Mayonez.Net

RSSCyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL

alt

Cyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL

alt Cyberlink bir video oluşturabilmek için yapacağınız işlem sayısını ve süresini azaltarak, yaratıcılığınızı konuşturmanıza olanak sağlıyor.Video işleme programları, yapacağınız işlemler için önemli bir zaman dilimine ihtiyaç duyar. Gereksiz harcayacağınız zaman, aslında yaratıcılığınızdan alıp götürür. Programın ana penceresinden altı farklı video işleme aracına ulaşılıyor. Magic Style, Magic Fix, Magic Clean, Magic Motion, Magic Music ve Magic Cut adlı bu araçlar, size farklı seçenekler sunarak, sorunsuz sonuç almanızı sağlıyor.

u araçlarla 12 farklı stilde video girişi hazırlayabilirsiniz. Eğer bunlar yetersiz gelirse, Cyberlink’in web sitesinden yeni stilleri indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Görüntüde yüz ve gözleri otomatik tarayabilen Magic Fix’in kırmızı göz gidermesi ise oldukça başarılı. Video stabilizer özelliği görüntü titremelerinin önüne geçerken, otomatik ışık ve renk dengelemesi, videoların görüntü kalitesini olumlu etkiliyor. DivX biçimini de destekleyen yazılımda, seçeceğiniz farklı efektleri birleştirerek farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cyberlink power director;Her türlü film ve fotoğraflarınız üzerinde kesme, bölme, yapıştırma, altyazı, ses ekleme, herhangi bir yerine çeşitli şekillerde yazı ve daha birçok ekleme ve değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca videolar arasında geçiş yaparken, videolar başlarken veya biterken çeşitli efektler ve yazı ekleyebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları birçok türden bilgisayarınıza kayıt edebilir ve CDRW aracılığıyla CD'lere aktarabilirsiniz. Videolarınız ve Fotoğraflarınız için daha birçok şey yapabileceğiniz, birçok programı kullanarak yapabildiğimiz şeyleri tek programla yapacağınız bir program.

Cyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL

Cyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL Cyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL Cyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL

Cyberlink PowerDirector 7.00.2519 Ultra FULL Create Your Own Movie Masterpieces

* From Capture to Produce—in High-Definition: Create high-definition videos with support for HD content including AVCHD, MPEG-2 HD, and WMV-HD formats.
* 6-track Picture-in-Picture Effects: Design sophisticated image overlays, chroma-key effects, and masks, with up to 6 independently animated objects. Learn about using multiple PiPs.
* Disc Menu Designer: Work with new designs featuring "select scenes" navigation and animated chapter thumbnails. Create stylish menus with subtitle on/off controls too! Output to Blu-ray Discs and DVDs. See our disc menu demo.
* Dolby Digital 5.1 Creator: Burn discs featuring surround sound audio that you can enjoy on your home-theater system.
* Resizable Workspace: Adjust your workspace to make editing even easier. Drag to enlarge the timeline, preview window and effects libraries.

Render and Encode HD Video Faster with CPU/GPU OptimizationCyberLink PowerDirector 7 optimized for Intel Core i7

* Intel® Core i7™ Optimization: CyberLink PowerDirector 7 optimized for Intel Core i7 technology enhances overall HD video editing performance. Intel Core i7 technology harnesses the full power of the CPU to deliver higher performance and energy efficiency while editing HD videos.
* NVIDIA® CUDA™ Optimization: CyberLink PowerDirector 7 optimized CyberLink PowerDirector 7 optimized for NVIDIA CUDAfor NVIDIA CUDA technology delivers faster performance for encoding high-definition video into the H.264 format and rendering video effects. NVIDIA CUDA technology enables PowerDirector to provide an improved user experience by leveraging the power of the GPU to deliver significantly faster results.
* ATI® STREAM™ Optimization: CyberLink PowerDirector 7 optimized for ATI Stream technology ensures faster video transcoding for high-definition content. ATI Stream helps accelerate the conversion of standard and HD video into multiple formats for use on differing consumer electronics devices.

Enhance Videos and Photos with Magic Tools

* Magic toolsPowerful Video Enhancements: Transform some of your worst mistakes into your best video content. PowerDirector's video and photo enhancement tools let you adjust the degree of each fix then automatically create the results your are looking for.
* Automated Video Editing: Select a movie theme and let PowerDirector complete your video for you. No need to set a single edit point or add an effect. It's totally automatic!
* Professional Slideshows: Choose from 7 unique templates, including the new "3D" style and slideshows featuring beat-detection technology to automatically sync your photos to music. The "cell" style gives you complete control, letting you arrange each photo.

Countless photo and audio resources to choose fromAcquire Online Resources Easily

* Direct Access to Photos on Flickr™: Retrieve photos you have already uploaded to Flickr™. Search for photos created by your contacts or available under common license agreements. Import directly to your PowerDirector projects.
* Unlimited Audio on Freesound: Never get stuck for a sound effect again. Search by tags and import to your media library.

Connect with other PowerDirector Users on DirectorZone

* DirectorZone, the new online sharing community for PowerDirector usersYour PowerDirector Community: Enjoy free access to DirectorZone, PowerDirector's dedicated online community.
* Download Effects: Access new effects created by other PowerDirector users for your projects.
* Upload Effects: Share your effects and DVD templates with other users on DirectorZone. Learn about uploading your creations to DirectorZone.
* Subscribe to Other Creators: Make sure you always get the latest designs from your favorites.

İşletim sistemi: Microsoft Windows Vista veya XP (Windows XP Service Pack 2)

Üretici firma: http://www.cyberlink.com/multi/products/main_4_ENU.html

Boyut: 202.67 MB.


alt

Düzenleyen: matadorboy - 17 May 2009 ; 21:10
 (Oy Sayısı: 5)
Görüntülenme : 14165 Yorumlar (6)

alek_x

 • 13 Mart 2009 ; 14:07
 • Kayıt Tarihi: 7.11.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
create disk neden hata veriyor acaba... yardımcı olursanız sevinirim...

--------------------

hoca33

 • 28 Şubat 2009 ; 13:54
 • Kayıt Tarihi: 29.03.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 729
 • Rütbe
Alıntı : eminkaya24,
kardeş eline sağlık ama 1 part linki ölü bi el atıversen çok iyi olur teşekkürler

bu arada 3. linkde ölmüş, sadece 2.link aktif o da ölmeden diğerlerini de aktifleştirsen :)))

32 nolu sunucu şu anda onarımda,düzelince yeniden kullanılabilir hale geleceğini belirtiyor rapidshare.com... Bazen olur bu. Ara-sıra yeniden kontrol ediniz,düzelttiklerinde indirebilirsiniz. Kolay gelsin.

--------------------

eminkaya24

 • 28 Şubat 2009 ; 13:43
 • Kayıt Tarihi: 15.12.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 3
 • Rütbe
kardeş eline sağlık ama 1 part linki ölü bi el atıversen çok iyi olur teşekkürler

bu arada 3. linkde ölmüş, sadece 2.link aktif o da ölmeden diğerlerini de aktifleştirsen :)))

--------------------

gamzeiz

 • 25 Şubat 2009 ; 23:20
 • Kayıt Tarihi: 1.05.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 2
 • Rütbe
Merhaba ben DirectorZoneden kullanıcılar tarafından hazırlanmış DVD menülerini, efektleri ve çerçeveleri indirilebiliyorum. İndirdiğim dosyayı çift tıklıyorum Başlık şablon başarayla yüklendi ve artık kullanıma hazır.Cyberlink Power Director için yüklenecek sürüm mevcut diyor. Daha sonrasında ben bu efekleri çerçeveleri programın içerisinden nasıl ayarlayacağım bilemiyorum daha doğrusu göremiyorum yüklediğim dosyaları. Dosyalar bir yeremi açılıyor yani yanlış yeremi bana bu konuda yardım ederseniz çok minnettar olurum. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. Burada da bahsettiğim gibi nereye kaydettiğini bilmiyorum diğer seçenekler içinde aynı şeyi söyleye bilirim burda pip objects kısmını gösterdim ama diğer kısımlardada herhangi bir ek görüntü resim falan yok. Burada da bahsettiğim gibi nereye kaydettiğini bilmiyorum diğer seçenekler içinde aynı şeyi söyleye bilirim burda pip objects kısmını gösterdim ama diğer kısımlardada herhangi bir ek görüntü resim falan yok http://img7.imageshack.us/my.php?image=4
5892941.jpg buradan bakabilirsiniz

--------------------

kecevik

 • 23 Şubat 2009 ; 23:26
 • Kayıt Tarihi: 13.04.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 5
 • Rütbe
teşekürler. güzel program.

--------------------

lekems

 • 21 Şubat 2009 ; 22:43
 • Kayıt Tarihi: 25.09.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 28
 • Rütbe
<süper paylaşım saol

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Nisan 2018 (201)
Mart 2018 (267)
Şubat 2018 (182)
Ocak 2018 (155)
Aralık 2017 (30)
Kasım 2017 (32)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012