Mayonez.Net

RSSAgario oynamanın yeni adresi!

Günümüzün internet çağına yakından baktığımız da artık FPS taraflı oyunlar değil tarayıcı yani tarayıcı odaklı oyunlar daha da çok tutulmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de yeni yeni karşımıza çıkmaya başlayan ve bir anda parlamayı başaran yenilikçi HTML5 ile gün yüzüne çıkan oyun agario.
Daha da derinlere inecek olursak belirlenen farklı haritaların üzerinde yer alan farklı sunucular sayesinde bir birinden kaçan küçük daireler bulunmakta. Sizler bu dairelerden bir tanesinin seçimini yapacaksınız. Yapmış olduğunuz seçimler içiresinde kendi dairenizi de özelleştirebilirsin.
Farkı farklı envanterler ile onu desenleyerek rakiplerinizin korkulu dairesi olabilirsiniz. Agario yer alan haritaların boyutları oldukça küçük bu yozüden büyük sunucular da karşınıza çıkacak olan yetenekli daireler sizleri yiyebilir. Bunlara dikkat edin.
Amacınız ise oyuna başlamadan önce karakterlerinizi tanımladınız ve artık harita içerisinde tek başınasınız bu harita içerisinde karşınıza çıkacak olan farklı ülkelerden oyuncularla takım olabilirsiniz agar.io yada birebir yani verseusmoduna ne büyüme yarışlarını yapabilirsiniz. İlk başlar da oldukça küçük bir şekilde başlayacaksınız ve oldukça da hızlı gideceksiniz.
Karşınıza çıkacak olan büyük daireler sizleri yakalamakta zorlu çekecek eğer bir takımın içerisinde yanlışlıkla dalarsanız oradan çıkmanız oldukça zor. Bunun için fazla kendi dairenizi büyütmeyin aksine sizleri yedikten sonra onlar puan kazanacak.
Bir diğer oynama yöntemi ise oyun içerisinde kimsenin olmadı noktalar da çıkan yemleri yemeniz ve oldukça büyümeniz gerekiyor. Puanlama tablosuna bakarak sizden düşük olan daireleri yiyerek daha da büyük bir hale gelebilirsiniz. Dilerseniz haritanınortasına geçerek orada hiçbir şey yapmadan da durabilirsiniz fakat puanlarınız oldukça yüksek olması gerekiyor aksine sizden yüksek puana sahip olan bir kişi gelecek ve sizleri yok edecek.
Stratejik hamlelerde bulunmalısınız aksine kaybeden taraf sizler olabilirsiniz. Takım kurmanızın faydası oldukça büyük olacak gelen büyük puanlı hamlelere karşı direnebilirsiniz. Böylece takım olarak da puanınız yükselecek ve eş oranda büyüme kaydedeceksiniz.

Görüntülenme : 1348
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Haziran 2018 (87)
Mayıs 2018 (214)
Nisan 2018 (218)
Mart 2018 (265)
Şubat 2018 (181)
Ocak 2018 (155)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012