Mayonez.Net

RSS
«    Nisan 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Final Uninstaller 2.5.2.444

alt

 

Final Uninstaller 2.5.2.444 | 5 Mb | + Serials

altBilgisayarınıza kurduğunuz programları ve çalıştırdığınız uygulamaları tamamen sisteminizden kaldıramıyor, tam olarak gerçekleşmeyen yarım program yüklemelerinin hala bilgisayarınızda gözüküyor olmasından rahatsız oluyor veya yeni yüklediğiniz yazılımların tekrar eden hatalarından sıkıntı duyuyorsanız doğru çözüme Final Uninstaller ile ulaşabilirsiniz.Final Uninstaller bilgisayarınızın daha kararlı ve etkili çalışmasını sağlamak için size farklı ve yeni bir yol sunuyor. Bilgisayarınızda başarısız bir şekilde gerçekleştirdiğiniz program kaldırma (uninstall) işlemlerinden geriye kalan gereksiz dosyaları temizleyerek ve kayıt defterini düzenleyerek bilgisayarınıza kurduğunuz ve daha sonra kaldırdığınız programların yan etkilerinden korunmanızı sağlayan Final Uninstaller bu konuda profesyonel bir çözüm olarak çok etkili bir araç.

Sahip olduğu akıllı tarama teknolojisi ile sisteminizdeki başarısız program kaldırma işlemlerini ve kalıntı dosyaları hızlı bir şekilde bulabilen Final Uninstaller basit arayüzü, sade yapısı ve kolay kullanımı ile silinen programların kalıntılarından tamamen kurtulmanıza ve bilgisayarınızın performansının artmasına yardımcı oluyor.

altFinal Uninstaller 2.5.2.444 As the result of the increasing demand for greater functions, many applications are more and more complicated. Every program installation on Windows may cause the operating system to change in a big way, such as copying system files, modifying registry, generating log files, installing device drivers and system services. All of these operations will affect the system performance and occupy disk space. Installing and uninstalling software repeatedly is often the case, which will cause system slowdown, freezing or crashing. It may also lead to some mysterious error messages popping up or other new software can’t be installed correctly. Final Uninstaller has a scientific method of dealing with these problems.

Final Uninstaller uses a high-performance detection algorithm that will quickly identify the left-over files and registry entries of every program installed in your computer. With a few clicks, Final Uninstaller can thoroughly scan your entire Windows registry and drives and provide a list of the applications that are not completely uninstalled. After that you can choose to clean list items to get rid of those applications you don’t want.

Final Uninstaller has collected massive information of features that various left files have as its background database which supports real-time updating. The latest Final Uninstaller embodies features of stubborn leftovers of more than one hundred common applications.

Service is also a Great Feature!
The striking feature of “Submit My Software” is also very helpful. If a certain application is extremely difficult to uninstall from the system, this feature will allow you to upload the item to our server for manual analysis by our technical team. Your report will be immediately reviewed and we will update the database in time. The new version will be available for download within 48 hours, thereby guaranteeing full and permanent removal. No other uninstaller software provides such features!

Final Uninstaller key features
- The powerful database embodies abundance of features that stubborn left files have.
- Realize real-time updating of database and free technical supporting.
- Scan left files intelligently and detect invalid uninstall entries accurately.
- Delete stubborn left-over files which Windows Add/Remove Programs can’t do.
- Delete stubborn left-over registry entries which Windows Add/Remove Programs can’t do.
- Safely uninstall stubborn drivers that are left by Windows Add/Remove program.
- Safely uninstall system services that are left by Windows Add/Remove program.
- 1-click Scan and 1-click Clean make removing applications and left-over files easily.

alt

 

 

 

 

http://rapidshare.com/files/261305183/FinalUninstaller2.5.2.444.mn_ofm.rar

 (Oy Sayısı: 0)
Görüntülenme : 2124 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2020 (46)
Mart 2020 (526)
Şubat 2020 (350)
Ocak 2020 (364)
Aralık 2019 (400)
Kasım 2019 (541)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012