Mayonez.Net

RSS
«    Şubat 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Logan Filmi izle

 

Logan Filmi izle

X-men Başlangıç: Wolverine ve The Wolverine filmlerinin seri devamı olarak görülen Logan, Türkiye’de 3 Mart 2017 tarihinde gösterime girmesi ile oldukça büyük bir ilgi uyandırdı. Hugh Jackman, Patrick Steward, Boyd Holbrook isimlerinin başrolü paylaştığı film, ünlü film değerlendirme sitesi IMDB sitesinde de oldukça iddialı. Logan filmi , 194,000 sayısını aşkın sinemasever tarafından oylamaya tutuldu ve IMDB puanı olarak 8,5 ortalamayı tutturdu. Bu da izleyicilerin bu filmi açıkça beğendiğini ortaya koyuyor. Filmin bu kadar ilgi görmesi sadece izleyicileri sürüklemesinden olmasa gerek, Hugh Jackman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2017 yapımı Logan filmi sonrasında emekliye ayrılacağını ilan etti. Bu da demek oluyor ki Hugh Jackman’i Wolverine rolü ile son defa beyaz perdede göreceğiz. 2 saat 21 dakika süren film oldukça sürükleyici ve heyecan dolu sahneleri ile de beğeni kazandı.

Logan Filmi Konusu:

2029 yılına geldiğimizde, Dünya üzerinde mutant nüfusu yavaş yavaş yok oluşun eşiğindedir. Geçen 25 yılda yeni mutant doğumu gerçekleşmemiş ve yeryüzünde mutant devrinin sonuna gelinmiştir. Logan bu arada Teksas’ta şoförlük yaparak geçimini sağlamakta, Mutant Caliban ve Profesör X’e göz kulak olmaktadır. Üçlü gözlerden uzak bir şekilde Meksika sınırındaki güvenli bir yerde ömürlerinin geri kalanını geçirmektedirler. Logan yaşlanması ile birlikte mutant özelliklerini ve gücünü de yavaş yavaş yitirmeye başlamıştır. Bu esnada Logan’ın mutant DNA yapısının kopyalanarak Laura isimli küçük bir kız çocuğunun üretildiğini ve bu üretim sonrası Reavers çetesinin bu son mutant kızın peşine düştüğünü haber alırlar. Laura 11 yaşında genç bir kızdır, DNA yapısı bizzat Wolverine Logan ile eşlenik durumdadır. Bu da birbirlerine oldukça benzedikleri anlamına gelir. Bu genç ve son mutantlardan olan genç kız bir nevi Logan’ın kızıdır denilebilir. Mutant nüfusunun giderek tükendiği ve genç mutantlara sahip olmayan Dünya’da böylesine genç ve yetenekli bir kız herkesi ilgisini cezbeder. Filmde ise Logan ve Profesör X karakterlerinin bu küçük mutant kızı Reavers çetesinden ve diğer tehlikelerden korumak için girdiği aksiyonlu mücadeleler anlatılır.

Film Eleştirmenleri Logan Hakkında Konuştular:

Öncelikle Hugh Jackman’in son oynadığı Wolverine serisi filmi olmasından dolayı özel olarak özen gösterilen film, diğer filmlerin aksine eğlence ve aksiyonu bir arada tutturmayı becerdi. Yaklaşık 120 milyon dolar harcanarak oluşturulan film yeri geldiğinde güldürecek yeri geldiğinde ise heyecanlandıracak. Logan filmindeki karakterlerin ana yapısına bakıldığında, klasik Marvel filmlerinde kullanılan bazı temalar da göze çarpıyor. Küçük bir kız çocuğunun, baba şefkati görerek kendisinden büyük bir adam tarafından korunup kollanması ve zaman zaman duygusal boyutta seyirciyi tatmin eden sahneler de sinemaseverler tarafından tam not aldı. Başlarda huysuz ve söz dinlemeyen bir kız olarak aileye katılan Laura, babası olduğunu bildiği Logan ile kısa süre içerisinde kaynaşarak onunla kendisi arasında duygusal bir bağ kurdu. Bu da film boyunca pek çok duygunun karışık olarak yaşanmasına sebebiyet verdi. Özellikle Reavers isimli grubun Logan ve Laura peşine düşmesi, onları bir araya getirmeye zorladı ve zamanla kendilerine ortak noktalar buldular. Logan Wolverine 2017 filmi Türk izleyiciler tarafından da doyurucu bir film oldu. Sinema üzerinden hala izlenen film internet sitelerinde de yayınlanıyor. Logan filmi Türkçe Altyazılı İzle ve Logan filmi Türkçe Dublaj izle seçenekleri ile takip edilebilen film Logan HD izle şeklinde takip edildiği takdirde daha doyurucu ve heyecan verici sahneler ile sizlerle buluşacak.

Kaynak

 

http://limitsizfilmizle.net

 

Görüntülenme : 369
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Şubat 2020 (254)
Ocak 2020 (448)
Aralık 2019 (424)
Kasım 2019 (555)
Ekim 2019 (306)
Eylül 2019 (209)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012