galerisi W!nd0ws Resim ve Faks Görüntüleyicisi'nin yerini almıştır. Bu yeni fotoğraf düzenleme ve görüntüleme uygulaması. Dijital Kamerlardan görüntü alabilir ve slideshow'lar oluşturabilir.
* W!nd0ws DVD Maker W!ndows Movie Maker'a yardımcı olarak gelen bu uygulama kullanıcıların video DVDleri hazırlamasına olanak sağlar.
* W!nd0ws Media Center daha önce XP Media Center Edition ile gelen özellikleri içermektedir, H0me Prem!um ve Ult!mate sürümüyle gelmektedir.
* Oyunlar ve Oyun Gezgini W!ndows Aer0 ile uyumlu hale getirilen eski oyunlardan Pinball ve internet üzerinden oynananlar kaldırılırken, Chess Titans, Mahjong Titans ve çocuklar için Purble Place oyunu eklenmiştir.
* W!nd0ws Mobility Center taşınabilir bilgisayarların genel ayarlarını (parlaklık, ses,güç düzeni, kablosuz ağ, ekran konumu, sunum seçenekleri vb) tek bir merkezde toplayan uygulamadır.
* W!nd0ws Toplantı Alanı NetMeeting'in yerini alan bu uygulamayla kullanıcılar belirli uygulamaları ya da tüm masaüstünü internet üzerinden paylaşabilirler.
* Gölge Kopyalar Herhangi bir dosyaya yapılan değişiklikleri gösterme ve bunları geri alma imkânı sunar.
* W!nd0ws Update Eskisinden farklı olarak denetim masasına entegre edilen yeni "W!nd0ws Update" ile güncelleştirmelerin yüklenmesi kolaylaştırılmıştır. Güvenlik yamaları ve donanım sürücülerinin yanı sıra W!nd0ws Mail'in spam(önemsiz posta) filtresi, W!ndows Defender'ın veritabanı ile M!cr0s0ft 0ff!ce ve W!ndows Live servislerinin güncelleştirmeleri de bu uygulama üzerinden alınabilmektedir.
* Ebeveyn Denetimleri Ebeveynlerin, çocukların hangi websiteleri görüntüleyebileceğini, hangi program ya da oyunları yükleyip, oynayabileceğini denetlemelerini sağlar. Bu özellik Bus!ness ve Enterpr!se sürümlerine eklenmemiştir.
* W!ndows SideShow Desteklenen dizüstü bilgisayar veya taşınabilir aygıtların ekranında yüklenen araçlar sayesinde bilgisayar kapalı olsa dahi mail okuma, takvim kayıtlarına ulaşma vb işlerin yapılabilmesini sağlar
* Konuşma Algılama V!sta'ya dahil edilen bu özellik başta ingilizce olmak üzere pek çok dili desteklese de henüz Türkçe desteklememektedir.
* Sorun Raporları ve Çözümleri
* Performans Bilgileri ve Araçları
* Windows Ult!mate Ek Özellikleri
* UNIX Uygulama Uyumluluğu W!nd0ws V!sta Enterprise, UNIX uygulamalarının W!nd0ws V!sta Enterpr!se tabanlı bir bilgisayarda değiştirilmeden çalışmasına olanak tanıyan Subsystem for UNIX-based Applications (SUA) özelliğini içerir. Günümüzde W!nd0ws tabanlı bir bilgisayarın yanı sıra bir de UNIX iş istasyonu kullanması gereken UNIX veritabanı yöneticileri veya sistem yöneticileri için, W!nd0ws V!sta Enterpr!se her iki işlevin de W!nd0ws V!sta tabanlı tek bir bilgisayarda bir araya getirilmesine olanak tanır.

Güvenlik

* Kullanıcı Hesabı Denetimi
* W!nd0ws Defender periyodik olarak güncellenen veritabanı ile bilgisayardaki casus yazılımları (spyware) temizler.
* B!tLocker Enterpr!se ve Ult!mate sürümleriyle gelen bir disk şifreleme uygulaması.
* W!nd0ws Güvenlik Duvarı Windows Xp'den bu yana geliştirilen entegre güvenlik duvarı artık sadece gelen bağlantıları engellemek ile kalmıyor aynı zamanda giden bağlantıların da kontrolünü sağlıyor.

==================================

Sürümleri

W!nd0ws V!sta H0me Bas!c

V!sta H0me Bas!c, en temel V!sta sürümüdür."H0me Bas!c" gelişmiş multimedya ve eğlence özelliklerini aramayan kullanıcılar için güvenli bir bilgisayar deneyimi sunmaktadır. Aer0 özelliği, saydamlık yoktur. Bu özellik için işletim sisteminden on-line yükseltme yapılabilir. W!nd0ws V!sta H0me Bas!c sürümünün "yavaş çalışmadığı" M!cr0soft tarafından ispatlanmıştır.Aynı zamanda bazı yeni özellikleri de vardır.Mesela Purble Place denilen bir oyunu vardır.W!nd0ws V!sta'nın en iyilerinden biridir. W!nd0ws V!sta seçimleri arasında en çok tercih edilen modeldir.

W!nd0ws V!sta H0me Prem!um

V!sta H0me Prem!um, "W!nd0ws XP H0me" ile karşılaştırılabilir. "Aer0" arayüzüne, veri yedekleme yazılımına, "W!nd0ws DVD Maker" kayıt programına ve "Media Center" yazılımına sahiptir.

W!nd0ws V!sta Bus!ness

V!sta Bus!ness, H0me sürümlerinden farklı olarak daha iyi güvenlik işlevleri ve etki alanlarına bağlanma imkânı sunuyor. V!sta Bus!ness, işyerleri tavsiye edilen W!nd0ws V!sta sürümüdür.

W!nd0ws V!sta Ult!mate

V!sta Ult!mate, "H0me" ve "Bus!ness" sürümlerini birleştiren en üst sürümdür. Ek olarak B!tlocker adı verilen veri şifreleme yazılımına sahiptir. Ve W!nd0ws V!sta Ult!mate müşterilerine özel ek yenilikler sağlanmaktadır.

Ult!mate ile sağlanan bazı ek özellikler

* DreamScene Masaüstü arkaplanına bir resim yerine video koyabiliyorsunuz. Ve size dreamscene içerik pakedi olarak bazı videolar geliyor W!nd0ws Update aracılığı ile.

* Hold 'Em adlı yeni bir poker oyunu ve M!cr0s0ft Tinker adlı çok hoş bir robot oyunu geliyor yine W!nd0ws Update ile.

* W!nd0ws Ses Düzenleri olarak yeni sistem sesleri W!nd0ws Update aracılığı ile gelir. Bu sayede W!nd0ws'un açılış ve kapanış sesleri dahil tüm sistem sesleri değişebilir. Şimdiye kadarki ses düzenleri "Ult!mate İnci", "Ult!mate Cam" ve "M!cr0s0ft Tinker Game Sounds" adlı ses düzenleridir.

===================================

W!nd0ws V!sta için Desteklenen En Düşük Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 800 MHz 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci

Bellek: 512 MB

Ekran Kartı: 128MB ve SVGA (800x600) Çözünürlük Destekli.

Sabit Disk: 20 GB

Boş Disk Alanı: 15 GB

Resim

IE

Masaüstü

Fotoğraf Galerisi

Windows Defender

WMP

Aero

Glass

Satranç

İndir

Rar Şifresi: www.mayonez.net

Not: Kurulum Hangi Sürümün (H0me Prem!um, Ult!mate vb. Şifresini) Girerseniz Yükleme Seçeneklerinde O Sürümün 32-64 Bit Seçeneklerini Görürsünüz.

Crack'i Çalıştırın Biraz Bekleyin Crack Bitince Size Bilgisayarı Yeniden Başlatmanız için Bir Tuşa Basın Diyecektir.Bir Tuşa Basın ve Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın.Aktifleştirme Tamamlanmış Olacaktır :) ;)

Bu V!sta'yı Kendi Bilgisayarımda Kullanıyorum ve Farklı Bilgisayarlarda'da Kurulumunu Yaptım Sorunsuz Çalışmaktadır.

===========================


W!nd0ws V!sta 32-64Bit Tüm Sürümler Türkçe:

http://tinypaste.com/3daddSadece Crack:

http://rapidshare.com/files/191361774/Activation.rar


============================


Serials:


Ult!mate:

VMCB9-FDRV6-6CDQM-RV23K-RP8F7
R8G6T-YBCXF-R29PG-9VFY3-FR9JB
YFKBB-PQJJV-G996G-VWGXY-2V3X8

Bus!ness:

4D2XH-PRBMM-8Q22B-K8BM3-MRW4W
72PFD-BCBK8-R7X4H-6F2XJ-VVMP9
36QMF-B83QC-WDMD2-4JT4C-9236T

H0me Bas!c:

RCG7P-TX42D-HM8FM-TCFCW-3V4VD
24PJD-HVPFK-HJPJH-23B97-98J9M
6RKVC-8JW24-833X7-9KPRQ-69TGH

H0me Prem!um:

X9HTF-MKJQQ-XK376-TJ7T4-76PKF

8XPM9-7F9HD-4JJQP-TP64Y-RPFFV
BH626-XT3FK-MJKJH-6GQT2-QXQMF
Düzenleyen: Adem15 - 5 Şubat 2009 ; 13:50
Görüntülenme : 5784 Yorumlar (25)

mesta

 • 3 Aralık 2011 ; 13:40
 • Kayıt Tarihi: 1.03.2011
 • ICQ:
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
partlar yok mu ben görmedim vebunu bilgisayara indirdikten sonra flash belleğe atıp kullanabilirmiyiz yok sa yapmamız gereken başka şaylaerde mi var

--------------------

Adem15

 • 9 Eylül 2009 ; 17:30
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
vahitce, öyle bir uyarıyı nerede aldınız?

--------------------

Adem15

 • 2 Haziran 2009 ; 22:03
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: metehan21212121
ademcim 8 ve 7 part bozuk yenilermisin


Linkler sağlam...

--------------------

metehan21212121

 • 2 Haziran 2009 ; 22:01
 • Kayıt Tarihi: 31.05.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
ademcim 8 ve 7 part bozuk yenilermisin

--------------------

vbicer

 • 11 Şubat 2009 ; 01:44
 • Kayıt Tarihi: 9.02.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
teşekkürler emeğinize sağlık

--------------------

Adem15

 • 5 Şubat 2009 ; 11:50
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: selcukbarisderinlik
ARKADAŞLAR BU AKTİVATÖRÜN ZİP ŞİFRESİ NEDİR VERİLEN ŞİFRE OLMUYOR


İndirdim ve denedim şifre sorduğu yere www.mayonez.net yazdığınızdan emin olunuz dosyayı çıkarttı sorun oluşmadı bende...

--------------------

selcukbarisderinlik

 • 5 Şubat 2009 ; 11:42
 • Kayıt Tarihi: --
 • ICQ:
 • Yorumları: 0
 • Rütbe
ARKADAŞLAR BU AKTİVATÖRÜN ZİP ŞİFRESİ NEDİR VERİLEN ŞİFRE OLMUYOR

--------------------

Adem15

 • 1 Şubat 2009 ; 17:52
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: melik05
sp 1 varmı ve cd olarak calısıyormu ? paylasım için saol


SP1 Yoktur.DVD'ye yazmak zorundasınız...

--------------------

melik05

 • 1 Şubat 2009 ; 17:08
 • Kayıt Tarihi: 28.09.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 7
 • Rütbe
sp 1 varmı ve cd olarak calısıyormu ? paylasım için saol

--------------------

Adem15

 • 1 Şubat 2009 ; 12:19
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: NaPoLy0n
Kurulum Ekranında İşletim Sistemi Seciyoruz o kısımda Sadece a H0me Bas!c den başka sürümlerimi gösterdi .


1-2 Şifre Denediğinizde Aynı Sürümlerimi Karşınıza Çıkardı? Bende bir ara sanal pcye kurayım bakacağım h0me bas!c çıkacakmı diye...

--------------------

NaPoLy0n

 • 1 Şubat 2009 ; 08:13
 • Kayıt Tarihi: 12.09.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 4
 • Rütbe
Kurulum Ekranında İşletim Sistemi Seciyoruz o kısımda Sadece a H0me Bas!c den başka sürümlerimi gösterdi .

--------------------

Adem15

 • 31 Ocak 2009 ; 21:11
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: NaPoLy0n
Eline Sağlık Güzel bi çalışma olmuş Bugün kurma fırsatım oldu ama bende W!nd0ws V!sta H0me Basıc çıkmadı diğerleri geldi ama aksine W!nd0ws V!sta H0me Bas!c lazımdı... :)


Çıkmadı derken şifreleri kabul etmedi mi?Ya da H0me Bas!c şifrelerinde başka sürümlerimi gösterdi ?

--------------------

NaPoLy0n

 • 31 Ocak 2009 ; 17:57
 • Kayıt Tarihi: 12.09.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 4
 • Rütbe
Eline Sağlık Güzel bi çalışma olmuş Bugün kurma fırsatım oldu ama bende W!nd0ws V!sta H0me Basıc çıkmadı diğerleri geldi ama aksine W!nd0ws V!sta H0me Bas!c lazımdı... :)

--------------------

Adem15

 • 31 Ocak 2009 ; 15:46
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: bedpanter
Arkadaşlar elinize saglık ama part 9 da sorun var eror veriyor kontrol ederseniz sevinirim kolay gelsin


Tekrar indirip deneyiniz hata vermeyecektir.

--------------------

canca1994

 • 31 Ocak 2009 ; 12:53
 • Kayıt Tarihi: 11.01.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 11
 • Rütbe
ELINIZE SAGLIK GUZEL OLMUS

--------------------

bedpanter

 • 31 Ocak 2009 ; 11:53
 • Kayıt Tarihi: 1.08.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 2
 • Rütbe
Arkadaşlar elinize saglık ama part 9 da sorun var eror veriyor kontrol ederseniz sevinirim kolay gelsin

--------------------

Adem15

 • 31 Ocak 2009 ; 02:33
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: respirator67
Teşekkürler. Crack yöntemimiz time stop yöntemi mi yoksa farklı mı? Linkleri indirmedim henüz.


Time stop vb. değil.V!stayı satın almış gibi aktifleştiriyor.İşte resim:

http://i40.tinypic.com/15zh72s.jpg

--------------------

ENDAK

 • 30 Ocak 2009 ; 20:53
 • Kayıt Tarihi: 9.08.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 31
 • Rütbe
Emeğine sağlık...

--------------------

respirator67

 • 30 Ocak 2009 ; 20:39
 • Kayıt Tarihi: 31.05.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 5
 • Rütbe
Teşekkürler. Crack yöntemimiz time stop yöntemi mi yoksa farklı mı? Linkleri indirmedim henüz.

--------------------

Adem15

 • 30 Ocak 2009 ; 15:08
 • Kayıt Tarihi: 16.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1324
 • Rütbe
Alıntı: vahitce
resim olarak ekliyorum .

http://img144.imageshack.us/img144/3254/

57782450rn6.jpg


Vista Servis Pakedinin yanlış sürümünü indirmişsin.Vista hangi sürüm kurulu 32bit mi 64bitmi? Bilmiyorsann eğer bilgisayarıma sağ tıkla özelliklere gel oranın ekran görüntüsü alıp buradan ulaştır bakayım ;)

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
1 2
Önceki    Sonraki
Sayfaya Git
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Ocak 2022 (209)
Aralık 2021 (189)
Kasım 2021 (141)
Ekim 2021 (123)
Eylül 2021 (154)
Ağustos 2021 (92)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012
betting-turk.com | kaçak iddaa | deneme bonusu | casinoamp.com | sec bonus gulfsons.com deneme bonusu veren siteler
Elektronik Sigara Fiyatları | Salt Likit | elektronik sigara | film izle | Yeni Çıkan Coinler | elektronik sigara