Mayonez.Net

RSS

Klasik ve Vazgeçilmez Kol Saati Modelleri

Kol saatleri bilindiği üzere artık bir aksesuar olarak klasikleşmiş ve özellikle erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı halini almıştır. Ünlü markaların aksesuar tasarımcıları da erkekler ve kadınlar için hem günlük hayatta kullanılabilecek hem de özel davetlerde kullanılabilecek son derece şık kol saati tasarımlarına imza atmaktadırlar. Eğer siz de kol saatini aksesuar olarak kullanmayı tercih eden kişiler arasında yer alıyorsanız, Tw Steel Erkek kol saati gibi özel tasarım seçenekleri inceleyebilir ve bu seçenekler arasından mutlaka kendi zevk ve tercihinize uygun bir kol saati tasarımına erişebilirsiniz. Genellikle kadınların kullanabileceği yüzük, bilezik, kolye, broş gibi farklı aksesuar alternatifleri olduğu için, özel davetlerde kadınlar kol saatini aksesuar olarak kullanmayı tercih etmemektedirler. Kol saati yerine bileklik ve yüzük gibi aksesuarları tercih eden kadı sayısı fazla olsa da yine de abiye kol saati tasarımlarını tercih eden ve katıldığı özel davetlerde aksesuar olarak kol saati kullanmayı tercih eden kadınlar da mevcut. Bu kadınlar, genellikle Guess bayan kol saati gibi ünlü markaların özel tasarımlarından seçimlerini yapmayı tercih etmektedirler. Abiye elbiselerle birlikte oldukça şık görünen ve tüm görünüşü tamamlayan bir aksesuar da olan kol saatleri özellikle kol saati kullanmak gibi bir alışkanlığı olan kadınların vazgeçilmez aksesuarıdır. Ancak yine de tabii ki kadınların erkekler kadar kol saati düşkünü olduğunu söyleyemeyiz.

                Erkeklerin, kadın aksesuarlarında olduğu gibi çok farklı çeşitlere sahip olan erkek aksesuar tasarımları olmadığı için erkekler genellikle kol saatini aksesuar olarak kullanmayı tercih etmektedirler. Genellikle spor ve klasik olmak üzere en az iki farklı kol saati bir erkeğin mutlaka edinmesi gereken aksesuarlar arasındadır. Örneğin Puma erkek kol saati seçenekleri son derece dikkat çekici ve kullanışlı olan spor tasarımları gündelik yaşamda rahatlıkla tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Gün içerisinde casual ya da spor bir kıyafet tercihi ile spor kol saatleri son derece şık durmakta hatta erkeğin stilini tamamlayıcı bir rol oynamaktadır. Tabii ki puma erkek kol saati gibi spor saat modelleri ile birlikte klasik tasarımlara sahip olan kol saati modellerinin de bir erkeğin gardırobunda mutlaka yer alması gerekmektedir. Şık bir akşam yemeği, davet ya da resepsiyon için takım elbise veya smokinle kullanılabilecek uygun Diesel Erkek kol saati gibi klasik seçenekler bir erkeğin şıklığını tamamlamakta ve ufak bir detayla görünümünü mükemmel bir hale getirmektedir. Kısacası kol saatleri erkeklerin artık birer klasik halini almış vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır.

 

                Tabii ki kol saati seçerken tasarımı ile birlikte kullanışlı olmasının da büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu nedenle genellikle farklı zevklere hitap edebilecek şekilde model zenginliği sunmakta olan seiko erkek kol saati seçenekleri de tercih edilebilir. 
Grntlenme : 921
Deerli ziyaretimiz, sitemize ye iseniz ltfen giri yapnz.
ye deilseniz ye olmak iin tklayn.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
// BANNER //
Arşiv
ubat 2018 (169)
Ocak 2018 (156)
Aralk 2017 (30)
Kasm 2017 (32)
Ekim 2017 (33)
Eyll 2017 (32)
SPONSOR
// BANNER //

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012