Mayonez.Net

RSS
«    Şubat 2020    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION) Genişletilmiş akıllı koruma diğer ortamlarda olduğu gibi ev ortamlarında zorunlu hale geldi. ESET Smart Security size ve ailenize önemli verilerinizi zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumakta yardımcı olur. Çok düşük kaynak kullanımı ile neredeyse günümüzün tüm kişisel bilgisayarlarında genel sistem performansını hiç etkilmeden maksimum güvenlik sağlar.

ESET Smart Security proaktif tespiti ve diğer gelişmiş teknolojiler kullanarak , virüslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere, phishing saldırılarına, rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sunarak internette rahatlıkla gezmenizi, oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken, arkadaşlarınıza e-posta gönderirken ve diğer işlemleri yaparken rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar.
Anahtar Özellikler:

Tam Entegre Koruma
ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar. Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken, ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.

Akıllı Tespit
ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.
Antivirus & Antispyware Özellikleri:

Geliştirilmiş Temizleme
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 sürümündekinden bile daha küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook'ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista'da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.
Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri:

Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
Veri iletişim Katmanındaki (Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall'un farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.

IPv6 Desteği
ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.

Çalıştırabilir Dosya İzleme
Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir. İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.

HTTP ve POP3 ile entegre tarama
HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosya taraması. Bu şekilde kullanıcılar internette gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.

Saldırı Tespit Sistem
Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.

İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktif olarak kendi kurallarını oluşturabilir. Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.

Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
ESET Smart Security içerisindeki entegre Güvenlik Duvarı Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde Windows Güvenlik Duvarı otomatik olarak kapatılır.
Antispam Özellikleri:

Gelen E-posta Puanlama
Gelen bütün e-postalar 0 (spam değil) dan 100'e (spam) kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir. Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.

Çeşitli tarama teknikleri destekler
Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.

E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.

El ile spam tespit seçeneği
Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.

Yeni Özellikler:

ESET Smart Security hız, güvenlik ve kullanışlılık açısından yeni versiyonda çok daha fazla geliştirilmiştir.

* ESET'in yeni akıllı optimizasyon özelliği ile dosya tarama hızı daha önce hiç bu kadar hızlı olmamıştı.
* Dışarıdan gelebilecek zararlara karşı önlem olarak oluşturduğunuz Güvenlik Duvarı yeni öğrenme modu ile bilgisayar kullanımınıza göre otomatik firewall kuralları belirliyor ve zaman kazanmanızı sağlıyor.
* Geliştirilmiş spam e-posta saptama özelliği ile en verimli istenmeyen posta filtresine sahip olacaksınız.
* Taşınabilir Medya Güvenliği ile usb bellek ve benzer diğer aygıtlar ile her zaman yanınızda bulundurduğunuz medya dosyalarınızın güvenliği, dosyalarınızı hangi bilgisayar kullanırsanız kullanın sağlayabileceksiniz.

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION) ESET Smart Security is the most effective protection you can use to combat today's huge volumes of Internet and email threats. It combines ESET's award-winning NOD32® proactive antivirus and antispyware protection with a powerful yet easy–to-use firewall and robust antispam technology. Using our advanced ThreatSense® technology, ESET Smart Security proactively protects you from new attacks during the critical first hours when other vendors' products are not even aware the attack exists. ESET Smart Security detects and disables both known and unknown viruses, trojans, worms, adware, spyware, rootkits and other Internet threats. ESET Smart Security is also faster than any other Internet security suite, so fast you won't even notice it running. It's easy to use yet simple to optimize for your specific needs.

Combining powerful management tools, ease of use for end users, and state-of-the-art proactive threat detection, ESET Smart Security is the most effective way to protect your business' valuable data assets while improving your compliance posture. ESET Smart Security was already highly regarded for its ease of use. Now it's even easier to use, which will brighten your help desk manager's day. The Business Edition of ESET Smart Security includes all the features and benefits described above, but has additional functionality and flexibility that every growing business requires.

Main Features:
» Protection from the Unknown
» Built-in Firewall
» ESET Smart Security is lightning fast, so fast you won't even notice it's there
» Easy on Your System
» Supports Complex Compliance Requirements
» Host-based Intrusion Prevention System
» Easy to Manage

Usability Improvements — For administrators, version 4 offers:
» License Manager with simplified tools to manage multiple licenses with different terms
» Read-only access for Management Console which enables multiple administrators to share tasks without risk of overwriting configurations
» Notification Manager to keep administrators informed of all key events with customizable alerts
» Full support of Cisco Network Admission Control (NAC) in support of compliance initiatives
» More efficient use of network bandwidth and improved log storage scalability
» Advanced Protection status screen that informs you of threat detections
» Password protection that prevents ESET Smart Security from being uninstalled by unauthorized employees or visitors

March 31, 2009 - 4.0.417
» Fixed several issues in firewall module:
- Detection for Conficker added
- Fixed detection of TCP stream
- Fixed detection of binary rules in ipv6
- Fixed BSOD on Vista caused by entering mapped drives
- Removed potencial deadlock during Windows log on process
- Fixed detection for DNS cache poisoning attack
- Fixes and changes in ICMP filtering
- Fixed scanning of ARP
- Fixed issue with disconnecting of routers and data transfer cards from internet
» fixed: protocol filtering (correct displaying on list of certificates)
» fixed: Settings of scanning size (GB) within archive is displaying correctly

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)

Üretici firma - http://www.eset.com/smartsecurity/

İşletim sistemi: Windows 2000/XP/2003/Vista/Server 2000/Server 2003/Server 2008

Dil: İngilizce

Boyut: 34.34 MB.

CRACK YAPILIŞI:

1. programın kurulumuna başlıyoruz
2. İlk başta kurulumu "Custom install" diye seçiyoruz
3. "Set Update Parameters later" sonradan yapıcaksınız
4. Sonra burası önemli Program Component Update Off seçili olacak alttakine dokunmuyoruz.
5. Programın kurulumunu bitirin.
6. Crack klasörü içindeki "updater.dll" dosyasını programın kurulu olduğu klasöre kopyalayın ve çıkan soruya "EVET" diyip işlemi bitiriyoruz.
7. Şimdi bilgisayarı yeniden başlatın.

NOT: Ben kendi bilgisayarıma kurdum, şuan kullanıyorum ve resimlerde de göreceğiniz gibi UPDATE yapıyor. Yanlız ilk başta siz kendiniz update yapıcaksınız, fakat ilk sefer için bu biraz zor olabilir. Update gerek yok database şuan güncel gibi bir yanıt verebilir. Siz sürekli update etmesi için devam edin ve sonunda update edecek. Bunu sadece ilk seferde yapıyor sonrasında problem yok. Güle güle kullanın...

1. Install application
2. Choose custom install
3. Set update parameters later
4. It is recommended to turn program component update off
5. Replace file with cracked one
6. Restart the computer

Seems there was a license expiration problem with our previous release on some
PCs, it should be fixed by now.

In case application is complaining about an expired license (for example you
are playing with the system date) just restart the computer one more time and
everything will be reset to normal.ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 (NEW Cracked by UNION)


 (Oy Sayısı: 6)
Görüntülenme : 5820 Yorumlar (19)

matadorboy

 • 23 Nisan 2009 ; 21:14
 • Kayıt Tarihi: 10.02.2009
 • ICQ: --
 • Yorumları: 184
 • Rütbe
kasim70,

Arkadaşım sen kurulumu neden yapamadın anlamadım. Birde neyi silmek isteyipte silemiyorsun Eset'imi kaldıracaksın??? Açıklayıcı bir bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışıyım.

Ben dahil kuran herkes canavar gibi kullanıyor şuan, maşallah hiç bir problemde çıkarmadı, çok memnunum...

--------------------

kasim70

 • 19 Nisan 2009 ; 23:13
 • Kayıt Tarihi: 22.03.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 4
 • Rütbe
Alıntı: pesimist57
Başlat>Denetim masası>kullanıcı hesapları>Kulanıcı hesabı denetimini aç ceya kapat
Bölümünden kapat
bilgisayarı aç kapa xp gibi rahat rahat kullan istediğini yap

Başka sorunlar varsa pm atın
oda olmuyorsa teamviewer dan da yardım ederim

Denedim ama malesef olmadı, Unlocker programı ile silmeyi denedim dosyayı silemedim.

--------------------

HircinveÖfkelii

 • 19 Nisan 2009 ; 23:00
 • Kayıt Tarihi: 20.12.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 39
 • Rütbe
@papaz

NOD32 v4' e harika demek yetmez.Harika ötesi bir pogram.Gerçektende son sürüm mükemmel olmuş.Performansına diyecek yok.

Ayrıca SysInspector ve SysRescue diye iki tane büyük yeni özellik var bu 4. versiyonda
=

Başlat ---> Programlar ---> ESET ---> Eset Smart Security işte bu kısma gelin yukrıda yazdığım iki yeni özellikle karşılaşacaksınız.

SysInspector ----> Bununla Sisteminizdeki her şeyi gözetim altında tutabiliyorsunuz (kayıt defteri,kritik ve riskli dosyalar,pc başlangıcında çalışan yazılımlar,Ağ bağlantıları,system dosyaları vs...)

SysRescue ----> PC niz bozuldu diyelim veya çöktü.SysRescue ile kurtarma CD veya DVD si oluşturuyorsunuz.Bilgisayarınız açıılmadığı zaman bu CD ile başlatıp onarabiliyorsunuz.

--------------------

matadorboy

 • 19 Nisan 2009 ; 22:26
 • Kayıt Tarihi: 10.02.2009
 • ICQ: --
 • Yorumları: 184
 • Rütbe
pesimist57,

İlgin için teşekkürler arkadaşım kolay gelsin...

--------------------

pesimist57

 • 19 Nisan 2009 ; 22:23
 • Kayıt Tarihi: 3.10.2007
 • ICQ: --
 • Yorumları: 314
 • Rütbe
kasim70,
Başlat>Denetim masası>kullanıcı hesapları>Kulanıcı hesabı denetimini aç ceya kapat
Bölümünden kapat
bilgisayarı aç kapa xp gibi rahat rahat kullan istediğini yap

Başka sorunlar varsa pm atın
oda olmuyorsa teamviewer dan da yardım ederim

--------------------

matadorboy

 • 19 Nisan 2009 ; 21:36
 • Kayıt Tarihi: 10.02.2009
 • ICQ: --
 • Yorumları: 184
 • Rütbe
kasim70,

Dostum ben Vista kullanmıyorum bu konuda sana yardımcı olamıyıcam kusura bakma.

Vista kullanan arkadaşlar kasim70 'e bu konuda yardımcı olabilecek varsa lütfen yorumlarınızı bekliyoruz.

Kolay gelsin...

--------------------

kasim70

 • 19 Nisan 2009 ; 20:04
 • Kayıt Tarihi: 22.03.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 4
 • Rütbe
Vista'da "updater.dll" dosyasını programın kurulu olduğu klasöre kopyalamak istediğimde bu işlemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var diyor. Bunu nasıl kopyalayacağız? İnternette aradım bunun çözümünü kimse bulamamış yardımcı olursanız sevinirim.

--------------------

matadorboy

 • 19 Nisan 2009 ; 18:42
 • Kayıt Tarihi: 10.02.2009
 • ICQ: --
 • Yorumları: 184
 • Rütbe
darkengineer,

Arkadaşım update.dll 'yi açmayacaksın sadece programın kurulu olduğu klasöre kopyala yapıştır yapacaksın ve değiştirilsinmi diye uyarı penceresi çıkıncada evet diyip işlemi bitirmiş olucaksın. Bu kadar sonrada bilgisayarı tekrar başlat. Sonrası açıklamamda yazıyor zaten. Kolay gelsin...

--------------------

HircinveÖfkelii

 • 19 Nisan 2009 ; 16:52
 • Kayıt Tarihi: 20.12.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 39
 • Rütbe
@matadorboy
Ya zaten ben bu sürümün Türkçesini demiyorum ki NOD32 v4.0.424 diye yeni bir sürüm çıktı.Onun Türkçesi mecvut.

--------------------

darkengineer

 • 19 Nisan 2009 ; 15:11
 • Kayıt Tarihi: 28.08.2007
 • ICQ: --
 • Yorumları: 27
 • Rütbe
wacko
üstadım birlikte aç seçeneği çıkıyor update.dll yi eset in klasöründe kopyalayınca ne yapmam lazım bilgi verir misiniz ?

--------------------

serkancel

 • 19 Nisan 2009 ; 14:23
 • Kayıt Tarihi: 13.09.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 238
 • Rütbe
Çok teşekkürler

--------------------

alone00001

 • 19 Nisan 2009 ; 13:28
 • Kayıt Tarihi: 29.06.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 10
 • Rütbe
Business edition'ın normal sürümden avantajı veya dezavantajı nedir acaba?

--------------------

kerem45

 • 19 Nisan 2009 ; 13:22
 • Kayıt Tarihi: 6.03.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 1
 • Rütbe
tesekkurler

--------------------

matadorboy

 • 19 Nisan 2009 ; 13:10
 • Kayıt Tarihi: 10.02.2009
 • ICQ: --
 • Yorumları: 184
 • Rütbe
emre9090,

Aynen dostum dediğim gibi bende kullanıyorum mükemmel çalışıyor. Bu crack dosyası ile lisans anahtarına çözüm bulunmuş, süre veya başka birşeyde kısıtlaması yok. İstediğin kadar kullanabilirsin lisansın sürekli aktif. Fark ettiysen diğer crackler gibi süreyi trial sürümde kalması için durdurmuyor veya şu tarihte bitecek demiyor. Güncellemeleri kendisi otomatik ve sorunsuz yapıyor. Daha ne olsunki. Kesinlikle tavsiyemdir arkadaşım. Kolay gelsin...

--------------------

450kb

 • 19 Nisan 2009 ; 02:39
 • Kayıt Tarihi: 5.04.2009
 • ICQ: 450
 • Yorumları: 22
 • Rütbe
Arkadaşlar emeklere saglık çok teşekürler.
Ayrıca ben türkçe yama yükledim ve ve tamammen türkçe oldu sorun yaşamadım güncellemeleri yapıyor tavsiye ederim, izin varsa linkte verebilirim.

--------------------

matadorboy

 • 19 Nisan 2009 ; 02:04
 • Kayıt Tarihi: 10.02.2009
 • ICQ: --
 • Yorumları: 184
 • Rütbe
papaz,

Arkadaşım tamam Türkçesini yükleyen yüklesin fakat buradaki CRACK dosya sürümü sadece bu sürüm yani 4.0.417 sürümü içindir ve bu sürümün Türkçesi de yok arkadaşım. Şimdi senin yazdıkların yanlış anlaşılabilir, yanlış yönlendirme olmasın.

Bahsedilen Türkçe versiyonunu bu CRACK ile kullanamazsınız arkadaşlar.

Herkesin bilgisine... Kolay gelsin...

--------------------

papaz

 • 19 Nisan 2009 ; 01:53
 • Kayıt Tarihi: 24.10.2007
 • ICQ: İzmit
 • Yorumları: 80
 • Rütbe
Bende türkçesi var. Ama ben orijinal kullanıyorum. Türkçe indirmek istiyorsanız eset'in resmi türkçe sitesine girin yükleyin oradan.

--------------------

HircinveÖfkelii

 • 19 Nisan 2009 ; 00:54
 • Kayıt Tarihi: 20.12.2008
 • ICQ: --
 • Yorumları: 39
 • Rütbe
Yaa rica etsem Türkçe sürümünü eklermisiniz.Türkçe sürümü çıkalı 3-4 gün oldu ama hala siteye eklememişsiniz arkadaşlar..NOD32 Antivirus v4.0.424 Türkçe.Türkçesi şu anda www.nod32.com.tr adresinde mevcut ama indiremiyorum...Yardım pls !!

--------------------

papaz

 • 19 Nisan 2009 ; 00:21
 • Kayıt Tarihi: 24.10.2007
 • ICQ: İzmit
 • Yorumları: 80
 • Rütbe
Ben kullanıyorum harika.

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Şubat 2020 (416)
Ocak 2020 (421)
Aralık 2019 (406)
Kasım 2019 (553)
Ekim 2019 (306)
Eylül 2019 (210)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012