Mayonez.Net

RSSBedava Mp3 İndir Sitesi

Yazar: reklam 26 Aralık 2016 ; 09:46 Site Tanıtımları

Müzik hayatın her alanında var olan bir olgudur. Bu nedenle de insan nasıl nefessiz duramıyorsa müziksiz de kalamaz. Müziğin insan psikolojisindeki yer farklıdır. Örneğin hüzünlü iken dinlediğiniz müzik sizi bu diyarlardan alarak başka âlemlere götürecektir. Ya da mutluyken dinlediğiniz müzik ayaklarınızı yerden kesmeye yetecektir. Müzik dinlerken önemli olan konu hangi müzikleri seçeceğinizle alakalıdır. Teknolojinin gelişmesi müzik âleminin de kendine daha farklı alanlar açmasına neden oldu. Örneğin beğendiğiniz bir dizi müziğini ya da film müziğini mp3 indir şeklinde bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bunun için bedava mp3 indir siteleri yer alıyor buradan tercih edeceğiniz bir müziği rahatlıkla indirip dinleyebilirsiniz.
Bu konuda size mobil mp3 indir sitesi olan mp3indirnet.com adresini önerebilirim. Site içerisinde herkesin hoşuna gidebilecek müzik çeşitlerine geniş bir şekilde yer verilmiş. Hatta bugün piyasa da bulamayacağınız birçok mp3’ü de bulabilirsiniz. İndirdiğiniz bir şarkıyı tabletinizde ya da telefonunuz an rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz ortamda radyo olmasa bile müziksiz kalmazsınız ya da hoşunuza giden bir parçayı istediğiniz zaman istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.

Devamı Görüntülenme: 0

Tek Link Film İndir

Yazar: reklam 20 Aralık 2016 ; 11:57 Site Tanıtımları

Tek Link Film İndir

 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere tek link film indirme konusunda 2 yılı aşkın bir süredir tamamen ücretsiz olarak hizmet veren www.Efilmindir.org sitesinden bahsedeceğim.

Az öncede bahsettiğim gibi günümüz itibari ile tam olarak 26 aydır hiçbir ücret talep edilmeden öncelikle film severlerin en kısa sürede izlemeyi istediği filmlere en kolay bir biçimde ulaşabilmesini hedefleyen bir sitedir. Şuanda sitede tam olarak 4.750+ film bulunmaktadır ve Film indir her gün güncellenmektedir. Elbette ki film arşivcilerini de düşünerek çok eski filmlerde sitede bulunmaktadır.

Efilmindir.org sitesinde Aksiyon filmlerinden korku filmlerine komedi filmlerinden çizgi filmlere ve elbette ki seri olan filmler yani Boxset filmlere hiçbir ücret ödemeden nasıl ücretsiz olarak film indirileceğinin de anlatıldığı sitemize sizleri de görmek isteriz.

Film indir

 

Film indirme sitesi

Devamı Görüntülenme: 0

Bir Adana Komedisi

Yazar: reklam 21 Kasım 2016 ; 16:59 Site Tanıtımları

Hepimizin film keyfi ayrı olsa da, genel olarak komedi filmleri farklılıkları ile bizleri memnun ederler. Farklı tarzları ile bizleri güldürmek için kurgulanan filmleri izlerken ise bazılarını beğenir, bazılarını beğenmeyiz. İşte sizlerin kesin beğeneceği inanılmaz bir yapım. 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle filmi eğlenceli hikayesi ile hepimizin gönlünde taht kuracak türden. Beklentilerimize çok farklı bir şekilde karşılık verecek olan bu inanılmaz filmler ile sizler de çok eğlenceli ve inanılmaz zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. 1 kezban 1 mahmut izle filminin yönetmenliğini Cenk Çelik yapıyor. Sinan Bengier, Ercan Zincir, Esin Yıldız, Yunus Emre Tekin ve Cenk Hakan Köksal filmde başrolleri alan ünlülerden. Bu şekilde bizler için de en muhteşem ve harika bir film çıkmış oluyor. Sizler de izlerken büyük keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Devamı Görüntülenme: 311

Farklı ve Özel film Keyfi

Yazar: reklam 11 Kasım 2016 ; 10:33 Site Tanıtımları

 

Yasemin güzel bir matematik öğretmenidir. Cemal ise karizmatik, et restoranı sahibi ve aynı zamanda gurmedir. İkinci şans izle filminde bu ikilinin yolları kesişmekte ve karşılaşmaktadırlar. Cemal geçmişinden kurtulmak isteyen ve sosyal olan gamsız bir adam olarak karşımıza çıkmaktadır. Yasemin ise attığı adımlara dikkat eden, geçmişte yanlış bir evlilik yapmış olan anne olmaktadır. İkinci şans full izle filminde birbirine zıt olan iki farklı kişilik ilk olarak birbirleriyle kavgalı olmaktadırlar. Sonrasında ise hüzünlü bir aşk hikayesine dönüşecek hale gelecektir. Filmde ikisinin de geçmişlerinin daha derinine indiği durumda ikinci bir şansa sahip oldukları aydınlanmaktadır. Konusu başarılı bir şekilde ortaya çıkan filmin başrol oyunculuğunu Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay yapmaktadır. İkinci şans izle filminin yönetmenlik koltuğunda ise aynı zamanda filmin başrol oyuncusu olan Özcan Deniz bulunmaktadır. Romantik ve dram türünde izleyicilerin karşısına çıkan film 18 Kasım 2016 tarihinde gösterime girecektir. Filmin tanıtım videolarını izleyen kişilerden görüldüğü üzere film gösterime girdiği andan itibaren ülke genelinde büyük bir etki oluşturacağa benziyor. Bu durumun da filmin gişe sayısını arttıracağı ve daha fazla kişi tarafından izleneceğini ortaya çıkarmaktadır. Filmin vizyona girmesine ise çok kısa bir süre kaldığını belirtmekte fayda var.

 

Devamı Görüntülenme: 603

Pvp serverler de en sağlam oyun kurma yöntemi

Yazar: reklam 5 Kasım 2016 ; 09:59 Site Tanıtımları

Pvp server oyunları oldukça popüler bir çizgide ilerlemektedir. Pvp serverler oyunlarını daha iyi günlerine getirmek için oyuncular ısrarla bu oyunu bırakmamaktadırlar. etin2 Pvp Server Açmak İçin

1. Kesinlikle belirli bir miktarda paranız olmalıdır. Buda iyi bir sunucu ve iyi bir oyun paketi almanıza yetecek kadar olmalıdır

2. Oyun da kesinlikle açık ve hile bulundurmamalısınız ki oyundakiler derhal kaçmasın

3. Oyun bilginiz tam olmalıdır. Oyun içi bilgi desteği devamlı sağlamalısınız

4. Sabırlı olup reklam vermeye devam edin. Bunun içinde para gerekebilir. ( facebook yalancılarına dikkat edin)

5. Çalışan bir kadro yaratın. en az 3 kişilik. Biri internet ve sunucu işlerinden anlasın diğer ikisi oyun ve kodlarından.

Bu şekilde bir çalışma yaparsanız illaki iyi bir yerlere gelebilirsiniz. Bunları takip etmek için kesinlikle rakiplerinizi takip edin. Profesyonel bir tanıtımcı olan pvpserverlar dan rakiplerinizi inceleyebilirsiniz.

 

Bir pvp sunucu oyunu açmak dışardan görüldüğü gibi kolay değildir.Emek ister devamlı takip ve iyi bir kodlama bilgisi ister.Metin2 sunucusu açmak ücretli bir aşamadır bu yüzden yaş sınırız bir baraja takılabilir buda +18 olmalıdır yaş konusu sıkıntı değil diyorsanız geriye kalan işlemler için server açmanız konusunda yardımcı olacak firmalar bulunmaktadır. Metin2 pvp serveri nizi kesinlikle oyuncuları düşünerek açmalısınız. Bu yüzdende iyi bir oyun bilgisine sahip olmalısınız.Yoksa açtığınız pvp server kısa süre içerisinde kapanırsa harcadığınız emek boşa gider ve giden parada ayrı bir üzüntüdür. Çok farklı etmenleri olduğu çok sayıda çalışana ihtiyac duyacağınızı belirtmeliyiz.

Devamı Görüntülenme: 337

İnstagram Kapatma

Yazar: reklam 4 Kasım 2016 ; 15:23 Site Tanıtımları

Son zamanlarda ülkemizde internet kullanımı çok büyük oranda artış gösterdi. Artık çoğu web sitesinde herkesin bir hesabı bulunmakta. Bazı insanlar ise bu hesaplarını kapatarak artık normal hayatlarına daha çok zaman ayırmak istiyorlar. Örnek vermek gerekirse insanlar arama motoruna facebook hesap silme gibi kelimeler yazıyorlar. Ve nasıl hesaplarını kapatabileceklerini öğrenmek istiyorlar. İşte tam da bu noktada bugün sizlere tanıtacağımız web sitesi devreye giriyor.
Bahsettiğimiz bu sitede onlarca konu var. Hotmail, facebook youtube ve benzeri her türlü web sitesinden, sosyal medya sitesinden, video paylaşım sitesinden hesabınızı silebilmeniz için kolay adımlarla anlatımlar eklenmiş. Bu anlatımlar videolar ve resimlerle de desteklenmiş. Kısacası bu sayede sizler de hesaplarınızı kolaylıkla kapatabilir ve sevdiklerinizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Kaynak: instagram kapatma

Devamı Görüntülenme: 290

İnşirah Suresi ve Felak, Nas Suresi

Yazar: reklam 3 Kasım 2016 ; 15:52 Site Tanıtımları

Bugün sizlere kısa namaz surelerinin paylaşıldığı her Müslümanın ezberlemesi gereken Felak-Nas suresi ve İnşirah Suresi’nin de bulunduğu bir web sitesinden bahsedeceğiz. Bu web sitesi gayet sade bir tasarıma sahip. Her sure için ayrı bir sayfa oluşturulmuş ve bu sayfalarda surenin hafızlardan dinlemek için oluşturulmuş video kayıtları, surenin anlamı ve sure ile ilgili sahih hadisler bulunuyor. Örnek vermek gerekirse Nas suresi sayfasında bu surenin anlamı ve dinleme sayfasını, son olarak da bu sureyle ilgili doğru bilgileri görebilirsiniz. Ana sayfada sitenin isminden de anlaşılacağı üzere inşirah Suresi ve anlamı bulunuyor. Ayrıca surelerin kolay ezberleme yöntemlerinin de bizlerle paylaşıldığı bu web sitesinde inşirah suresi dinle başlıklı sayfada birçok hafızın sesinden bu sureyi dinleyebiliyorsunuz. Felak Suresi sayfasında ise yine aynı şekilde hem surenin Arapça halini hem de Türkçe anlamını bulabilirsiniz. Ancak en doğrusu kesinlikle Kur’an okumaktır. Böyle internet sitelerini sürekli olarak sure okuma amacıyla kullanmak kesinlikle yanlıştır. Hatalarımızı görüp ders çıkarmamız gerekmektedir.

Devamı Görüntülenme: 496

Metin2 pvp oyunda efsane karakter nasıl yapılır

Yazar: reklam 2 Kasım 2016 ; 19:00 Site Tanıtımları

Pvp serverlar da metin2 oynayacaksanız rehberlerden karakter Efsane oyuncu olmak oldukça emek ister, fakat emek verip de efsane olamayanlarda oldukça fazladır. Sağlam bir oyuncu olmak için sağlam bilgilere ihtiyacınız olacaktır. Disiplinli ve düzenli çalışma yaşamın her yerinde başarı getirmektedir. Sağlam bir çalışma yapabilmek için ise emek ve sabır gerekmektedir. Bunlara sahip olduktan sonra gerisi araştırma yapmaya kalıyor.

Metin2 pvp serverler oyunları aslında oldukça basit bir düzene sahip fakat nerde ne yapmayı bilmeniz oldukça önemlidir. Sağlam bir karakter geliştirmek için metin2 de bir çok kombinasyon bulunmaktadır. Önceki yıllara göre kendini geliştiren metin2 daha zor bir yapı oluşturmak istemekte. Aslına bakarsanız bu oyun karakteristiği için oldukça önemli. Bu davranış pvp serverler metin2 oyunlarına da yansımış bulunmakta. Bu oyunların tek farkı hızlı gelişim ve ücretli olan itemlerin ücretsiz olabilmesidir. Bu yüzden size önerimiz karakterinize yapacağınız her etkiyi biler yapmalısınız. Çünkü her oyuncuda sizin gibi karakterini geliştirmektedir. Sizin amacınız fark yaratmak ve bu fark ile rakiplerinizi yenmektir. Bunların hepsi için pvp serverler metin2 rehberine ihtiyacınız olacaktır. Bu rehberler pvp serverlar oyunlarında başarılı olabilmeniz ve bilgilenmeniz için her şeyi barındırmaktadır. Metin2pvpserverler.biz sitesi hem tanıtım hemde rehber konusunda oyunculara oldukça iyi imkan sağlamaktadır.

 

gelişimine giderek size en uygun karakter sınıfını seçin ve hemen oyuna başlayın. Emin olun efsane olmak işi bilmekten geçiyor.

Devamı Görüntülenme: 408
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 40
Önceki    Sonraki
Sayfaya Git

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Ocak 2017 (120)
Aralık 2016 (178)
Kasım 2016 (227)
Ekim 2016 (162)
Eylül 2016 (167)
Ağustos 2016 (192)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012