Mayonez.Net

RSSTürkiye?nin En Büyük ZenFone Sitesi

Yazar: reklam 22 May 2018 ; 18:27 Site Tanıtımları

ASUS ZenFone Blog: Türkiye’nin En Büyük ZenFone Sitesi

Tüm ASUS ZenFone sahipleri ve özellikle de ZenFone 5 ve ZenFone 5Z sahipleri için sıcak gelişmeler, öğretici rehberler, rom, root, recovery, yedekleme, kurtarma içerikleri bu sitede.

ASUS ZenFone Türkiye: Türk ZenFone Kullanıcılarının Gerçek Dostu

ASUS ZenFone akıllı telefonlar piyasaya çıktığında, kullanıcılar başları sıkıştığında herhangi bir Türkçe kaynak bulmakta zorluk yaşamaya başladı. Zorlukların başında telefona FM Radyo yükleyememe geliyordu. Bu alanda Türkiye’de ilk yardım makalesini yazarak neredeyse tüm ZenFone kullanıcılarını memnun etmeyi başardı.

Ardından ZenFone telefonları çeşitlenmeye başladı. Ayrıca güncellemelerde ardı ardına geldi. Sorunlar ve sorular çoğaldı. Kullanıcıların neredeyse hepsiyle tek tek ilgilenildi ve ihtiyaçları karşılandı.

  

Devamı Görüntülenme: 81

Torrenthane İle Torrent Keyfi

Yazar: reklam 2 Nisan 2018 ; 17:37 Site Tanıtımları

Torrenthane.com ilk hizmetine Kasım 2017 yılında başlamıştır. Bu süre içerisinde 600ü aşkın özgün torrent içeriğiyle kullanıcılarına hizmet vermiştir. Yorumlara hızlı cevap vermeleri ve kullanıcının sorunlarını çözmeleriyle en tatlı torrent platformlarından biri olmuşlardır. Gün geçtikçe gelişen internetten oyun, film, dizi, program indirme trendi torrent ile daha da hızlanmıştır.
Torrent Film kategorisiyle piyasaya hızlı bir giriş yapan torrenthane, bunun dışında 4 kategoriye daha sahiptir.
Kaliteli ve 3D - 4K Torrent film indirme seçeneklerı sunan site, mükemmel çalışan linkleri ve hızıyla dikkat çekiyor.
Torrent Oyun kategorisiyle ise hızla yükselişe geçen site, bu kategoriye önem vermişe benziyor.
Sürekli kendini yenileyen ve içerik sayısını çoğaltan sitede, iletişim bölümü de kullanıcılar tarafından aktif kullanılmakta.
Sürekli gelen maillere cevap veren site yönetimi bir takdiri haketmektedir. Sosyal medyayı da güçlendireceklerini söylüyorlar.
Torrent Oyun İndir kategorisinde, güvenle torrentten oyun indirebilirsiniz. Türkiye'de ilk kez koyulan oyunlara ulaşabilir ve sorununuz olduğunda site yönetimiyle çözebilirsiniz. Haydi  torrenthane.com ile torrent keyfine!
Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Devamı Görüntülenme: 171

Smok Alien Kit Elektronik Sigara

Yazar: reklam 29 Aralık 2017 ; 15:30 Site Tanıtımları

SMOK Alien 220W TC Smok'un eskimeyen modeli, yaygın olarak kullanılan TFV8 Baby Beast Tank'ın yanında 220W çekim gücü ile ve tam sıcaklık düzenine sahip en üst performans seti benzersiz bir bildiri parçası olan bu dünyadan gerçekten uzaktır. Alien 220W Box Mod, 85mm x 44mm x 30mm ölçülerinde, çinko alaşımlı şasi boyunca zarif, çarpıcı renkli renkli tasarımıyla Smokun üst vitrinde bir parça yer alıyor. okunması kolay bir operasyonel arabiriminde kapsamlı bilgi sağlayan yeni büyütülmüş OLED ekranında yer almaktadır. Ayar düğmelerinin benzersiz yerleştirilmesi ve gizli ateşleme mekanizmasının yanı sıra Alien 220W mükemmel ergonomik form faktörü için üretilmiştir. duman yoğunluğu özellikleri 6-220W'lik bir voltaj aralığı, Paslanmaz Çelik parçaları için tam sıcaklık kontrol paketi. Dahili olarak entegre edilmiş batarya serisi bağlantısı da dahil olmak üzere bir çok güvenlik özelliği vardır. SMOKTech TFV8 Baby Beast Tank, muhteşem TFV8 Cloud Beast Tank 3mL'lik likit deposu, hassas hava akışı kontrolü, imzalı menteşeli üst dolum sistemi ve yeni Baby Turbo Motorları farklı coil yapısının tanıtımı ile dengeli bir dinamik aralığa sahiptir.

Devamı Görüntülenme: 61

En çok tercih edilen sosyal medya hesapları

Yazar: reklam 30 Kasım 2017 ; 14:33 Site Tanıtımları

Sosyal medya artık olmazsa olmazlarımızdan bunu kim inkar edebilir ki? Hatta var olan hesaplar bile yetersiz kalıyorsa acaba bugün yeni bir akım ya da yeni bir uygulama çıktı mı diye araştırmada kalıyoruz. En çok tercih edilen sosyal medya hesaplarının en başında elbette Facebook var. Her ne kadar gençler artık burada takılmıyor olsa da hiçbir zaman modası geçmeyecek bir eğlence platformu olarak tanımlanabilir. Daha önce ki yıllarda msn kaydol kullanımı oldukça yaygındı ama zaman içinde çıkan yenilikler bile onu geride bıraktırmayı başarabildi. Bir zamanlar oldukça kullanılan gmail hesapları ya da Hotmail oturum aç hesapları bile artık neredeyse resmi yazışmalar için kullanılmaya başlandı. Mail adreslerini artık neredeyse sadece bir yere üye olurken açıp kullanıyoruz. Gelen onay kodlarına ihtiyacımız olmasa belki hiç açıp kullanmıyor olacağız. Anlık yazışma uygulamaları onu bile tahtından etti değil mi? En çok tercih edilen sosyal medya hesaplarının atasında elbette İnstagram da yer alıyor. Daha çok gençler ve ünlüler burada ki yerini çoktan almışlar bile. Kimi yemek yapar koyar, kimi duygularını, kimi masalarını. Kısaca kim kime neyi göstermek istiyorsa sosyal medya hesaplarında ona göre paylaşımlar yaparak hayatlarını yaşıyorlar. Oldukça eğlenceli ama biraz da tehlike dolu olan bu internet dünyası daha bakalım önümüze neler çıkarıyor olacak. Hep beraber bekleyerek göreceğiz galiba hem de heyecanla.

Devamı Görüntülenme: 62

Justıce League Adalet Birliği

Yazar: reklam 24 Kasım 2017 ; 14:05 Site Tanıtımları


Justıce League Adalet Birliği

 

Son zamanlar da artış gösteren fantastik kahramanlık filmlerinden biri gibi gözükse de konu olarak içerisinde dram da barındıran sizlerin beğenisini kazanacak olan bol aksiyonlu fantastik bir film. Bu film ile çizgi DC çizgi romandaki tüm kahramanları bir araya toplayarak kötülere karşı bir savaş açıyor. Tek bir kahramanlık öyküsü yerine tüm kahramanların iş birliği ile çalıştığı ve dünyayı kurtarmak temalı bir filmdir. Bu yönden fantastik ve kahramanlık film severlerin görsel şölen niteliğin de izleyeceği bir filmdir. Justıce League Adalet Birliği kahramanları Superman,  Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash bir araya gelerek dünyayı kurtarmaya çalışır. Bu film de Batman’ın de insanlığa karşı tutumu değişmiştir. Kadroya dâhil olur ve ekip olarak çalışmaya başlarlar.

Devamı Görüntülenme: 110

Film Arşivleri Nerelerde Saklanır?

Yazar: reklam 6 Kasım 2017 ; 11:54 Site Tanıtımları


Film Arşivleri Nerelerde Saklanır ?

Film dosyaları daha doğrusu videolar büyük boyutlara sahiptir ki yüzlerce aksiyon macera filmi bir araya gelince boyutun oldukça fazla olmasından dolayı arşivlenmesi çok ayrı bir mesele olacaktır . Öncelikle filmlerin hangi kalitede olacağı belirlenmelidir . Geleceğe yatırım yapılıyorsa  1080p kalitesi yeterli olacaktır . Bunun içinde bir harddisk gerekiyor ki bu dosyaların saklanacağı harddisk kesinlikle şoka ve düşmelere dayanıklı olmalı ki bu durumda içerisinde bulunan filmlere herhangi bir arar gelmesin . Harddisk olarak HDD değil SDD olanı da tercih edebilirsiniz ve daha küçük hızlı olurken fiyatları da HDD  için daha yüksek olacaktır .Bu durumda tercih tamamen arşiv yapacak kişiye kalıyor .Film izleme sitelerinden filmleri arşivlemek için de iyi bir bağlantı hızına sahip olmak da gerekiyor . Bu durumda da biraz masraflı olacak ancak istediğiniz arşivi hazırlamış olabileceksiniz .Bu durumda arşiv kısa sürede tamamlanır .

Film Arşivleri Yasak Mıdır ?

 

Film sitelerinde yayınlanan veya herhangi bir yerden indirdiğiniz filmler tamamen illegal olmasına rağmen bu durum kontrol edilmez ve siz indirdiğiniz filmleri paylaşmaya açık alanlarda veya paylaşmak istediğiniz zaman bu paylaşım online alanlarla yani bir disk içerisinden başka bir diske atmak korsan oluyor ancak bu durumda herhangi bir ceza almazsınız . Ancak bunu ticari amaçlar  ile satmaya veya paylaşmaya kalkarsanız  bilim kurgu film sitelerinde paylaşılan gibi  paylaşmaya kalktığınız anda bir anda 5-10 sayfa sözleşme imzalamış gibi olacaksınız ve nasıl olsa internet burada beni kimse bulamaz diye düşünceler artık tarihe karışacaktır . İnternet sağlayan bir firma olunca siz bulunmak istendiğiniz zaman değil adresiniz tüm kişisel bilgileriniz bir anda istenilen kişilere ulaştırılır .Bu durum da gizli kalmak imkansızdır demek de yanlış ancak gizli kalmak için harcanacak paraya değmeyecektir çünkü bulmak isterlerse  bulacaklardır .Bu durum için arşivleri yapmak adına tehlikeye girmeye gerek yoktur .Bu durumda bu kadar riske girmek yerine sadece arşiv yaptığınız zaman herhangi bir problem yaşanmayacaktır .Hazır arşivleri de incelemek gerekebilir daha önceden hazırlanmış olabilir .

Devamı Görüntülenme: 63

Pembedirek.com İç Çamaşırı Fantazi Gecelik Siteleri

Yazar: reklam 6 Kasım 2017 ; 11:31 Site Tanıtımları

Pembedirek.com İç Çamaşırı Fantazi Gecelik Siteleri
İç çamaşırı siteleri yeni bir dünyada kadınlar için vazgeçişmez ürünlerden olan iç çamaşırı modellerini satın almak için bulunmaz bir nimet. Kadınlar her fiyattan ürünleri çok kolay bir şekilde internetten alabildikleri için bu sitelerin her gün peşindeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. En son çıkan ürünleri en uygun fiyata almak istemesi insanın doğasında olan genel bir durum esasında ilk biz görelim ilk bizim olsun olsun ama en uygun fiyata olsun bu durumda asla vazgeçemeyiz.
En uygun fiyata iç giyim gecelik Tamam ama en ucuz fiyaatlara sexi gecelik modellerini nereden nasıl hangi şekilde alacağız Bakın her sitenin mail kampanyaları yaptıkları bir sistemleri var bu sistemler içinde sizlere bildirimler geliyor ve sizlerde bu kampanyalara göre dilediğiniz ürünleri çok uygun fiyata alabiliyorsunuz. Önemli olan bu sitelerdeki kampanyaları takip etmek ve belirli bir süre o ürüne sahip olmak için sabretmektir.

Fantazi Kategorisi Kampanyası Takibi İnsanların ben bunları yazdıktan sonra en çok yapacağı hatayı yazayım sizlere vücut çorabı almak isteyen bir vatandaş gidecek ve bütün bir sitenin kampanyasına dahil olacak. Sonrada gelecek bu yazının altına dediğinizi yaptım ama olmadı diyece.Bu yalnış bir olay.Girdiğiniz tüm sitenin kategorilerini takibe almanızdan kaynaklanıyor. Sadece ilgili olduğunu kategoriyi takibe almış olsaydınız böyle olmayacaktır.Sizin istediğiniz ürünlerin listesi elinize gelecektir ve kolayca istediğiniz ürünü en uygun fiyata alacaksınız. Dilerseniz her zaman kampanyalar yapan bir adres site adresi vereyim sizlere. www.pembedirek.com

Devamı Görüntülenme: 61

Mehmet Ali Yalçındağ Nasıl Biridir?

Yazar: reklam 6 Kasım 2017 ; 10:04 Site Tanıtımları

 

Mehmet Ali Yalçındağ Kimdir?

 

            Doğan Holding’in onursal başkanı olan Aydın Doğan’ın kızıyla evli bulunan ve aynı zamanda iş adamı olan Mehmet Ali Yalçındağ, 1964 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İlk, orta ve lise tahsilini tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi görmek üzere İngiltere’ye gitmiştir. Londra’da bulunan AmericanCollege in London üniversitesinde yüksek tahsilini başarıyla tamamlamıştır. Bir taraftan Uluslararası Reklamcılık Derneği Türkiye başkanlığını sürdürürken diğer taraftan da Türkiye Reklam Konsey’i başkanlığı yapmıştır. Ayrıca TÜSİAD’a üye olan iş adamı, Galatasaray Spor Kulübü üyeliği de yapmıştır. Bunun yanında WEF Medya Yöneticileri üyeliği görevini de üstlenmiştir. Tarihler 2012 yılını gösterdiğinde ise Yandex Türkiye’nin CEO’su olarak görev başına gelmiştir. 2015 yılına gelindiğinde bu sefer Doğan Grubu CEO’su olma başarısı göstermiştir. Bu görevi, şahsına yönelik saldırılardan dolayı Doğan Grubu’nun saygınlığına zarar gelmemesini sebep göstererek Eylül 2016 tarihinde bırakmıştır. Mehmet Ali Yalçındağ’ın, Aydın Doğan’ın kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ’dan doğma 2 adet çocuğu bulunmaktadır.

 

Amerikan Başkanı Trump’ın İlgisi

 

            Amerika Birleşik Devletleri’nin 45. Başkanı olan Donald Trump, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayarak Doğan Medya Grubu’nun eski yönetici olan Mehmet Ali Yalçındağ’ın kendisinin yakın arkadaşı olduğunu belirtmiş ve Erdoğan’a da büyük hayranlık besleyen bir iş adamı olduğunu söylemiştir. Bu görüşmede sarf edilen sözler, Amerikan’ın Doğan Grubu’na arka çıkması olarak medyada yankı bulmuştur.

 

            Huffington Post yazarı Paul Blumenthal’in yaptığı haberde, Trump’ın başkan seçilmesinden sonra Doğan Grubu’nun hisselerinin yükseldiğine değinilmiştir. Ayrıca 8 Kasım seçimlerini kazanan Trump’ın zafer kutlamalarına Yalçındağ’ın katıldığının altı çizilmiştir. Trump’ın iş hayatında yakın ilişkiler tesis ettiği Yalçındağ’ı başkan olarak övmesinin, kamuoyunda devlet nüfuzunu kendi şirketi için kullandığı yorumlarına yol açtığını söylemiştir. Ayrıca haberde bunu yapmasındaki amacın, kendi şirketleri için ticari kar sağlamak olduğu vurgulanmıştır.

 

            Bütün bunların yanında Blumenthal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Doğan Grubu’nun arasındaki gerilim belirttikten sonra, Wilson Ortadoğu direktörü Henry Barkey’in bu konuyla ilgili sözlerine de haberde yer vermiştir. Barkey’e göre, Trump bu sözleriyle Yalçındağ ve Doğan Medya’ya bir tür koruma sağlamıştır. Trump, direkt savunmasa bile dolaylı yoldan bun yapmıştır. Erdoğan’ın artık eskisi gibi Doğan Medya’nın üzerine gidemeyeceğini savunan Barkey, Trump’ın desteklediğine inandığı bir medya grubunun üzerine giderek başkanı üzmek istemeyeceğini çünkü bunun Suriye ve İran konusundaki politikalarını etkilemesinden çekindiğini belirtmiştir.

 

            Barkey son olarak Yalçındağ’ın AKP ve Trump arasında bir köprü vazifesi kuran değerli bir aktör olduğunu vurgulamıştır.

 

 
 
Devamı Görüntülenme: 53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 44
Önceki    Sonraki
Sayfaya Git

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Eylül 2018 (158)
Ağustos 2018 (149)
Temmuz 2018 (116)
Haziran 2018 (120)
Mayıs 2018 (214)
Nisan 2018 (218)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012