Mayonez.Net

RSSEstetik Görünümlü Bir Karna Kim Sahip Olmak İstemez?

Doğum sonucu, ilerleyen yaş ve hızlı kilo alıp verme yüzünden karın derisinin sarkması, karın içi organları çevreleyen karın duvarı kaslarında gevşemesi ile oluşmakta. Yaş ilerlemesi ile birlikte karın çevresinde biriken yağlar ise düz ve güzel bir karın görüntüsü yok edip yerine oldukça kötü görünümlü bir karın inşa ediyor. Karın germe ameliyatı, sarkmış, gevşemiş ve çatlamış karın bölgesindeki deriyi gererek, deforme olmuş kasları da estetik bir görüntüye kazandırmak için oldukça iyi bir işlem, bu işlem için uzman bir doktor olan Op. Dok. Gökhan Haytoğlu güvenebileceğiniz tek adres.

Karın Germe Operasyonunda Gökhan Haytoğlu Farkı

Karın bölgesinde oluşan sarkma ve yağlanma insan hayatının birçok yönden etkilemekte, özellikle yaz aylarında ince kıyafetler tercih etmemizle birlikte kendini daha da belli eden karın bölgesi birçok kadının ortak sorunu haline gelmiş durumda. Bu durum bireyin özgüvenin olumsuz yönde etkilerken sosyal çevresindeki aktif rolünü de kısıtlayabilir. Bu sorunu gidermeye yönelik uygulamalardan biri olan spor düzenli ve disiplinli bir şekilde yapıldığında verimli bir sonuç elde edilebilir. Ancak ilerleyen yaş nedeni ile spor yapmasına engel olacak sağlık sorunları yaşayanlar ya da düzenli bir spora, iş hayatları yüzünden vakit ayıramayan insanları bu sorundan kurtaracak kesin çözüm ise karın germe operasyonudur. Bu operayonun iki farklı uygulama çeşidi vardır. Bunlar;

Tam Karın Germe; Karnınızda bulunan sarkık, gevşemiş deri göbek deliğinizin üstünde de mevcut ise tam karın germe işlemi uygulanmaktadır.

Mini Karın Germe;sadece göbek altı kısımda görülen bombelenme mevcutsa mini karın germe yöntemi kullanılmaktadır.

Gökhan Haytoğlu bu işlemi ve daha birçok estetik işlemini yapan, alanında uzman bir doktor yaptığı başarılı işlerle de yazılı ve görsel basında adı sıkça geçen Gökhan Haytoğluna gönül rahatlığı ile başvurabilirisiniz. Karın germe hakkında daha detaylı bilgi edinmek için https://www.gokhanhaytoglu.com/karin-germe.html  adlı internet adresine göz atabilirsiniz.

 Ameliyat Sonrası

 

Bu işleme başvurmayı düşünen insanların aklında takılan büyük sorulardan biri de işlem sonrası durumdur. Karın germe ameliyatı yaklaşık 2-3 saat süren bir uygulama olup ameliyat sonrasında bir gün hastanede kalıp ertesi gün taburcu olabilir. Dikişler ise ameliyattan sonraki 10- 15 gün arasında alınır. Daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklaya bilirsiniz.

Görüntülenme : 33
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Eylül 2018 (161)
Ağustos 2018 (149)
Temmuz 2018 (116)
Haziran 2018 (120)
Mayıs 2018 (214)
Nisan 2018 (218)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012