Mayonez.Net

RSS
«    Mart 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

TechSmith SnagIt 9.1.2 Build 304

TechSmith SnagIt 9.1.1 Build 261 Türkçe

TechSmith SnagIt 9.1.2 Build 304


http://pic.ipicture.ru/uploads/090113/K3VRGKOJAS.png  SnagIt bir Screen Capture, yani Ekran Görüntüsü Yakalama programı olmakla birlikte benzer programlara nazaran çok gelişmiş özelliklere sahiptir. SnagIt ekran yakalama işlemini amatör kullanımdan çıkararak profesyonel bir zemine oturtmakla kalmaz aynı zamanda bu işlemi mümkün olan en kolay biçimde gerçekleştirmenize yardım eder.

SnagIt ile Neler Yapabilirsiniz?

SnagIt çok esnek olduğundan, masaüstünüzde çalışırken veya çevrimiçiyken her gün yaptığınız işleri kolaylaştırmanızın, hızınızı, yaratıcılığınızı arttırmanızın bir çok yolu var. Yapılabilecekler sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı.

Ekranınızda Tam Olarak Ne Görüyorsanız Onu Paylaşın:

Resimleri metinlerle birleştirmek yalnızca metinlerle iletişim kurmaktan daha güçlü bir yöntemdir. Bu nedenledir ki SnagIt yakalamaları varmak istediğiniz hedefe ulaşmada oldukça etkilidir. Ekranınızda ne görüyorsanız tam olarak yakalayabilirsiniz bir resim, bir yazı, bir öğretici video görüntüsü veya bir web sayfası.

Sunumlarınıza Daha Fazla Görsellik Ekleyin:

SnagIt ile, PowerPoint sunularınıza onlara daha profesyonel görünüm vermek için kolayca firma logolarınızı veya diğer damga öğelerini ekleyebilirsiniz. Eğitim sunumları için ekran üzerinde yaptığınız eylemlerin kısa bir video görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

Diğer "Nasıl Yapılır" Yönergeleri ile İlgili Bilgiler:
SnagIt'i kullanarak, her hangi bir düğmeyi, menüyü, simgeyi, pencereyi veya bilgisayarınızda çalışan her hangi bir uygulamanın bir parçasını yakalayabilirsiniz. Daha sonra, ok işaretlerini, başlıkları, damgaları, işaretçileri veya metin belirteçlerini kullanarak anlatmak istediğiniz düşüncelerinizi, sorunlarınızı, yönergelerinizi kolayca ve etkili bir şekilde sunabilirsiniz.

Yakalayın, Düzenleyin, Paylaşın:

Her Şeyi yakalayın SnagIt ile, bir kaç basit tıklama yoluyla ekranınızdaki her şeyin görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda, SnagIt ihtiyacınız olan tüm özel görüntü yakalamalarınız için yeterlidir. Efektler Ekleyin ve Düzenleyin SnagIt yakalamalarınızı düzenlemek ve çeşitli efektler vermek için yeterli ve güçlü bir Düzenleyicidir. Yakaladığınız görüntüleri düzenlemek ve efektler vermek için ayrıca pahalı grafik yazılımlarına ihtiyaç duymazsınız. Kolayca Paylaşın SnagIt yakaladığınız görüntülerin çıktısını birden fazla seçenek sunarak almanızı sağlıyor. İsterseniz yakalamalarınızı, yazdırabilir, isterseniz, e-posta ile gönderebilir, isterseniz MSN veya Windows Messenger gibi sohbet programlarınızdan anında paylaşabilirsiniz ayrıca doğrudan FTP yoluyla web sitenize de yükleyebilirsiniz. Ayrıca SnagIt'in Office ve Internet Explorer eklentileri sayesinde SnagIt'i çalıştırmadan doğrudan Office belgelerinizin ve Internet tarayıcınızın içerisinden ekran görüntüleri alabilirsiniz.
Klasik uygulamalara ek olarak;
# Tek bir pencerenin
# Herhangi bir pencere üzerindeki bir kontrolün
# Herhangi bir pencere üzerindeki bir metnin
# Kaydırma çubukları kullanılırken herhangi bir pencerenin
# Web sayfalarının
# Web sayfaları üzerindeki resimlerin ve linklerin ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz. Bu üstün özelliklerinin yanında hareketli ekran görüntülerinin kaydedilmesi, yakalanan görüntülerin PDF ve benzeri formatlara dönüştürülmesi,yakalanan resimlere efekt, yazı, not vb. eklenebilmesi ve Word, Excel, Power Point gibi MS Office uygulamaları ile Internet Explorer 6 ile birlikte entegre şekilde çalışabilme yeteneklerine sahip uygulamanın bu son sürümünde program arayüzü daha canlı hale getirilmiş.

http://i33.tinypic.com/2vvksiv.jpgSnagIt, the award-winning screen-capture software. Using SnagIt, you can select and capture anything on your screen, then easily add text, arrows, or effects, and save the capture to a file or share it immediately by e-mail or IM. Capture and share an article, image, or Web page directly from your screen. Or, capture and share any part of any application that runs on your PC. Automatically save in one of 23 file formats, or send to the printer, to your e-mail, or to the clipboard.

Use SnagIt's built-in editors to modify, annotate, and enhance your images and the Catalog Browser to organize your files. Increase your productivity while quickly creating professional presentations and flawless documentation. With powerful new features that allow you to edit previously placed objects, capture embedded links and add interactivity to your captures, SnagIt 8 makes it easier than ever before to capture, edit, and share anything on your screen.

Features of SnagIt:

Capture - if you can see it, you can snag it!
Don't waste time cropping your captures. Snag exactly what you need, with just a click.
• Profiles make it easy. SnagIt comes with eleven preset buttons that make screen capture a cinch! Capture a region of your screen, text from a window, the contents of a tall page that scrolls, all the images on a Web page, you get the idea.
• Custom suits you. Don't feel limited by the eleven profiles—create your own combinations for nearly unlimited capture possibilites. What's that? You want to set up a keystroke that captures a menu along with the mouse pointer...adds a drop shadow...and sends the image directly to your Wordpress.com blog? Sure, no problem!

Edit - the right tools, right now!
You don't need a million confusing options, you need the right tools at the right time. Unlike expensive, complex image editing suites, SnagIt makes everyday screen capture tasks one-click easy.

• Say more with pictures+words. Use an arrow to direct attention. Add a text callout to explain clearly. Apply ready-made objects from the menus...and your picture is worth 1,000 more words!
• Look like a pro. Make your screenshot pop with a drop shadow. Give it perspective, spotlight an area, or add other nifty effects.
• Convey complex ideas simply. Combine multiple images, callouts, shapes, and clip art stamps into a rich and detailed information graphic.
• Have fun! Add a speech balloon to that photo of your cat.

Share - send captures where they need to go...instantly!
Yes, you can save your captures in all the common—and a few uncommon—image formats. But with SnagIt's free output accessories you can do so much more!

• Collaborate in a flash. Click a button to send a screen capture by email, AIM, or Skype.
• Be social. Share screenshots on Flickr. Post images directly to your blog. Publish to your Web site via FTP. No technical degree required!
• Get projects done quicker. Embed images directly into your Microsoft Office projects, MindManager map, or OneNote page.

Organize - SnagIt keeps track, so you don’t have to
• Save nothing...save everything. SnagIt stores every capture automatically and keeps the most recent visible. A huge timesaver!
• Find your stuff. Whether or not you saved it, find that capture later with the new visual search pane. Remember just one detail—like the approximate date or the Web site you captured—and find your capture instantly.
• Get organized (if you want to). As you capture images for next month's big project, tag them with "big project" or set the "Important" flag. No need to save anything in folders...just come back next month and view all your big project files with a click!http://i43.tinypic.com/2iqol6c.jpg

 (Oy Sayısı: 4)
Görüntülenme : 2072 Yorumlar (2)

zaner1899

  • 29 Nisan 2009 ; 01:08
  • Kayıt Tarihi: 19.06.2008
  • ICQ: --
  • Yorumları: 314
  • Rütbe
Teşekkürler

Ricam olur ki programların hangi işletim sistemlerini desteklediğini yazmanızdır.Saygılarımla.

--------------------

seasky

  • 24 Nisan 2009 ; 08:39
  • Kayıt Tarihi: 2.02.2009
  • ICQ: --
  • Yorumları: 21
  • Rütbe
Çok teşekkür ediyorum. Elinize sağlık. Mükemmel bir paylaşım.

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Mart 2020 (533)
Şubat 2020 (352)
Ocak 2020 (364)
Aralık 2019 (400)
Kasım 2019 (541)
Ekim 2019 (303)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012