Mayonez.Net

RSS
«    Nisan 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

LimeWire Pro v5.2.10.1 Final & Portable

alt

 

LimeWire Pro v5.2.10.1 Final & Portable | Final: 23 Mb | Portable: 26 Mb

altLimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

 

Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra "Search"(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları innDirilme sayısına göre sıralayacaktır. En çok innDirilme yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

Yazılım yaptığınız arama sonuçlarında dosyaların kalitesini, lisans durumunu, dosya biçimini, dosya sizeunu, bit oranını ayrıntılı biçimde gösterdiğinden size en uygun olan arama sonucunu seçebilirsiniz. Dosyaların yüklenme hızları kaynağına göre değişmekte olup genel anlamda oldukça hızlıdır. İnnDirdiğiniz dosyaları gruplayabilir, varsayılan olarak seçilmiş dosya innDirme dizinini isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

 

altLimeWire - The Fastest P2P File Sharing Program on the Planet, running on the Gnutella Network. It is open standard software running on an open protocol, free for the public to use. LimeWire allows you to share any file such as.mp3s, .avis, jpgs, tiffs, etc., allows you to search for multiple files at the same time, available in several different languages, and is most famous for its ease-of-use and cross-platform compatibility. Limewire is written in Java, and will run on Windows, Macintosh, Linux, Solaris, and other computing platforms.


1. NO BUNDLED SOFTWARE OF ANY KIND! No spyware. No adware. Guaranteed.
2. Firewall to Firewall Transfers. Since about 60% of users are currently firewalled, this feature greatly increases the amount of content on the network.
3. Faster network connections. Using new "UDP Host Caches", LimeWire starts up and connects faster then ever before!
4. Universal Plug 'N Play. UPnP support allows LimeWire to find more search results and have faster downloads.
5. iTunes Integration. Windows users can now take advantage of LimeWire's iTunes integration.
6. Creative Commons Integration. LimeWire now recognizes OGGs and MP3s licensed under a Creative Commons License.
7. "What's New?" feature. Users can browse the network for the most recent content additions.
8. Search drill down results. Searches in LimeWire now immediately display the artists, albums and other information that fully describes files.
9. Proxy support. Users can now use web proxies to route their to protect their identity.
10. Support for International searches and International groups. Users can now search in any language, and LimeWire ensures that a user will be connected to other users with their own language to aide international users to receive search results in their native language and to find content from sources that are close to home.

alt

 

 

 

 

Final:

 

Portable:

 (Oy Sayısı: 1)
Görüntülenme : 2375 Yorumlar (1)

sinan5555sinan

  • 30 Temmuz 2009 ; 09:00
  • Kayıt Tarihi: 24.04.2008
  • ICQ: --
  • Yorumları: 18
  • Rütbe
ARKADASLAR BİŞEY SORCAM BU LİMEWİRENİN PROSU İLE NORMALİ ARASINDA Bİ FARK VARMI BEN FARKI BULAMADIM HEP DİKKARLE ARASTIRDIM İNDİRME HIZIDA AYNI ARADIĞINI BULABİLME ÖZELLİĞİDE FARKI NET BİŞEKİLDE BİLEN VARSA BANA SÖLEYEBİLİRMİ BENDE SUAN PRO KULLANIYORUM GÖREBİLDİĞİM TEK FARK PRO İLE NORMALİN RENK FARKI

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2020 (164)
Mart 2020 (509)
Şubat 2020 (341)
Ocak 2020 (361)
Aralık 2019 (400)
Kasım 2019 (541)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012