Mayonez.Net

RSS
«    Eylül 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Foxit PhantomPDF Business 5.4.0.0902 Portable

Foxit PhantomPDF Business 5.4.0.0902 Portable (Profesyonel PDF Editörü)

Foxit PhantomPDF Business 5.4.0.0902 Portable (Profesyonel PDF Editörü) | 164 Mb
Foxit Phantom PDF Suite, profesyonel PDF dokümanları yaratmanız ve kurumsal süreçleri kolaylaştırmanız için gereken herşeyi sağlayan, kurumsal olarak hazır bir PDF araç kitidir: hızlı, kullanımı kolay ve bütçenize uygun bir fiyatta.Bir Microsoft Sertifikalı Partner olan Foxit Corporation’dan Foxit Phantom PDF Suite, dünya üzerine 100 milyondan fazla indirme ile Foxit Reader yazılımı da dahil Foxit’in ödüllü PDF araçları ürün grubuna katılmıştır. Foxit Phantom PDF Suite, PDF’in kurumsal kullanıcıları için hepsi bir arada bir çözüm sunar ve Adobe Acrobat’a makul bir alternatiftir.

 

Foxit Phantom PDF Suite, doküman akışını ve iş verimliliğini artıracak yeni birçok özellik ve fonksiyon içeriyor. OCR özelliği taranmış dokümanlarınız üzerinde arama yapmanızı ve metni seçebilmenizi imkan veriyor. Ayrıca yeni versiyonla beraber, üst bilgi, alt bilgi ve filigranları yöneterek, sayfa numarası, tarih, başlık ve arkaplan mesajları yönetebilirsiniz. Bu özellikler ve diğer yeni özellikler, Phantom PDF Suite’i iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi PDF çözümü haline getiriyor.

Hızlıca bir PDF dosyası mı yaratmak istiyorsunuz?

Foxit Phantom PDF Suite ile, yüzlerce dosya türünden standartlara uygun PDF dosyalarını, rakip araçlara oranla 3 kat daha hızlı yaratabilirsiniz. Kapladığı alan açısından küçük olan hafif bir uygulama çok kısa sürede Foxit Phantom PDF Suite’yi indirip kurmanız ve önünüze çıkan tüm PDF dokümanlarını güvenilir bir şekilde görüntülemeniz demektir.

Foxit Phantom PDF Suite çeşitli PDF dosyalarını birleştirebilir, ayırabilir ya da yeniden paketleyebilir. Dokümanlar safya numaraları, sayfa düzenleri ya da yer imlerine göre birleştirilebilir ya da ayrılabilir. Ayrıca Foxit Phantom PDF Suite mevcut dokümanları tek ya da birden fazla PDF dosyalarına toplu olarak çevirebilir.

Bir dokümanda hızlı bir şekilde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz?

Diğer PDF araçlarının aksine Foxit Phantom PDF Suite içeriği doğrudan düzenlemenizi sağlar. Ya da yorum, vurgu, pul ve daha fazlasını eklemek için uygun açıklama araçlarını da kullanabilirsiniz. Sayfa silin, sayfa ve yeni PDF dokümanlarını ekleyin.

Düzenlemeyi bitirdikten sonra Foxit Phantom PDF Suite’in sağlam güvenlik özellikleri kurumsal dokümanlarınızın güvende olmasını sağlar. Dokümanları şifre ile koruyun, sertifika şifrelemeleri ekleyin ve dijital sertifikalar ile imzalayın.

Küçük, Hızlı ve Özellik Bakımından Zengin!

Phantom PDF Suite’de bir PDF uygulamasından beklediğiniz tüm popüler ve sıklıkla kullanılan özellikleri karmaşıklık olmadan bulabilirsiniz. Bilgisayarınızda 3 kata kadar daha hızlı performansa sahip olursunuz. Foxit Phantom PDF Suite sadece 116 MB’lık (OCR eklentisi dahil) disk alanına ihtiyaç duyar ve bu durum da uygulamayı verimli ve hızlı kılar. Uygulama, programı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan sezgisel bir kullanıcı arayüzünde çalışır.

Download Uploaded Net:
http://ul.to/wxytnojz

Görüntülenme : 1046 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Eylül 2020 (148)
Ağustos 2020 (265)
Temmuz 2020 (173)
Haziran 2020 (289)
Mayıs 2020 (291)
Nisan 2020 (521)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012