Mayonez.Net

RSS
«    Ağustos 2019    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ESET NOD32 Antivirus 12 Katılımsız İndir ? Full Türkçe

Yazar: Tancan 29 Temmuz 2019 ; 12:35 Full Program İndir

 

ESET NOD32 Antivirus 12 Katılımsız İndir – Full Türkçe 12.2.23.0

ESET NOD32 Antivirus 12 Katılımsız, geliştirilmiş son düzey teknoloji araçlarından oluşturulmuş olan bu program sayesinde internette rahat bir şekilde dolaşabilecek ve sisteminizin güvenliğini sağlayabileleceksiniz. Geliştirilmiş özellikleri ile internette bulunan kötü amaçlı yazılımlara, virüslere karşı gerekli önlemler alarak sisteminizi koruyabileceksiniz. Bu sayede sisteminize bulaşmak isteyen virüsler verilerinize erişemeden anında engellenebilecek, dosyalarınız, uygulamalarınız hata vermeden sorunsuz bir şekilde çalışabilecek ve hiçbir veri kaybına uğramadan tüm işlemlerinizi halledebileceksiniz. Sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ESET NOD32 Antivirus 11 programına sizler de sahip olarak güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 296

ESET Internet Security 12 Katılımsız İndir ? Full Türkçe

Yazar: Tancan 29 Temmuz 2019 ; 12:32 Full Program İndir

 

ESET Internet Security 12 Katılımsız İndir – Full Türkçe 12.2.23.0

ESET Internet Security 12 Katılımsız, yenilenmiş son üst düzey donanım araçlarından meydana gelen bu program sayesinde gizliliğinizi koruyarak internette rahatça gezinebileceksiniz. Sade ve anlaşılır kullanıcı arayüzü ile güvenliğinizi gerekli yapılandırmalarla artırabilecek ve herhangi bir kötü amaçlı virüslere karşı önlemler alabileceksiniz. Gelişmiş olan kapsamlı özelliklerle güvenliğinizi kontrol altına alarak sisteminizi en iyi şekilde koruyabilecek, herhangi bir yazılımın dosyalarınıza, uygulamalarınıza bulaşmasını engeleyebilecek, internetten alışveriş yapabilecek ve dilediğiniz web sitelerinde rahatça dolaşabileceksiniz. Sizler ESET Internet Security programına sahip olarak hiçbir veri kaybına uğramadan sistem güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 220

GridinSoft Anti-Malware İndir ? Full Türkçe

Yazar: Tancan 29 Temmuz 2019 ; 12:28 Full Program İndir

 

GridinSoft Anti-Malware İndir – Full Türkçe 4.0.46

GridinSoft Anti-Malware, etkili olan bu programla bilgisayarınızda bulunan kayıt defterlerinizi ya da sistem dosyalarınızı yeniden düzenleyebilecek ve bilgisayarınızdaki virüsleri ortadan kaldırabileceksiniz. Programın içerisindeki çok gelişmiş araçlar ile bilgisayarınıza bulaşan bot’ları, casus yazılımlarını, keylogger’ları, trajon’ları scareware’leri, rootkit’leri kısaca tüm kötü amaçlı olan virüsleri ve virüs kalıntılarını GridinSoft Anti-Malware programı sayesinde temizleyebileceksiniz. Böylece bilgisayarınızı güvence altına alarak zararlı yazılımlara karşı savunacak ve koruyacaksınız. GridinSoft Anti-Malware programı sisteminizi baştan sona tarayarak içerisine sızan kötü amaçlı yazılımları tespit ederek onları temizleyecek ve bilgisayarınızın performansını artıracaktır. Virüslerden dolayı yavaşlayan bilgisayarınız bu programla daha hızlı bir şekilde çalışarak performansını gösterecektir.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 67

O&O SafeErase Professional Edition İndir ? Full 14.3

Yazar: Tancan 29 Temmuz 2019 ; 12:23 Full Program İndir

 

O&O SafeErase Professional Edition İndir – Full 14.3

O&O SafeErase Professional Edition, yüksek kaliteli araçlardan oluşturulan bu programla bilgisayarınızda bulunan verilerinizi bir daha geri getirilemeyecek şekilde kökten silebileceksiniz. Bilgisayarınızdaki dosyalarınızı delete tuşuyla silmeniz verilerinizi tamamen yok etmez birkaç geliştirilmiş araçlar ile tekrardan geri döndürebilir olduğundan sizler için tehlike arz ederek verileriniz bir başkasının eline geçerek herhangi bir durumlarda kullanılabilir. Size tavsiye ettiğimiz O&O SafeErase Professional Edition programı sayesinde verilerinizi bir daha tekrardan geri döndürülmemek üzere silerek güvenliğinizi kontrol altına alabileceksiniz. Programın anlaşılır arayüzüyle tüm bunları kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 67

TSR Watermark Image Pro İndir ? Full Türkçe v3.6.1.1

Yazar: Tancan 29 Temmuz 2019 ; 12:19 Full Program İndir

 

TSR Watermark Image Pro İndir – Full Türkçe v3.6.1.1

TSR Watermark Image Pro Full İndir, Filigranlı fotoğraf çekmenin kolay ve hızlı yolu olan TSR Watermark Image Pro ile istediğiniz fotoğrafa dilediğiniz zaman kendi filigranlarınızı ekleyebilecek ve toplu filigran ekleme işlemini yaparak zamandan tasarruf edeceksiniz. İstediğiniz görüntüye birden fazla filigran ekleyebilecek ve görüntülerinizin üzerine normal, kabartmalı, yontulmuş veya karanlık tarzda filigranlar ekleyebileceksiniz. Filigran eklemiş olduğunuz görüntüleri dışa aktarırken JPEG olarak filigranın kalitesini belirleyebilecek ve elde edeceğiniz görüntüyü yeniden boyutlandırabileceksiniz.

 

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 74

PGWARE PCBoost Full v5.7.29.2019 İndir

Yazar: Tancan 29 Temmuz 2019 ; 12:17 Full Program İndir

 

PGWARE PCBoost Full v5.7.29.2019 İndir

PGWARE PCBoost, Windows sisteminizde bulunan CPU’larınız için özel olarak tasarlanmış bir optimize programıdır. Bu program sayesinde CPU’larınızda bulunan sınırı kaldırdırarak sınırsız bir şekilde çalışmasını sağlayabileceksiniz. Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista, XP ve Windows Server 2012, 2008, 2003 desteklemektedir. Sizlerde PGWARE PCBoost programını ücretsiz olarak sitemizden indirip kullanarak CPU’larınızın sınırını sorunsuz bir şekilde kaldırabileceksiniz. Ayrıca Windows kullanıcı arayüzü kurallarına göre uyumlu ve kullanımı kolay programlardan birdir. Tam sürüm desteklemekte ve güncel sürümdür.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 60

PC Reviver İndir ? Full PC Bakım Onarım

Yazar: Tancan 27 Temmuz 2019 ; 16:10 Full Program İndir

 

ReviverSoft PC Reviver İndir – Full v3.8.0.28

ReviverSoft PC Reviver x86-x64 Bit, profesyonel araçlardan meydana gelmiş olan bu program sayesinde bilgisayarınızın daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlayabileceksiniz. İçerisinde bulunan gelişmiş özellikler ile bilgisayarınızı baştan sona doğru tarayarak mevcut olan hataları tespit edebilecek, bu hataların giderilmesi için gerekli çözümlemelerde bulunabilecek, kısa bir sürede bu hataları onararak bilgisayarınızın verimli çalışmasına yardımcı olabilecek ve bilgisayarınızın performansını olduğundan daha iyi bir artırarak hızlı çalışmasını sağlayabileceksiniz. Bu sayede pc’nizde olan sorunları kolayca giderebilecek, pc’nizin performansını düşüren etkenleri tespit edebilecek ve bu etkenleri kökten temizleyebileceksiniz. Sezgisel olan kullanıcı arayüzüyle de kısa bir zaman diliminde programa hakimiyet kurabilecek ve pc’niz için gerekli yapılandırmalarda bulunabileceksiniz.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 88

Soft Organizer PRO Full v7.45 İndir ? Türkçe

Yazar: Tancan 27 Temmuz 2019 ; 16:04 Full Program İndir

 

Soft Organizer PRO Full v7.45 İndir – Türkçe

Soft Organizer PRO, ile programlarınızı sorunsuz bir şekilde kaldırabileceksiniz. Örneğin bilgisayar sisteminizde bulunan herhangi bir programı siliyorsunuz ve bu program kalıntı bırakarak sisteminizden tam olarak kalkmıyor. Soft Organizer PRO ile kalkması en zor olan programları bile kalıntısız bir şekilde kaldırabilecek ve bu tür sorunlar ile bir daha karşılaşmıyacaksınız Çünkü Soft Organizer PRO güçlü platforma sahip ve program kaldırma programları arasında en iyisi en kullanışlısıdır. Ayrıca Türkçe dil desteği vardır. Sizlerde Soft Organizer PRO programı ile sisteminizden programlarınızı zaman kaybetmeden kalıntısız bir şekilde kaldırabilirsiniz.

 

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 77

Apowersoft GIF İndir ? Full 1.0.0.15

Yazar: Tancan 27 Temmuz 2019 ; 15:54 Full Program İndir

 

Apowersoft GIF İndir – Full 1.0.0.15

Apowersoft GIF Full, ile kendi GIF‘lerinize sahip olun. Sizler için sunduğumuz yazılımı kullanarak video ya da fotoğraflardan GIF oluşturabilecek, yüksek kalitede GIF kaydedebileceksiniz. Üstelik yaptığınız GIF’leri AVI, MP4, WMV formatlarında dönüştürebilmenizin yanı sıra istediğiniz sonucu alana kadar GIF üzerinde düzenleme yapabilir, dilerseniz bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Çoklu dil seçeneğine sahip yazılım Windows 7/8/10 işletim sistemlerinde kullanıma uygundur.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 39

Avast Cleanup Premium 2019 İndir Full

Yazar: Tancan 27 Temmuz 2019 ; 15:51 Full Program İndir

 

Avast Cleanup Premium 2019 İndir Full v19.1 Build 7734 Multilingual

Avast Cleanup Premium, programı ile bilgisayarınızda yer alan gereksiz bütün her şeyi kolayca ortadan kaldırın. Programı kullanarak bilgisayarınızda detaylı bir tarama yaparak diskinizin alanını boşaltıp bilgisayarınızdaki tüm sorunları ortadan kaldırabilir ve hızlandırabilirsiniz. Ayrıca program uyku modu, tek tuşla bakım, registry cleaner, bloatware kaldırma, disk temizleyici, kısayol temizleyici gibi birçok zengin yeniliği içerisinde barındırmakta. Sitemizde yer alan programı alternatif linklerimizden sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

 

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 51

Revo Uninstaller Pro İndir ? Full Türkçe Program Kaldırma Aracı

Yazar: Tancan 25 Temmuz 2019 ; 16:20 Full Program İndir

 

Revo Uninstaller Pro İndir – Full Türkçe Program Kaldırma Aracı v4.1.5

Revo Uninstaller Pro , kaldırmak isteyip de kaldıramadığınız programları kaldırma aracıdır. Her defasında karşınıza çıkan, silindikten sonra arkasında atık bırakan programlardan kurtulabilirsiniz.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 125

Ashampoo Snap Full 10.1.0 Türkçe İndir

Yazar: Tancan 25 Temmuz 2019 ; 16:17 Full Program İndir

Ashampoo Snap Full 10.1.0 Türkçe İndir
Ashampoo Snap, bilgisayarınız üzerinden ekran görüntüleri alabileceğiniz ve masaüstünüzde yaptığınız her türlü aktiviteyi video olarak kaydedebileceğiniz, oldukça kolay kullanımlı ve gelişmiş bir ekran görüntüsü yakalama/kaydetme programıdır.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 155

Internet Download Accelerator Pro İndir ? Full Türkçe

Yazar: Tancan 25 Temmuz 2019 ; 16:10 Full Program İndir

 

Internet Download Accelerator Pro İndir – Full Türkçe v6.19.1.1641

Internet Download Accelerator Pro, geliştirilmiş son sürümlü teknolojilerin özelliklerinden oluşturulan bu programla internetten indirmek istediğiniz dosyaların indirme hızını artırabileceksiniz. Desteklemiş olduğu http, https ve ftp protokollerini kullanarak youtube, internet explorer, opera, chrome, firefox, safari gibi web sitelerinden kolayca videolar, dosyalar, oyunlar, müzikler indirebilecek, sunucunuz koptuğunuzda yarım kalan indirme işleminiz sunucuya tekrar bağlandığında otomatik olarak devam edebilecek ve indirmiş olduğunuz dosyaları otomatik olarak başlatabileceksiniz. Sade ve şık olan kullanıcı arayüzü ile Internet Download Accelerator Pro programına kısa bir süre de hakimiyet kurarak dilediğiniz dosyaları indirebileceksiniz.

 

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 109

Auslogics Duplicate File Finder Full ? Çift Dosya Bulma

Yazar: Tancan 25 Temmuz 2019 ; 16:07 Full Program İndir

 

Auslogics Duplicate File Finder 8.0.0.2 Full – Çift Dosya Bulma

Auslogics Duplicate File Finder, cift dosya bulma yazılımıdır. Bu yazılım sizlere şöyle yardımcı olacaktır. Mesela bilgisayarınızda bulunan cift resim, belge, video, ve benzeri gibi dosyaları bulup karşınıza çıkarır. Bu çift dosyalarınızın tekini silerek bilgisayarınızda bulunan diskinize yer açmış olursunuz. Popülerdir ve tamsürüm olan bu yazılım sizlere dosyalar hakkında’da birçok konuda yardımcı olacaktır. videoyu izleyerek detayları öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip arkadaşlarınızada tavsiye edebilirsiniz. en iyi çift dosya bulma programıdır.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 133

Auslogics Registry Defrag İndir ? Full Kayıt Defteri Bakımı

Yazar: Tancan 25 Temmuz 2019 ; 16:05 Full Program İndir

 

Auslogics Registry Defrag İndir – Full Kayıt Defteri Bakımı v12.0.0.2

Auslogics Registry Defrag, son sürüm teknoloji araçlarından oluşturulan bu program ile bilgisayarınızda bulunan kayıt defterinize kolayca erişebilecek ve içerisini tarayarak gereksiz kalıntıları tespit edebileceksiniz. Kayıt defterinizde bulunan gereksiz verileri, dosya kalıntılarını ve hataları bularak giderilmesi için gerekli çözümlemeler bulunabilecek ve dosya kalıntılarını temizleyerek kayıt defterinizi temizleyebileceksiniz. Bu sayede düşük olan sistem performansınız artarak daha iyi performans gösterecek ve yapacağınız tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirerek kısa bir sürede halldebileceksiniz. Sizler de Auslogics Registry Defrag programına sahip olarak sisteminiz için gerekli temizlemeleri yaparak daha iyi performans göstermesini sağlayabilirsiniz.

Devamı Yorumlar (0) Görüntülenme: 71
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 1531
Önceki    Sonraki
Sayfaya Git

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Ağustos 2019 (168)
Temmuz 2019 (255)
Haziran 2019 (187)
Mayıs 2019 (324)
Nisan 2019 (365)
Mart 2019 (393)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012