Mayonez.Net

RSSAlacaKaranlık 1 2 3 4 Boxset BRRip Türkçe Dublaj Film

6tUS7pd Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

 

AlacaKaranlık 1 2 3 4 Boxset BRRip Türkçe Dublaj Film

 

http://www.imdb.com/title/tt1099212/

Tür: Fantastik | Romantik
İmdb Puanı: 5.3
Vizyon Tarihi: 12 Haziran 2009 (Türkiye)
Süre: 122 dakika

Alacakaranlık bir genç kız ile, içgüdüleriyle savaşmak pahasına onu kötü vampirlerden koruyan iyi vampirin aşkını konu alan aksiyon dolu bir modern aşk hikayesidir. Bella Swan (Kristen Stewart) her zaman için diğerlerinden farklı olmuştur; Phoenix kolejindeki moda meraklısı yaşıtlarından biri gibi olmaya çalışmamıştır. Annesi yeniden evlenip Bella’yı babasının yanında yaşaması için Washigton’daki Forks kasabasına gönderdiğinde de pek bir şeyin değişeceğinden umutlu değildir. Uzun süre geçmeden gizemli ve göz kamaştırıcı yakışıklılıkta olan ve daha önce tanıdığı erkeklere hiç benzemeyen Edward Cullen (Robert Pattinson) ile tanışır. Aklı ve zekasıyla kızın ruhunu okur adeta. Çok geçmeden Bella ve Edward, tutkulu ve alışılmışın dışında bir romantizme kapılırlar. Edward dağ keçisinden bile hızlı koşup, gitmekte olan bir arabayı çıplak lleriyle durdurabilm gibi yeteneklere sahiptir ve 1918’den beri azıcık bile yaşlanmamıştır. Tüm vampirler gibi o da ölümsüzdür. Fakat ne kurt gibi sivri dişleri vardır ne de insane kanı içer; Edward ve ailesi yaşam tarzlarındaki seçimleriyle vampirler arasında eşi görülmemiş bir ailedir. Edward için Bella 90 yıldır beklediği o ruh eşidir. Fakat aralarındaki yakınlaşma arttıkça, Edward’I kontrolden çıkarabilecek o eski koku güdüsüyle savaşmak daha zor bir hal alacaktır. Peki ya James (Cam Gigandet), Laurent (Edi Gathegi) ve Victoria (Rachelle Lefevre) – Cullens’ların ölümcül vampire düşmanları – kasabaya Bella’yı bulmak için geldiklerinde neler olacak?

vB6759B Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

——————————————————————

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay 2009 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj

fUQSxY0 Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1259571/

Tür: Macera | Dram | Fantastik
İmdb Puanı: 4.5
Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2009 (Türkiye)
Süre: 130 dakika

Bella’nın yaşadığı vampir saldırısından sonra, doğum gününü kutlamaya Edward ve ailesinin evine gider.

Fakat hediye paketi kağıdı Bella’nın parmağını kesince damlayan kan yeni vejeteryan olmuş Jasper’ın kendini engelleyememesine sebep olur. Bunun sonucunda Cullen ailesi Bella ve Edward’ın iyiliği için Forks’tan ayrılırlar.

Kalbi kırılan Bella hayatı umursamamaya başlar ve bu esnada Jacob Black’le yakınlaşır.

Xu98yMZ Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

——————————————————————

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma 2010 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj

51FhXAY Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1325004/

Tür: Macera | Dram | Fantastik
İmdb Puanı: 4.8
Vizyon Tarihi: 30 Haziran 2010 (Türkiye)
Süre: 124 dakika

The Twilight Saga: Eclipse’de, Bella bir kez daha kendini Seattle’ı tahrip eden bir dizi gizemli cinayet ve kindar bir vampirin intikam arayışı tehlikesi ile sarılmış olarak bulur. Tüm bunların ortasında, kararının vampir ve kurtadam arasında bir savaşı ateşleme potansiyeli olduğunu bilerek, Edward’a olan aşkı ve Jacob ile olan arkadaşlığı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Hızla yaklaşan mezuniyetiyle birlikte, Bella hayatının en önemli kararı ile yüz yüze gelecektir.

HYqMFCU Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

——————————————————————————-

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 1 2011 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj


J8XNPST Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1324999/

Tür: Macera | Dram | Fantastik
İmdb Puanı: 4.8
Vizyon Tarihi: 18 Kasım 2011 (Türkiye)
Süre: 117 dakika

Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar, nasıl savaşırdınız? Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa, nasıl vermemezlik ederdiniz? Ya onu gerçekten seviyorsanız?
Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık’ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma’da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

BltXZoT Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj


————————————————————————————

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2 2012 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

MKVvNV0 Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1673434/

Tür: Macera | Dram | Fantastik
İmdb Puanı: 5.8
Vizyon Tarihi: 16 Kasım 2012 (Türkiye)
Süre: 115 dakika

Kitaptaki olaylar, Bella ve Edward’ın evlenmesi, balayına gitmesi ile başlıyor. Balayına, Brezilya’daki Esme Adasına gidiyorlar ve birlikte oluyorlar. Bu birliktelikle Renesmee isimli bir bebekleri oluyor. Bunun için, tekrar eve geri dönüyorlar. Bebek Bella’yı parçalayarak çıktığı için Bella ölümle burun buruna geliyor. Bunu gören Edward da Bella’yı vampire dönüştürüyor.

Bebek doğunca, Jacob bebeğe mühürleniyor. Renesmee hayvan avlanırken Irina bebeği görüyor ve Edward Bella ikilisinin Volturi kurallarından birini bozduğunu düşünerek yani bebeği ölümsüz yaptıklarını sanarak Aro, Marcus ve Caius’u uyarmasının yanına giderek haber verir.(irinanın annesi de bir bebek vampir yampıştı ama volturiler onu öldürdü bu yüzden bebek vampir konusunda çok hassas)(volturiler, Bella’nın insanlara vampirlerin olduğunu haber vereceğini düşünerek ilişkinin de başında Bella’nın ölümsüz olmsını da istiyordu eğer ölümsüz olmasaydı Bella’yı öldüreceklerdi) Volturiler ve Cullen ailesi karşı karşıya geliyorlar.Fakat bebeğin ölümsüz olmadığını fark ediyorlar.Bu arada devreye Alec ve Jane ikilisi giriyor ama güçleri Bella’nın kalkanını geçemiyor bu yüzden Volturi geri çekiliyorlar. Ayrıca bu kararın değişmesinde Alice çok önemli bir rol almaktadır çünkü Alice ve Jasper evden ayrıldıklarında Güney Amerika’dan yarı insan-yarı vampir getirmişlerdir.Ve Volturiler geri çekilip İrina’yı da öldürmüşlerdir.Fakat Carlisle volturilerin geri döneceğini ve yanlarındakileri vampirlerin bir gün yakalanacağını düşünmektedir.

58dOCq8 Alacakaranlık 1 2 3 4 5 (BoxSet DVD BRRip XviD) Türkçe Dublaj

 

http://turbobit.net/download/folder/1670050

 (Oy Sayısı: 0)
Görüntülenme : 672 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Mayonez.Net - ToolBAR
Get our toolbar!
Anket
Sponsor
Arşiv
Haziran 2018 (87)
Mayıs 2018 (214)
Nisan 2018 (218)
Mart 2018 (265)
Şubat 2018 (181)
Ocak 2018 (155)
SPONSOR

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012