Mayonez.Net

RSSAvira Antivirus Premium 2013 v13.0.0.2693 Final - Tavsiye

Avira Antivirus Premium 2013 v13.0.0.2693 Final Tavsiye

 

Avira Antivirus Premium 2013 v13.0.0.2693 Final - Tavsiye

 

Avira Antivirus Premium, kişisel sistem güvenlik yazılımıdır. Virüs algılama ve temizleme özelliğinin yanısıra truva atlarına, solucanlara, numara çevirici olarak tabir edilen ve sizin denetiminiz dışında aramalar yaparak kabarık faturalarla karşılaşmanıza neden olan dialerlara, arka kapıdan sisteme sızan zararlılara, phishing denen ve özellikle internet bankacılığında bir tehdit oluşturup şifrelerinizi çalma amaçlı hareketlere, zararlı oyun ve şaka amaçlı yazılımlara, çift uzantılı dosyalara karşıda sistemi koruyup, bunları sistemden temizleyebilmektedir.Avira Antivirus Premium internet üzerinden veritabanının sürekli güncellenmesine imkan tanıyarak, yeni zararlılara karşı da sisteminizin hazır olmasını sağlamaktadır. Kolay güncelleme yapılabilmesi için yazılımın içerisinde bir İnternet Güncelleme Sihirbazı mevcuttur. Veritabanı sık sık güncellenen yazılım bu konuda da rakiplerinden geri kalmamaktadır.

 

 

Günümüzde AntiVirus yazılımlarının mevcut zararlıları algılama-temizleme özelliğinin artık yetmediği görülmüştür. Çünkü ne kadar çabuk çözüm getirilirse getirilsin virüsler daha önce yazılmaktadır. Durum böyle olunca AntiVirus yazılımları yapılarını değiştirerek henüz tanımlanmamış zararlıları da algılayıp, sisteme zarar vermelerini engelleme özelliği getirmişlerdir. Heuristic tarama olarak tabir edilen bu özellik ile yeni yazılmış ya da veritabanında antivirüsü bulunmayan zararlıyı program algılamakta ve vereceği zararın önüne geçmektedir. Bu özellik Avira Antivirus Premium yazılımında da mevcuttur. Bir çok ücretli yazılımda bulunmamasına rağmen bu hizmeti AntiVir’in sunması güvenliğe verdiği önemi göstermektedir.

 

 

Antivirus gerçek zamanlı koruma özelliğine de sahiptir. İçerisindeki Antivirus Guard modülü ile sistem üzerindeki hareketleri sürekli takip etmekte ve her an koruma sağlamaktadır. Görev çubuğunda şemsiye simgesi ile etkin olarak calıştığını göstermektedir.

 

AntiVirus yazılımlarının en önemli özelliklerinden birisi olan kaynak kullanma konusunda da Antivirus rakiplerine oranla daha az kaynak kullanmaktadır. Özellikle düşük sistem konfigürasyonuna sahip kullanıcılar fazla kaynak kullanan AntiVirus yazılımlarını kullanamamakta ya da zorluk çekmektedirler. Minumum düzeyde işlemci ve bellek kullanan Antivirus kullanıcılara bir sorun oluşturmamakta, düşük sistem konfigürasyonuna sahip kullanıcıların da iyi bir yazılıma sahip olmasına imkan tanımaktadır.

 

Kullanım kolaylığını merkezi denetleme özelliği ile ortaya koyan yazılım 8 sürümü ile tamamen yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü geliştirmiştir. Yazılımın ana penceresindeki sekmeler ile her alanına kolayca erişilebilmekte ve kullanıcıların kendilerine özel olarak yazılımı yapılandırmaları sağlanmaktadır.

 

Sistem tarama özelliğine bakıldığında ise yazılım size bir çok secenek sunmaktadır. İster sürücülerinizi, ister hard diskinizi, sistem klasörlerinizi, belgelerinizi vb. tarama imkanı sunmaktadır. Ayrıca tarama sırasında bir zararlı tespit edildiğinde otomatik olarak nasıl bir işlem uygulanacağını da ayarlayabilirsiniz.

 

Özellikler:
230000 ve üzerinde virüsü tanıyıp, silebilmektedir.
Bilgisayar dergilerinin karşılaştırmalı özellik testlerinde her zaman kazananlar arasında yeralmaktadır.
Yerleşik Virus Kalkanı ile dosya hareketlerini izleme hizmeti vermektedir, tarama için gerekli verileri internetten indirmektedir.
Makro virüsleri tarayıp onarabilmektedir.
Tanımlanamamış makro virüslere karşı da koruma sağlamaktadır.
Çevirmeli bağlantı kullananların sistemlerine sızan numara çevirici programlar karşısında koruma sağlayıp, verdikleri zararın önüne geçebilmektedir.
Truva atlarına, solucanlara, arka kapıdan sisteme sızanlara, şaka amaçlı yazılımlara ve diğer zararlılara karşı koruma sağlamaktadır.
Kolay işlem yapılabilmektedir.
Kolay güncelleme için İnternet Güncelleme Sihirbazına sahiptir.
Önceden tanımlanmamış başlangıç virüslerine ve ana başlangıç virüslerine karşı koruma sağlamakatadır.
“Antivirus Bulletin Board” ile ücretsiz destek verilmektedir.

 

 

 

Download Turbobit
http://turbobit.net/rgtwcbf6boo7.html

 

Download Letitbit
http://letitbit.net/download/49402.4b1cba75de7ad817dcd8b0d79a1a/Avira_Antivirus_Premium_2013_13.0.0.2693_Final.rar.html

 (Oy Sayısı: 2)
Görüntülenme : 2079 Yorumlar (1)

komix20

  • 26 Ekim 2012 ; 11:36
  • Kayıt Tarihi: 21.05.2009
  • Rütbe
Türkçesi çıksa indircem :)

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Haziran 2018 (89)
Mayıs 2018 (214)
Nisan 2018 (218)
Mart 2018 (265)
Şubat 2018 (181)
Ocak 2018 (155)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012