Mayonez.Net

RSS

Mobil-Cep Müzik İndirme Sitesi

 

Mp3inndir.org web sitesimiz youtube içerisinde bulunan video dosyalarını kullanıcıları için mp3 formatına dönüştürüp indirme linklerini sunuyor. Son dönemlerde en çok kullanılan mobil mp3 indirme sitesi haline gelen ve basit kullanımı ile saniyeler içerisinde mp3 indirmek mümkün hale geliyor. Bir çok rakibi bulunmasına rağmen cep müzik indir bunların içerisinde en çok tercih edilen ve kullanıcıları tarafından tam not alan bu güzel site mobil kullanıcıların birinci tercihi arasında yer alıyor.

Müzik dinlemek genç yaşlı demeden her yaşta ve her bölgeye hitap eden müzikler bazen de duygularımıza tercüman olmakta. Ülkemizin sanatçılarının ünü ise artık dünya çapında dinlenir hale gelmiş durumda. Son dönemlerde tecrübeli ve amatör dj'ler bir çok remix çalışma yaparak farklı versiyonlarını soundcloud müzik platformunda paylaşarak hem kendi yaptığı müziği farklı insanlarla tanıştırıyor hemde yerli ve yabancı bir çok kullanıcıya ulaşarak bir açıdan şarkıcılarımızın reklamını da yapmış oluyor.

Mp3 indirmek için web sitesine giriş yaptıkdan sonra, arama kutusuna aranacak şarkı ismi veya şarkıcı adını yazıp sonuçlara ulaşabilir ve burada çıkan arama sorgularındaki bağlantılara tıklayarak şarkıyı dinleyebilir video klibi izleyebilir beğendiğiniz şarkıyı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanması mobil, tablet, bilgisayar gibi tüm cihazlarınıza sınırsız müzik indirme keyfini yaşayıp dilerseniz beğendiğiniz bağlantıları sevdiğiniz arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Grntlenme : 0
Deerli ziyaretimiz, sitemize ye iseniz ltfen giri yapnz.
ye deilseniz ye olmak iin tklayn.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
// BANNER //
Arşiv
ubat 2018 (124)
Ocak 2018 (156)
Aralk 2017 (30)
Kasm 2017 (32)
Ekim 2017 (33)
Eyll 2017 (32)
SPONSOR
// BANNER //

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012