Mayonez.Net

RSS

Hızlı ve Öfkeli 7 Film Tanıtımı

Son zamanlarda giderek yeni filmler ortaya çıkmaya başlıyor. Özellikle 2015 senesinde oldukça yeni ve güzel filmler çıkmaktadır. Dolayısı ile bu sene oldukça keyifli filmler izleyebileceksiniz.  Özellikle şu sıralar dikkat çeken filmlerden birisi Hızlı ve Öfkeli 7’dir. Filmin bu kadar çok beğeni toplanmasındaki en büyük neden ise Paul Walker vefat etmesine rağmen hala filmde yer alıyor olmasıdır. Bu durum yaşanmadan önce Paul Walker belli sahneleri çekmişti. Fakat ölümünden sonra bu sahneleri tekrar çekmek yerine dublör kullandırıldı. Bu sebepten dolayı da Hızlı ve Öfkeli hayranları ayrıca mutlu oldu. Bu açıdan Hızlı ve Öfkeli 7 daha çok beklenen filmler arasında yerini aldı. Hızlı ve Öfkeli 7 izlemek için sitemiz size yardımcı olacaktır.

Filmin konusundan detaylı bir şekilde bahsedecek olursak; Owen artık ölmüş ve ekibin peşini bırakmak zorunda kalmıştır. Ekipte artık daha mutlu bir yaşama odaklanabilmek için çok daha dikkatli davranmaya başlar. Fakat bela peşlerine hiçbir zaman bırakmayacaktır. İntikam yemini eden bir kardeş gene Brian ve Dominic’in başına bela açacaktır. Ian kardeşi Owen öldükten sonra çok fazla sinirlenir ve intikam tutkusuyla, ekibin tüm üyelerini öldürmeye yemin eder. Tabi bu durumda da Brian ve Dominic çok zor durumda kalırlar. Üstüne birde Hans’ın ölümü morallerini iyice alt üst eder. Hızlı ve Öfkeli 7 full hd izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

 

Dominic ve Brian bu durum karşısında çok daha dikkatli davranacaktır ve hiçbir açık kapı bırakmadan Ian’ı durduracaklardır. Çünkü eğer Ian onları daha önce bulursa bu işin sonu çok daha kanlı bitecektir. Dolayısı ile ekip tekrar bir araya gelir ve Ian’ı durdurmaya çalışır. Tabi bu durumu bozacak pek çok yeni karakter eklenecek ve işler çok daha zor bir hal alacaktır. Fakat Brian ve Dominic bu işin üstesinden gelebilmek için ellerinden gelen mücadeleyi verecek ve mutlu bir sonla evlerine dönecektir. Hızlı ve Öfkeli 7 full izlemek için sitemizin size sunduğu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.
Grntlenme : 858
Deerli ziyaretimiz, sitemize ye iseniz ltfen giri yapnz.
ye deilseniz ye olmak iin tklayn.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
// BANNER //
Arşiv
ubat 2018 (169)
Ocak 2018 (156)
Aralk 2017 (30)
Kasm 2017 (32)
Ekim 2017 (33)
Eyll 2017 (32)
SPONSOR
// BANNER //

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012