Mayonez.Net

RSS
«    Nisan 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

SILKYPIX Developer Studio Pro v4.1.34.0

http://i48.tinypic.com/f43gw8.jpg
SILKYPIX Developer Studio Pro v4.1.34.0

altSILKYPIX özellik cherished görüntüler için en iyi sonuçları zengin fonksiyonları ile çok yönlü bir RAW dönüştürücüsüdür. sezgisel bir kullanıcı arayüzü üst çentik ayar parametreleri ile ipeksi sonuçlarla kendi fotoğraflarınızı geliştirin yapabilir! Son zamanlarda dijital SLR fotoğraf makineleri daha uygun hale gelmiştir. Sonuç olarak RAW biçiminden giderek daha popüler ve SILKYPIX ol sahiptir görüntüleri dönüştürürken sadece piyasadaki en iyi RAW Converter olduğunu. rekabet SILKYPIX karşılaştırıldığında time.SILKYPIX en az miktarda iyi sonuç profesyonel fotoğrafçılar ve henüz yeterli bile amatör fotoğrafçı basit arasında en yüksek kalitede görüntüler elde için kullanabilirsiniz tercih edilir üretir. SILKYPIX Virgülle Önceleri sadece en pahalı fotoğraf donanım satın alarak düzeltilmiş olabilirdi pixilation hataları onarabilirsiniz.

 

 

SILKYPIX yazılım, kuru beyaz denge, kontrast gibi Kapsamlı Kalkınma işlevleri yanında ICC profilleri İçeriği profesyonel bir renk yönetim motoru teklifi, keskinlik, doygunluk, lens düzeltme, görüntü perspektif ve (kırpma) düzeltme, çıkış ve baskı. Genişletilmiş Adobe RGB renkdokusunu da desteklenmektedir. yaratıcı kullanıcı SILKYPIX için, sırayla kendi kişisel dokunuş ve settings.SILKYPIX desteği ile 120 Kameralar More Than en nefes kesen ve benzersiz görüntüler elde etmek Satisfy yaratıcı zihin fotoğraflarınızı işlemek için, son ones.SILKYPIX RAW okuyabilir İçeriği sağlar Piyasadaki hemen hemen tüm dijital SLR fotoğraf makinelerinin biçimi ve ayrıca JPG ve TIFF başka bir kaynaktan çalışır.

Anahtar özellikler:
Görüntülerin  
SILKYPIX sağlar tahribatsız düzenleme, bu nedenle orijinal Remain bakir ve bozulmamış yıllarca.
 Kalkınma parametre olarak saklanabilir Organize ve anında geri çağırmak ve diğer resimlere sonraki uygulama için Bireysel tercihleri (Tatlar).
 Pozlama kontrolü: resminizin Poz kontrol edin ve doğru altında veya maruz fotoğraflar üzerinde olaydan sonra, Poz ayarı kontrol kullanarak. Bu olabilir fotoğrafları kaydetmek evvelce Kurtarılamayan kabul yardımcı olabilir.
beyaz renkleri farklı farklı ışık kaynakları altında kaydedilen tarafından olduğundan  Beyaz dengesi: Eğer fotoğraf beyaz dengesi kontrolü alabilir ve bu Kastlari renk tahriş veda et.
 Kontrast: Düz veya aşırı sert görüntüler göze sönük olabilir. geri fotoğraflarınızı hayatı nefes kontrast ayarı kontrol ve hazır kullanarak olaydan sonra resminizin kontrast kontrol edebilirsiniz.
 Doygunluk: sert ışık altında, baskın renkleri sessiz bakmak yapabilirsiniz pasif renkleri Bazen bir görüntü bakmak cafcaflı verme, Aynı şekilde düz ışık gölge olabilir. resminizin saturasyon düzeyinin kontrol edin ve bastırmak veya renkleri daha canlı Them olun. Seçim sizin!
 Lens düzeltme: başka RAW dönüştürücüleri aksine, 
SILKYPIX sağlar sapma, standart olarak gölgeleme ve distorsiyon düzeltme işlevleri. Gerek yoktur pahalı eklentileri almak veya çıkarmak ve bu istenmeyen görünür hataları tamir ayrı uygulama yararlanıyorum.
 Görüntü döndürme ve perspektif düzeltme: 
SILKYPIX sağlar Kapsamlı görüntü döndürme, standart olarak dikey ve yatay perspektif düzeltme fonksiyonları, hiçbir 3. parti eklentiler gereklidir. kontrol edin ve sonsuza kadar o yaslanmış binaları ve eğri ufuk ihrac?
 Düzeltme: 
SILKYPIX olmayan yıkıcı kırpmak için izin verir ve yine size uygun orijinal görüntüleri kesti.
 Bileme: Senin gibi "Pure Detay" algoritmaları son teknoloji ürünü kullanmadan önce hiç görmedim resimlerinizi Bileme olduğunu Kesin Bilgi ekle.
 Çıkışlar: yaratmak favori resim düzenleme yazılımları içinde bir belge veya web sayfası veya sonraki yaratıcı işlem için bir TIFF bir JPG. 
SILKYPIXboyutu, kompresyon, ve bit derinliği, Terzi çıkış medya ihtiyaçlarına göre sonraki görüntüler üzerinde tam kontrol sağlar.
resim önizlemesi, çıkış Bileme ve iletişim sayfaları için ek tesisleri ile  Baskı: 
SILKYPIX verimleri profesyonel kaliteli Basılı çıktı. Gerek yoktur 3 parti baskı uygulamalarını kullanmak üzere profesyonel sonuçlar elde etmek.


Download  

alt

 

http://hotfile.com/dl/43712019/ce5e4eb/SDSP.KnowN-KILICH.rar.html

http://hotfile.com/dl/43712019/ce5e4eb/SDSP.KnowN-KILICH.rar.html 

 

http://rapidshare.com/files/389274468/SDSP.KnowN-KILICH.rar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 (Oy Sayısı: 1)
Görüntülenme : 1475 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2020 (256)
Mart 2020 (502)
Şubat 2020 (334)
Ocak 2020 (359)
Aralık 2019 (398)
Kasım 2019 (541)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012