Mayonez.Net

RSS
«    Nisan 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

HainSoft LanHelper v1.89

alt

 

HainSoft LanHelper v1.89 | 5 Mb | + Crack (by F4CG)


LanHelper v1.89 LanHelper mevcut yerel ağınızı son derece hızlı biçimde tarayarak ağa dahil aygıtların IP, MAC adreslerini, SNMP gibi özelliklerini bulur. Uzaktan kod çalıştırabilen bilgisayarı uzaktan kapatabilir veya kilitleyebilirsiniz. Uzaktaki PC nin ekran görüntüsünü yakalayabilir, veya bilgisayarda çalışan processleri durdurabilirsiniz.

LanHelper adlı bu başarılı network (ağ) programı ile, yerel ağınızı (LAN) yönetebilir, izleyebilir ve keşfedebilirsiniz.

Herhangi bir sunucu taraflı programa ihtiyaç duymayan LanHelper, hızlı ve oldukça akıllı bir ağ programıdır.LanHelper, IP adresi, MAC adresi, SNMP, NetBIOS gibi bilgileri ağınız üzerinden tarayabilir ve bulabilir.Ağınız üzerindeki verileri HTML ya da XML verisi olarak görüntüleyebilirsiniz.

LanHelper, gelişmiş bir ağ yönetim programıdır.Sistem kapatma özelliği ile, ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayarı kapatabilirsiniz.Uzaktan çalıştırma modülü ile, diğer bilgisayarlar üzerinde çeşitli uygulamaları belirlediğiniz süre zarfında otomatik olarak çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz.Servis yönetim aracı ile, servisleri görüntüleyebilir, servisleri durdurabilir ya da başlatabilirsiniz.Hatta servisleri yükleyebilirsiniz.

LanHelper, ağ üzerindeki bilgisayarların açık ya da kapalı olması gibi pekçok durumu denetleyebilen profesyonel bir network yönetim programıdır.Ağ üzerindeki bilgisayar isimlerinin ya da IP adreslerinin değişip değişmediğini tarayabilirsiniz.Network üzerinde bağlı olan ve online ya da offline olarak gözüken makineleri listeyelebilir ve ağ yöneticisine haber verebilir.

LanHelper, entegre komut istemcisi, gelişmiş uzak bilgisayar operasyonları için yeterli ve etkili kontroller sunuyor.Ağ üzerinde network yöneticisine, ağ üzerindeki bilgisayarların donanım ve yazılım bilgilerini verebiliyor, mouse, klavye kilitlemesi yapabiliyor, görüntü yakalama işlemini gerçekleştirebiliyor veya çalışan bir process (proses) sonlandırabiliyor.

Ev ya da ofis ağlarını yöneten ağ yöneticileri için gelişmiş ve profesyonel pek çok özellik sunan LanHelper'ı mutlaka deneyin.

LanHelper v1.89LanHelper is specially designed for effective network management. A powerful network management, discovery and monitoring software for office network and home network. No server program needed.
Key Features
1. Provide IP scanner & LAN scanner for high speed scanning and quickly collecting machine data, and it's easy to manage the machine data with XML and groups features.
2. Detect computers statuses and find online or offline computers. Automatically update IP or name if it was found to be changed.
3. Monitoring the servers & workstations in your LAN/WAN for availability. Once failure or problem is detected, LanHelper will alert the network administrator immediately, or automatically perform Wake-On-LAN & shutdown actions.
4.
Wake-On-LAN. Send "Wake-On-LAN" commands to remote computers. You can easily power on PCs located on other rooms or offices. Schedule and service supported.
5. Shut down or reboot large number of computers in high speed on LAN. Schedule supported.
6. Users management. Batch methods available for fast management.
7. Groups management. Batch methods available for fast management
8. Make the remote computer execute command, run program or open other files.
9. LanHelper Integrated Command, which is especially designed for Remote Execute, provides many useful management functions such as shutdown, lock keyboard, obtain installed software & hardware information. Capture screen or kill process at regular interval, etc.
10. Services management. Batch methods available for fast management
11. Open files management.
12. Sessions management.
13. Send text messages to other users. Provide many batch send methods.
14. Network Interface Cardvendor identifier.
15. Realtime logs for most of operations. Greatly helpful for LAN administrators to find and solve network problems.
16. No server program needed. You don’t have to install any serve program on remote computers.

alt

 

 

 

 

http://rapidshare.com/files/259521055/HainSoftLanHelper1.89.mn_ofm.rar

 (Oy Sayısı: 0)
Görüntülenme : 2266 Yorumlar (1)

PowerxXx

  • 24 Temmuz 2009 ; 19:53
  • Kayıt Tarihi: --
  • ICQ: --
  • Yorumları: 0
  • Rütbe
Program diğer bilgisayarlarada yüklenmesi gerekiyor değilmi ? Aksi taktirde bir işe yaramıyor .

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2020 (260)
Mart 2020 (502)
Şubat 2020 (334)
Ocak 2020 (359)
Aralık 2019 (398)
Kasım 2019 (541)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012