Mayonez.Net

RSS
«    Temmuz 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

SlySoft Software Pack

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

İçindekiler:

1) AnyDVD & AnyDVD HD 6.5.5.9 Final => En beğendiğiniz DVD filminizi sırf DVD oynatıcınız bölge kodu istiyor diye oynatamıyor musunuz? Yoksa bir DVD içeriğini kopyalamak için dakikalar süren ek işlemler ile mi uğraşmak zorunda kalıyorsunuz? İşte Size Çözüm!
2) CloneCD 5.3.1.4 Final => Müzik, veri, oyun, film gibi tüm CD medyalarınızı kopya korumaları olsun olmasın başka bir CD'ye ya da sabit sürücünüze kaydedebilen bir CD yazma programıdır. Clone CD diskin kopyasını oluştururken verilerle beraber; eğer varsa, kopya korumalarını da kopyalar. Böylece yaratmış olduğunuz kopyayı aynen orjinali gibi her türlü aygıtta (MP3 çalar, VCD oynatıcı, Playstation, PC vb..) kullanabilirsiniz.
3) CloneDVD 2.9.2.2 Final => CloneDVD, DVD yazma programıdır. CloneDVD, DVD'lerinizi başka bir DVD'ye ya da sabit sürücünüze OLDUĞU GİBİ yazabiliyor. Böylece tüm kopya korumaları ve benzeri içerikler de kopyalanarak DVD'nizin birebir kopyası hazırlanabiliyor. Program yüksek yazma hızıyla ve stabil çalışmasıyla dikkat çekiyor. Video Önizleme seçeneği ile de yazdığınız DVD içeriğinizden istediğiniz dosyaları seçebiliyor, kopyalamak istediğiniz bölümleri yine bu pencereden ayırabiliyor ve filmleri bölebiliyorsunuz. Tüm DVD biçimlerine tam destek veriyor. Ayrıca Dvd kopyalarken CSS, RC, RCE, UOPs and Sony ARccOS gibi güvenlik korumalarını da aşabilerek Dvd lerinizin kolayca kopyalanmasını sağlıyor.
4) CloneDVD mobile 1.6.1.0 Final => DVD filmlerinizi, CloneDVD Mobile ile videoları dönüştürerek İpod Video veya Sony PSP gibi cihazlarda izleyebilirsiniz.

5) Game Jackal Enterprise 3.2.0.6 Final => Eğer Oyun Oynarken Cd Takmaktan Sıkıldıysanız Bu Program Vazgeçilmeziniz Olacak.Yarattığınız imajları bilgisayarınızda okutmanız için birebir olan bu program ile birden çok sürücü yapabiliceksiniz.

6) Game Jackal Pro 3.2.1.2 Final => Eğer Oyun Oynarken Cd Takmaktan Sıkıldıysanız Bu Program Vazgeçilmeziniz Olacak.Yarattığınız imajları bilgisayarınızda okutmanız için birebir olan bu program ile birden çok sürücü yapabiliceksiniz.

7) Virtual CloneDrive 5.4.2.5 Final => Virtual CloneDrive bilgisayarınızda aynı bir CD/DVD sürücüsü gibi çalışır ama tabii ki sanal olarak. CloneCD ve CloneDVD gibi popüler programlarla oluşturmuş olduğunuz CD veya DVD kalıp dosyalarını harddiskinizden alarak bu sanal CD/DVD okuyucuya koyarak aynı gerçek bir sürücü gibi kullanabilirsiniz. Virtual CloneDrive ISO, BIN, CCD gibi en popüler kalıp formatlarını desteklemekte olup, 8 tane sanal sürücüyü aynı anda kullanmanıza olanak tanımaktadır.

 

EN:

The release included programs:
1) AnyDVD & AnyDVD HD 6.5.5.9 Final
2) CloneCD 5.3.1.4 Final
3) CloneDVD 2.9.2.2 Final
4) CloneDVD mobile 1.6.1.0 Final
5) Game Jackal Enterprise 3.2.0.6 Final
6) Game Jackal Pro 3.2.1.2 Final
7) Virtual CloneDrive 5.4.2.5 Final

AnyDVD & AnyDVD HD
AnyDVD works in the background to automatically remove the copy protection of a DVD movie as soon as it's inserted into the drive, allowing you then to backup the movie using a DVD backup tool such as CloneDVD and CloneDVD mobile. You can also remove the RPC region code, thereby making the movie region free and viewable on any DVD player and with any DVD player software.

CloneCD
CloneCD is the perfect tool to make backup copies of your music and data CDs, regardless of copy protection. CloneCD's award-winning user interface allows you to copy almost any CD in just a few mouse clicks.

CloneDVD
CloneDVD copies movies in unparalleled picture quality. If it's only the main movie or a complete DVD ????? CloneDVD compresses even long footage in brilliant quality and at high speed: A special transcoding technology compresses your choice of DVD titles according to your audio and language selection automatically to a freely adjustable target size. Our unique Film Strip assistant will guide you step by step through all settings. With the help of the video Preview you select the desired DVD titles and decide if you want to trim individual chapters. Quality bars show the direct influence of the title and language selection on the quality of the movie copy. Even beginners always keep track.

CloneDVD mobile
CloneDVD mobile converts your DVD movies quickly and easily into a format that your portable device (Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, etc) can play. You can also convert your DVDs to other file formats, such as DivX, XviD, AVI, MP4, etc.

Game Jackal Enterprise
Game Jackal Enterprise has become the gaming tool of choice for cybercafes! Cybercafe owners and managers stand arm in arm with the private gaming community when it comes to no CD gaming.

Game Jackal Pro
Keeping your gaming investment safe: One major concern gamers have is the CD's life span. The CD-ROM for a popular game may be inserted and removed many hundreds of times, this of course leads to the inevitable "Unable to read" error and ultimately a trip to the trash.Unleash your games and go gaming "cd free" in seconds: Using Game Jackal Pro eliminates the need to insert the CD-ROM before playing your favorite title, therefore allowing you to fire up your favorite game in seconds.

Virtual CloneDrive
Virtual CloneDrive works and behaves just like a physical CD/DVD drive, however it exists only virtually. Image files generated with CloneDVD or CloneCD can be mounted onto a virtual drive from your hard-disk or from a network drive and used in the same manner as inserting them into a normal CD/DVD drive.

 

alt

 

Görüntülenme : 2122 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Temmuz 2020 (88)
Haziran 2020 (366)
Mayıs 2020 (316)
Nisan 2020 (533)
Mart 2020 (416)
Şubat 2020 (297)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012