Mayonez.Net

RSS
«    Haziran 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Kaspersky Anivirus - Internet Security 2013 v13.0.1.4190

Kaspersky Anivirus & Internet Security 2013 v13.0.1.4190

Kaspersky Anivirus & Internet Security 2013 v13.0.1.4190 | 309 Mb
Kaspersky Anti-Virus; indirilmesi, yüklenmesi ve çalıştırılması kolay bir üründe, bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu temel anti-virüs teknolojilerini sunuyor. Kaspersky Anti-Virus arka planda çalışır ve bilgisayarınızın performansı üzerinde dikkate değer bir etkiye neden olmadan sizi ve bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit’lere ve diğer tehditlere karşı korur.
Kaspersky Internet Security; arka planda çalışarak sizi, bilgisayarınızı ve çocuklarınızı en yeni ve gittikçe büyüyen tehditlere karşı korumak için daha fazlasını yapan güçlü koruma teknolojileri sunar. Birçok otomatik güvenlik özelliğine sahip olan Kaspersky Internet Security, bilgisayarınızın korunmasıyla ilgili zorlukları da yok eder. Böylece, birinci sınıf koruma almak için güvenlik uzmanı olmanız gerekmez.

 

Tüm virüslere karşı korur

Bulut tabanlı işlevselliği ve bilgisayarınızda çalışan güçlü güvenlik teknolojilerini birleştiren Kaspersky Anti-Virus günümüzdeki tehditlere karşı gereken temel güvenliği sunar.

Yeni, büyümekte olan ve bilinmeyen tehditler

Bulut tabanlı Kaspersky Security Network, en yeni virüslerden ve kötü amaçlı yazılım saldırılarından korunmanıza yardımcı olmak için dünyanın dört bir yanından katılan milyonlarca kullanıcının sistemlerinden veri toplar. Potansiyel tehditler gerçek zamanlı olarak izlenip analiz edilir ve tehlikeli işlemler zarar veremeden tamamen engellenir.

Şüpheli ve kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerini tanımlar

Gelişmiş kimlik hırsızlığı önleme teknolojileri, dolandırıcılık amaçlı URL’leri proaktif biçimde algılar ve buluttaki gerçek zamanlı bilgileri kullanarak değerli verilerinizin kimlik hırsızlığı amaçlı web sitelerde ifşa edilmesini önler. Ayrıca, URL Danışmanımız, tüm web bağlantılarına renk kodlu etiketler ekleyerek ilgili bağlantının ve izleyen sayfaların tehlike düzeyiyle ilgili öneride bulunur.

Kötü amaçlı yazılımların, bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarından faydalanmasını önler

Bilgisayarınızda, en yeni düzeltmelerle güncellenmemiş uygulama veya sistem güvenlik açıkları varsa siber suçlular ve kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza erişim elde edebilir. Kaspersky Anti-Virus, güvenlik açıklarına karşı tarama yapmaya ek olarak, herhangi bir zarar vermemesi için güvenlik açığı bulunan programların işlemlerini analiz ve kontrol eder.

Otomatik indirme ve kurulum özellikleri; zamandan ve emekten tasarruf sağlar Artık, kurulum işleminde çok daha az manuel adım gerekiyor. Ürünü web sitemizden ilk indirişinizde, en yeni ürün sürümü otomatik olarak denetlenir, mevcut kötü amaçlı yazılımlar etkisiz hale getirilir (gerekirse) ve sonra kurulum işlemi başlar.

Yeni! Safe Money, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için daha da güçlü güvenlik sağlar

Kaspersky Internet Security, çevrimiçi işlemler için her zaman koruma sağlamıştır. Bu en son sürümde de bir çevrimiçi bankaya, ödeme sistemi web sitesine veya e-ticaret web sitesine ne zaman giriş yapmayı deneseniz benzersiz, yeni Safe Money özelliğimiz şunları yapar:

. Web sitesinin URL’sini bir güvenli siteler veritabanıyla karşılaştırır
. Hedeflediğiniz siteden “sahte” bir siteye arka planda geçişi önlemek üzere, güvenli bağlantının kurulması için kullanılan sertifikayı denetler
. Bilgisayarınızın işletim sistemini, çevrimiçi bankacılık güvenlik açıklarına karşı denetler
. Kişisel ve finansal veri hırsızlığına karşı ek güvenlik için otomatik olarak, siteyi Safe Money modunda açmayı önerir

Dolayısıyla Kaspersky’nin gelişmiş teknolojileri çevrimiçi alışverişte, bankacılıkta ve daha fazlasında sizi daima korur.

Yeni! Güvenli Klavye, klavyenizi kullanarak girdiğiniz kişisel verileri korur

Tuş kaydedicileri, klavyeniz aracılığıyla kredi kartı numaranızı veya diğer değerli bilgilerinizi girmek için kullandığınız tuş vuruşlarını kaydedebildiği için, Kaspersky Internet Security yeni Güvenli Klavye teknolojimizi içerir. Bir banka veya ödeme web sitesi açtığınızda ya da herhangi bir web sayfasına parola girdiğinizde Güvenli Klavye otomatik olarak açılarak verilerinizi tuş kaydedicilerinden korur.

System Watcher

Bilinmeyen bir kötü amaçlı yazılım parçası bilgisayarınıza erişebilse bile, Kaspersky’nin benzersiz System Watcher bileşeni tehlikeli davranışı algılar ve birçok kötü amaçlı işlemi geri almanıza olanak tanır.

Geliştirildi! Ebeveyn Denetimi

Yeni bir Ebeveyn Denetimi motoru, bilgisayarınızı kullanan çocuklara yönelik olarak yeni ve gelişmiş koruma içerir. Kaspersky Internet Security, çocukların bilgisayar ve Internet kullanımı üzerinde daha etkili kontrol sahibi olmanıza olanak tanır ve uygunsuz içeriğe sahip web sitelerinin daha güvenli bir şekilde filtrelenmesini sağlar.

Geliştirildi! Yeni anti-spam modülü

Kaspersky Internet Security, istenmeyen mesajların daha güvenli bir şekilde filtrelenmesini sağlayan yeni ve gelişmiş bir anti-spam modülü ve algılanan spam’le ilgili gelişmiş raporlama özelliği içerir.

Geliştirildi! Daha iyi kimlik hırsızlığı önleme

Yeni bir kimlik hırsızlığı önleme motoru, Internet dolandırıcılarının kişisel bilgilerinize erişme girişimlerine karşı korumanızı geliştirir.

Yeni! Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması

Bilgisayarınız ve çalıştırdığı uygulamalar en yeni düzeltmelerle güncellenmemiş olsa bile, Kaspersky Internet Security aşağıdaki yöntemleri kullanarak güvenlik açıklarından faydalanılmasını önleyebilir:

. güvenlik açığı olan uygulamalarda yürütülebilir dosyaların başlatılmasını kontrol etme
. yürütülebilir dosyaların davranışını, kötü amaçlı programlarla benzerlik taşıyıp taşımadıklarına ilişkin analiz etme
. güvenlik açığı olan uygulamaların izin verdiği işlemleri kısıtlama

Geliştirildi! Bir dizi kullanım senaryosuyla ilişkili olarak bilgisayar performansında minimum etki

Kaspersky Internet Security; ağ etkinliği, programların kurulumu, web tarayıcılarının başlatılması veya programların başlatılması üzerinde dikkate değer bir etkiye neden olmayacak şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca, özel bir Oyuncu Modu sayesinde güvenliğiniz sağlanmaya devam edilirken kesintisiz oyun deneyimi sunulur.

Geliştirildi! Optimize edilmiş anti-virüs veritabanları

Bulut sistemden sağlanan anti-virüs bilgileriyle, bilgisayarınızda depolanan anti-virüs veritabanlarının boyutunu dikkate değer biçimde küçülttük. Bu sayede performans arttı, kurulum ve güncelleme süreleri azaldı.

Yeni! Azaltılmış Pil Tüketimi

Dizüstü bilgisayarın, şarj gerekmeden önce çalışabileceği sürenin kısaltılmasını sağlamak için Kaspersky Internet Security pil gücüyle çalışan bir dizüstü bilgisayara yüklendiğinde kaynak kullanımını otomatik olarak azaltır.

Geliştirildi! Kullanımı kolay arayüz

Temel arayüz penceresi, performansın artırılması ve tarama başlatma ve sorunları giderme de dahil popüler birçok senaryoyla ilgili olarak kullanım kolaylığı sağlanması için optimize edilmiştir.

Geliştirildi! Sanal Klavyenin hızlı başlatılması

Sanal Klavye, bankacılık bilgilerinin çevrimiçi girilmesi için fare düğmelerinin kullanılmasına olanak verir. Böylece kişisel bilgileriniz tuş kaydedicileri, korsanlar veya kimlik hırsızları tarafından izlenemez veya çalınamaz. Kaspersky Internet Security artık Sanal Klavyeye web tarayıcılarından hızlı erişilmesine olanak tanıyor.

Download Uploaded:
http://ul.to/dlkz769e
http://ul.to/1oy5tn76

Görüntülenme : 1142 Yorumlar (4)

Tancan

 • 21 Aralık 2012 ; 16:53
 • Kayıt Tarihi: 15.08.2011
 • ICQ:
 • Yorumları: 66
 • Rütbe
belkide veritabanını güncel tutup programı tanımasıdr.Aslında bu tip reset programlarına fazla rağbet etmemek lazım, ücretsiz sürüm bir antivirüs kursan daha iyi olur bence

--------------------

halil_

 • 21 Aralık 2012 ; 11:18
 • Kayıt Tarihi: 12.07.2010
 • ICQ:
 • Yorumları: 28
 • Rütbe
Kısmet :)) Tancan Hocam bilginiz vardır belki, neden Kis 2011 den sonra tam olarak randımanlı çalışan bir trial reset daha yapılamadı?? Kaspersky de ne değişti de trial resetler artık çalışmıyor??

--------------------

Tancan

 • 20 Aralık 2012 ; 21:51
 • Kayıt Tarihi: 15.08.2011
 • ICQ:
 • Yorumları: 66
 • Rütbe
key mevcut tu ama sürüm güncellendiği için keyi iptal olmuştur

--------------------

halil_

 • 20 Aralık 2012 ; 21:08
 • Kayıt Tarihi: 12.07.2010
 • ICQ:
 • Yorumları: 28
 • Rütbe
Tancan Hocam, Paylaşım key mi yoksa trial reset mi içermekte ?? kolay gelsin,çalışmalarınızda başarılar Tancan Hocam :)

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Haziran 2020 (64)
Mayıs 2020 (371)
Nisan 2020 (563)
Mart 2020 (431)
Şubat 2020 (302)
Ocak 2020 (337)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012