Mayonez.Net

RSS
«    Temmuz 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Eset Smart Security 4.0.424.0 Full Türkçe

http://i44.tinypic.com/2lc626g.jpg
http://i44.tinypic.com/awb1n8.png

http://i41.tinypic.com/330wimh.gif Eset Smart Security 4.0.424.0 Full Türkçe  http://i41.tinypic.com/330wimh.gif
 
http://pic.ipicture.ru/uploads/090113/K3VRGKOJAS.png ESET Smart Security günümüz dijital aleminin tehlikelerine karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlar. ESET Smart Security internet ve diğer ağ ortamlarından gelebilecek hertürlü saldırı ve sızma girişimine karşı tam koruma sağlar. Bilgisayarınızın güvenliği için sürekli güncellenenen ve geliştirilen yazılım performanstan ödün vermeden etkili güvenlik çözümleri sunar.

 

ESET Smart Security 4 virüs, adaware, spyware, worm, trojan phishing saldırıları, rootkit gibi tüm bilinen tehditleri anında algılar ve bilgisayarınıza bulaştırmadan gerekli tedbirleri alır. ESET Smart Security 4 tüm iç ve dış tehditlere karşı bilgisayarınızı en üst düzeyde korur.

 

ESET Smart Security düşük sistem gereksinimi ile düşük konfigürasyonlu bilgisyarlarda bile sorunsuz çalışır. ESETSmart Security güvenlik yazılımını bilgisayarınıza yükleyerek internette güvenli bir şekilde gezinebilir, oyunları ve diğer uygulamaları hiç bir endişeye gerek kalmadan çalıştırabilirsiniz.

 

ESET Smart Security eposta trafiğinizi kontrol altında tutarak tüm gelen ve giden postalarınızı inceler. Güvenlik kriterlerine uygun olmayan tüm objeleri bloklar. ESET Smart Security 4 ile email aracılığı ile yayılan virüs ve diğer tehditlerden tamamen kurtulabilirsiniz.

 

     Programın Başlıca Özellikleri

          o Tam Entegre Koruma
          o Akıllı Tespit
          o Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
          o Geliştirilmiş Temizleme
          o Arkaplan Tarama Modu
          o Küçük Boyutlu Güncelleme Dosyaları
          o Yaygın E-posta İstemci Koruması
          o Farklı pek çok küçük değişiklik
          o Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
          o IPv6 Desteği
          o Çalıştırabilir Dosya İzleme
          o HTTP ve POP3 ile entegre tarama
          o Saldırı Tespit Sistem
          o İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
          o Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
          o Gelen E-posta Puanlama
          o Çeşitli tarama teknikleri destekler
          o E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
          o Manuel spam tespit seçeneği

 

 

alt

 

alt


Anahtar Özellikler:

Tam Entegre Koruma
ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar. Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken, ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.

Akıllı Tespit
ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

Antivirus & Antispyware Özellikleri:

Geliştirilmiş Temizleme
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 sürümündekinden bile daha küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook'ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista'da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.

Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri:

Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
Veri iletişim Katmanındaki (Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall'un farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.

IPv6 Desteği
ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.

Çalıştırabilir Dosya İzleme
Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir. İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.

HTTP ve POP3 ile entegre tarama
HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosya taraması. Bu şekilde kullanıcılar internette gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.

Saldırı Tespit Sistem
Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.

İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktif olarak kendi kurallarını oluşturabilir. Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.

Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
ESET Smart Security içerisindeki entegre Güvenlik Duvarı Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde Windows Güvenlik Duvarı otomatik olarak kapatılır.

Antispam Özellikleri:

Gelen E-posta Puanlama
Gelen bütün e-postalar 0 (spam değil) dan 100'e (spam) kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir. Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.

Çeşitli tarama teknikleri destekler
Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.

E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.

El ile spam tespit seçeneği
Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.

 

Yeni Özellikler:
ESET Smart Security hız, güvenlik ve kullanışlılık açısından yeni versiyonda çok daha fazla geliştirilmiştir.

 • ESET'in yeni akıllı optimizasyon özelliği ile dosya tarama hızı daha önce hiç bu kadar hızlı olmamıştı.
 • Dışarıdan gelebilecek zararlara karşı önlem olarak oluşturduğunuz Güvenlik Duvarı yeni öğrenme modu ile bilgisayar kullanımınıza göre otomatik firewall kuralları belirliyor ve zaman kazanmanızı sağlıyor.
 • Geliştirilmiş spam e-posta saptama özelliği ile en verimli istenmeyen posta filtresine sahip olacaksınız.
 • Taşınabilir Medya Güvenliği ile usb bellek ve benzer diğer aygıtlar ile her zaman yanınızda bulundurduğunuz medya dosyalarınızın güvenliği, dosyalarınızı hangi bilgisayar kullanırsanız kullanın sağlayabileceksiniz.
Sistem Gereksinimleri:
 • İşlemci: Intel veya AMD x86/x64
 • İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
 • Bellek: 48 MB
 • Disk Alanı: 46 MBGörüntülenme : 104260 Yorumlar (47)

DJ SERSERİ

 • 24 Haziran 2011 ; 23:34
 • Kayıt Tarihi: 12.06.2011
 • ICQ:
 • Yorumları: 2
 • Rütbe
ALTERNATİF BUYRUN ESET SMART SECURİTY EN SON SÜRÜM FULL SINIRSIZ
OTOMATİK GÜNCELLEME YAPIYOR KEY İSTEMİYOR OTOMATİK KURULUM WİNDOWS XP VİSTA WİN 7 32 BİT İLE 4 BİT TÜM WİNDOWS SÜRÜMLERİNDE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR KATILIMSIZ FULL SINIRSIZ
OTOMATİK KURULUM TIKLA BEKLE KEY İSTEMİYOR

BUYRUN
VİRÜS TARAMASINDAN GEÇMİŞTİR

Hotfile.com: One click file hosting: eset.rar


dosya rar şifresi:exelanshaso

--------------------

ibrahim94

 • 12 Kasım 2010 ; 20:21
 • Kayıt Tarihi: 2.06.2010
 • ICQ:
 • Yorumları: 11
 • Rütbe
fileserve yada hot linki eklersen sevinirim rapid premium istiyor :(((((

--------------------

alextro

 • 17 Ocak 2010 ; 21:48
 • Kayıt Tarihi: 30.11.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 3
 • Rütbe
ortada bi güvensizlik var
bunu indirmemiz sakıncalı m?ı

--------------------

ezerim

 • 13 Eylül 2009 ; 18:24
 • Kayıt Tarihi: 5.04.2009
 • ICQ: yok
 • Yorumları: 17
 • Rütbe
programı kurup deneyecegım bakalım nasıl bır verım alacagım daha once kaspersky lısanlı kullanıyordum lısans bıttı ... sımdı bunu denıyecegım bakalım nasılmıs .. tabıkı trojen varmı dıye taratmam lazım kurmadan once. bazı arkadaslar dıcek vırus programı baska vırus programını vırus olarak gorur. yok oyle sey yalan ben kaspersky 2009 kurulu ıken avırayı kurdum ... ve ıkısını aynı anda tarama yapsam bıle ıkısıde vırus olarak gormuyor bırbırını . . . o eskıdendı ...

----------------------------------------
----------------------------------- b
u benım 2 cı yorumum cunku programı ındırdım ve tarama yaptırdım ... tarama sonucu su eset smart securıty dosyasında problem yok . . . fakat key ureten bır program var bu % 100 trojendır . bu key ureten programı kaldırıp tekrar lınkı yenılersenız sevınırım . yoksa gereklı makamlar ılgılecektır . zaten bu sıtede cok fazla trojenlı paylasım var bunların fotosu elımde var . bu sekılde devam ederse bu sıte saldırı sıtesı olarak nıtelendırılıyor dıye uyarı gelırse sıteye gırmeye calısanlara sasmayın ... TR/Clicker.FV trojenın adı bu ..sanırım trojenın gorevlerını herkes bılır . trojen arka planda calısan bır yazılımdır . ve pcye sızmak ıcın kullanılır . vs vs vs ıste sonucta trojen .... guvenlık yazılımında sorun yok sadece bu key ureten programda var trojen . ıstersenız fotosunu yollıyayım kaspersky ınternet securıty kurulu suan lısan bıttı ama 30 gunluk olararak aktıf ettım ama canavar gıbı gorevını yapıyor daha ... bunu avırada tespıt ettı ıkısı aynı anda kurulu oldugu ıcın verdıgım torejenın ısımı avıradan aldım .

----------------------------------------
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------- bu benım 3 yorumum nedenı fecı bır zararlı cıktı karsıma setup dosyasını tıklar tıklamaz uyarı geldı ve zararlıyı temızleyıp reset cektı pcye ..... APPL/HideWindows.31232.1 zararlının adı bu vay bu bardagı tasıran son damla oldu artık ... sıze ıyı gunler dılermıyorum anakara savcılıgına derhal suc duyurusunda bulunacagım .. bu program modıfı edılmıs antılerden gızlenmıs . ama sonucta yakalandı ....

----------------------------------------
----------------------------------------
----------------------------------------
---- bu benım 4 cu yorumum .......bu programın setup dosyası kesınlıkle modıfı edılmıs ıcıne zararlı materyaller eklenmıs . bunu surdanda anlayabılırsınız setup yaparken eset amplemın uzerındekı bılınmedık bır ımza gıbı yazı ... vede verdıgı uyarı yı hacked sıtelerıne gırıp sordum ve sıte adını verdım kesınlıkle trojen ve kotu amaclı verılmıs bır program yarın sabah ılk ısım cumhuruyet bassavcılıgına gıdıp suc duyurusunda bulunacagım sızın yuzunuzden kac kısı zarar gordu kım bılır. kendınıze ıyı bakın . . . en yakın zamanda gorusecegız davacı ve davalı olarak ıyı gunler.........

--------------------

eros1905

 • 11 Eylül 2009 ; 23:08
 • Kayıt Tarihi: 16.09.2007
 • ICQ:
 • Yorumları: 140
 • Rütbe
beyler Orjinal nod32.com.tr de Smart security inmiyor Saçmlaık Deli oldum inmiyor.

--------------------

alvastin

 • 1 Eylül 2009 ; 08:57
 • Kayıt Tarihi: 6.05.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
SİZE BİR ŞEY SORCAM BU PROGRAM FULL DİYİYORSUMUZ BEN BUNU YÜKLEDİKTEN SONRA LİSANS İSTERMİ ONU MERAK ETTİM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

--------------------

musthe

 • 18 Haziran 2009 ; 17:53
 • Kayıt Tarihi: 28.03.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 12
 • Rütbe
Teşekkürler
Çok memnun olduğum, güvenle kullandığım bir program...

--------------------

zico56

 • 10 May 2009 ; 21:41
 • Kayıt Tarihi: 10.06.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 5
 • Rütbe
sagol dostum tessekkur

--------------------

febe

 • 8 May 2009 ; 13:16
 • Kayıt Tarihi: 10.08.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 3
 • Rütbe
teşekkürler. ESET Smart Security V 3.0.. sürümünü kullanıyorum. Memnunum. Bu sürüme yükseltecem. paylaşım için teşekkürler.

--------------------

braveman_

 • 1 May 2009 ; 13:05
 • Kayıt Tarihi: 13.04.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 64
 • Rütbe
HircinveÖfkelii
Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim .
Saygılar MaYoNeZ !

--------------------

lubuoguz

 • 1 May 2009 ; 12:25
 • Kayıt Tarihi: 6.08.2007
 • ICQ:
 • Yorumları: 496
 • Rütbe
Bence senin virus dedigin sey login viewer.Bilmedigin sey eset kurulum dosyasının zaten orijinal olduğu.Git esetin sitesinden trial surumunu download et dedigimi anlayacaksın.Zaten full surum eset smart securty icin lisans anahtarından başka bişey değildir.

--------------------

HircinveÖfkelii

 • 1 May 2009 ; 11:14
 • Kayıt Tarihi: 20.12.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 39
 • Rütbe
Eğer NOD32yi yüklendiğinizde internet veya ağ bağlantısı kesiliyorsa işte bu sorunun çözümü burda.Bunun nedeni güvenlik duvarı ayarlarıdır.NOD32 nin güvenlik duvarı yani firewall ayarlarını sisteminizle uyumlu hale getirirseniz sorun düzelir.Hepsi bu kadar.

Eset'in sitesinde bu durumda ne yapılması gerektiği resimli bir şekilde anlatılmış.NOD32 yi açın şimdi,Klavyeden F5 tuşuna basarak ayarlar kısmına gelin,Sol taraftaki menüden Kişisel Güvenlik Duvarı (Firewall) yazan yere tıklayın,gerisi zaten aşağıdaki linkte anlatılmış.Aynen anlatıldığı gibi yapın ve pc yi veya modemi kapatıp yeniden başlatın

İşte Link:
http://kb.eset.com/esetkb/index?page=con
tent&id=SOLN2141&cat=FWALL&actp=LIST

--------------------

AttillaHAN

 • 1 May 2009 ; 00:56
 • Kayıt Tarihi: 1.07.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1050
 • Rütbe
sonosmanli,

Antivirüs Programını Başka Bir Antivirüsle Tararsan Virüs Görebilmesi normaldir.Bu nedenle ztn aynı anda 2 antivirüs bir pcde çalışmaz birbirlerinin dosyalarını virüs görürler. Antivirüsler Virüsleri İçinde Barındırır Unutma Hergün Netten Yaptığın Updateler Aslında Virüstür.

--------------------

asilturk

 • 1 May 2009 ; 00:54
 • Kayıt Tarihi: 24.01.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 92
 • Rütbe
teşekkürler paylaşım için

--------------------

braveman_

 • 1 May 2009 ; 00:22
 • Kayıt Tarihi: 13.04.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 64
 • Rütbe
lubuoguz

Yardımınız için çok teşekkür ederim ..
Son olarak , kendi kendine güncelleme yapıyor . Peki bunu nasıl kaldırabilirim ?
Yani ben kendim istediğim zaman güncellemek istiyorum . Yardımlarınızı bekliyorum..
Saygılar .

--------------------

Ronin

 • 1 May 2009 ; 00:08
 • Kayıt Tarihi: 15.10.2007
 • ICQ:
 • Yorumları: 335
 • Rütbe
tycon,

wink kardeş ne güzel müşterilerin varmış..desene nod'un sayesinde senin dükkanın hiç boş kalmıyor..
çünkü habire aynı müşteri geliyordur ''yaw benim pc gene virus yüzünden bi hal oldu'' şuna bi format atıver ücretide 20 tl gibisinden..

--------------------

AttillaHAN

 • 30 Nisan 2009 ; 23:23
 • Kayıt Tarihi: 1.07.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 1050
 • Rütbe
tycon,

Komik Olma Sonra Pcler Autorun Avmo Cenneti Oluyor.

--------------------

tycon

 • 30 Nisan 2009 ; 23:10
 • Kayıt Tarihi: 28.04.2009
 • ICQ:
 • Yorumları: 14
 • Rütbe
yıllardır kullanıyorum ve bir teknik servis elemanı olarak müşterilerede 3.0 ın crackli sürümünü kuruyorum.Bilgisayarı kasmayan, virüsü anında yok eden bu kadar iyi bir program daha kullanmadımç

--------------------

emrah00w

 • 30 Nisan 2009 ; 22:41
 • Kayıt Tarihi: 4.07.2008
 • ICQ:
 • Yorumları: 135
 • Rütbe
teşekkürler indiriyorum arkadaşlar benim güvendigim kullanıcı adı şifresi veren site bu
http://www.nod321.com/ yanlız yüklerken aynı gün ve tarih olsun yoksa bi kaç gün sonra bitebiliyo süresi ama yüklediginiz günün kullanıcı adını alırsanız baya sürer ben öyle yapıyorum saygılar punk

--------------------

lubuoguz

 • 30 Nisan 2009 ; 22:28
 • Kayıt Tarihi: 6.08.2007
 • ICQ:
 • Yorumları: 496
 • Rütbe
braveman_,
yükledikten sonra soru çıkar net bağlantısı bulundu izin beriyormusunuz diye allow diyeceksin orada çıkan soruyo.Sen kendi kendine netini yasaklıyorsun original Ayrıca windowsun guvenlki duvarınııda acınki program yerine gecebilsin.Son olarar türünün en başarılı örneği ESET.Bol bol kullanın original

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
1 2 3
Önceki    Sonraki
Sayfaya Git
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Temmuz 2020 (111)
Haziran 2020 (357)
Mayıs 2020 (316)
Nisan 2020 (533)
Mart 2020 (415)
Şubat 2020 (297)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012