Mayonez.Net

RSS
«    Mart 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Torrent Oyun indirme

Torrent, bilgisayar kullanıcılarının internet üzerinden dosya alma ve paylaşma işlemine denir. Oldukça geniş bir ağa sahip olması ile aradığınız her programı bu sistemde bulmanız mümkündür. Kullanıcı bilgisayarında bulunan bir dosyayı paylaşıma açabilir, diğer kullanıcılar o dosyayı indirip başka kullanıcılarında görmesini sağlayarak indirmelerine imkan verir. Böylece güçlü bir paylaşım ağı olanağı sağlar. Torrent genellikle yüksek boyutlardaki dosyaların paylaşımında kullanılır. İndirme hızı oldukça yüksek olup büyük programları kolayca alıp paylaşmanızı sağlar. Genellikle yasal ve yasal olmayan dosyaları Torrent de indirmek mümkün olduğu için dünya çapında her geçen gün daha da yayılmaktadır. Bazı şirketler dosyalarını yasal olmadan sisteme yükleyerek yayılmasını sağlamaktadır. Torrent kullanırken bazı terimler hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda vardır: Availability: ulaşılabilirlik demektir. Seçtiğiniz programın kaç tane kopyası olduğu hakkında bilgi verir. Her eklemede 1 seed eklenir. Leech: sülük, eş anlamına gelir. Sürekli paylaşım yapan, genelde bu paylaşımları da seedlerden çekerek yapanlardır.
Seeder: ortak demektir. Seederler bir programın her şeyine sahip olan torrentçilerdir. Tracker: alıcı-verici olarak geçer. Bir dosyanın kaç kişi tarafından indirildiğini ve seeder tarafından eklendiğini kayıt altına alır. Tracker sadece kayıt yapar, dosya indirme alanı olarak kullanılmaz.
Torrent paylaşım ağında dizi, film, oyun, bilgi dosyaları başta olmak üzere binlerce farklı içeriği bilgisayarınıza indirme şansı yakalarsınız. Uygulamalar içerisinde en çok tercih edileni ise oyun indirmedir. Eski ya da yeni bütün oyun versiyonlarını bu platformda bulmak mümkün. İstediğiniz oyunu torrentler içerisinde eş sayısı ve kaynak sayısı fazla olanlardan indirmenizde fayda vardır. Çünkü indirme hızı diğerlerine oranla daha yüksektir.
Kullanıcı aramalarında çok sık kullanılan Torrent oyun indir bölümüdür. Oyun paylaşımlarının genişliği çok fazladır. Özellikle büyük çaplı, dünya üzerindeki oyunlar sık paylaşılıp indirilir. Mafia 3 full indir bu oyunlardan en popüler olanıdır. Oldukça eski bir geçmişe sahip oyun Amerikan mafya serileri arasında yer alır. İlk 2 serisi dünya çapında oynanan, oldukça sürükleyici ve mafya kavramını oyuncularına yaşatan nitelikteydi. İçeriğinin daha da profesyonelleştiği Mafia 3 ise oyuncularına aksiyon dolu anlar yaşatıyor. Gerçeğe yakın sanal görüntüleri, ses ve efektlerin kusursuz olması Torrent kullanıcılarından tam not aldı. 1960’lı yıllardaki New Orleans şehrinde yeni kahraman ve olayların serüvenine katılabilir oyunun bir numaralı mafyası olabilirsiniz. Oyunun ayrıntılı içeriğini ve fragmanını Torrent oyun indirme sitesinde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Görüntülenme : 537
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Mart 2020 (533)
Şubat 2020 (352)
Ocak 2020 (364)
Aralık 2019 (400)
Kasım 2019 (541)
Ekim 2019 (303)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012