Mayonez.Net

RSS
«    Nisan 2008    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Ashampoo UnInstaller 3.05 + Kurulumsuz (Portable)


alt
alt
Ashampoo UnInstaller bir yazılım kaldırma aracıdır.Windows işletim sistemine kurulan yazılımlar bir süre sonra kullanıcıların tercihi doğrultusunda kaldırılmak istenmektedir. Kurulmuş olan bir yazılım sistemden kaldırılmak istediğinde çeşitli sorunlar yaşanabilir ve bu işlem başarısızlıkla sonuçlanabilir. Yazılım üreticilerinin hazırlamış oldukları özensiz kaldırma araçları bu soruna neden olabileceği gibi, sistemde kurulu olan yazılımın kaldırma işlemi için gerekli dosyalarının silinmiş olması da düzgün işlemler yapılmasının önüne geçebilmektedir. Ayrıca üretici firma yazılımı için bir kaldırma aracı hazırlamamış olabilir. Tabii ki bu ihtimal daha çok eski yazılımlar için geçerlidir. Yeni üretilen yazılımların oldukça gelişmiş kaldırma araçları olabilmektedir.

Bir bilgisayar kullanıcısının sisteminde kurulu olan bir yazılımı kaldıramaması oldukça büyük sorunlara yol açmaktadır. Özellikle bilinçsiz kullanıcıların işletim sisteminin çökmesine dahi yol açabilecek işlemler yaptığı bilinmektedir. Windows işletim sisteminde bulunan "Program Ekle-Kaldır" aracı ile mevcut yazılımları kaldırmaya çalışan kullanıcıların yukarıda sayılan nedenlerden biri ile sonuca ulaşamayabilmektedirler. Profesyonel bilgisayar kullanıcıları bildikleri farklı yöntemlerle bu sorunun üstesinden gelebilmektedirler; fakat diğer kullanıcılar yeterli sistem bilgisine sahip olmadıklarından sorunun çözümünde ek araçlara ihtiyaç duyabilmektedirler. Ashampoo UnInstaller Platinum yazılımı işte tam bu sorunun çözümünde kullanılabilecek oldukça başarılı bir araçtır.

Ashampoo UnInstaller sistem üzerinde gerçek-zamanlı çalışarak sisteme kurulan her yazılımı günlük dosyalarına kaydetmektedir. Bu sayede yüklenen tüm yazılımlar sorunsuz biçimde kaldırılabilmektedir. Çünkü araç bu işlem sırasında kaldırma işlemi yapılacağı zaman kullanılacak olan tüm gerekli dosyaları kayıt altında almakta ve bunları günlükler halinde yapısına dahil etmektedir. Kullanıcıların üzerine düşen sistemlerine bir yazılım kurarken Ashampoo UnInstaller Platinum aracı tarafından verilen uyarılara olumlu yanıtlar vererek işlemlerin yapılmasına izin vermektedir. Araç kurulum işleminin yavaşlamasına neden olmamaktadır. Aksine bu işlem sayesinde kaldırılmak istenen yazılımlar daha hızlı ve güvenli biçimde kaldırılabileceklerdir.

Ashampoo UnInstaller tüm diğer Ashampoo yazılımları gibi kolay ve uzman mod desteği vermektedir. Böylece her seviye bilgisayar kullanıcısı yazılımı kullanabilmektedir. Zaten yazılım sade bir arayüze sahiptir. Ana işlevi yazılım kaldırma olan araç daha birçok işleve sahiptir. Bunlar; kısayol denetleme (gereksiz program kısayolları bulunmakta ve silinebilmektedir), boş klasörleri arama (sistemde yer alan boş klasörler bulunup, silinebilmektedir), Windows Hizmet Yöneticisi, İnternet Explorer Eklenti Yöneticisi, Gereksiz Dosya Bulma Aracı, Geçici İşlem Dosyası Bulma Aracı'dır.


alt
Keep your Windows clean! It’s quick, it’s easy and it works.

Don’t you hate it that Windows gets slower and slower the longer you use it? One of the main reasons for this is that software is almost never uninstalled completely. Most application programs don’t provide enough information for the Windows Add/Remove Programs tool to be able to uninstall them properly. So every time you test a program and then remove it you have a little more junk left over clogging up your computer. After a while your Windows operating system is like a back yard full of rusty bicycles, old beer cans and broken bathtubs.

Ashampoo UnInstaller 3 removes programs from your system without a trace, allowing you to test software with confidence because you know it’s not going to “dirty” your computer. It makes this easy, monitoring the installation of new programs automatically and enabling you to remove them completely with a couple of clicks.

New user interface – easier to use than ever before
The brand-new Ashampoo UnInstaller 3 is packed with new modules and features, but the most striking change is the completely new user interface. It’s attractive and modern and it makes the program faster, easier and more fun to use than ever before. Everything is easy to find and he program guides you through all operations, with clear explanations on every step of the way.
Most users will never have to consult the help – all the information you need is displayed in the program itself where you need it and when you need it.

Four new Windows maintenance tools. In addition to uninstalling programs, Ashampoo UnInstaller 3 now comes with over a dozen easy-to-use tools for keeping your Windows system clean and snappy. The following four tools are new:
• Manage Restore Points
• Defragment Hard Drives
• Registry Cleaner
• Check Installed Programs Entries

Other new functions and improvements. In addition to all the improvements in the main program functions several of the other tools have also been updated:
• Internet Cleaner
• No more Easy/Expert mode switch
• Manage Fonts
• Step-by-Step Assistant update

Standard features and functions. Of course the new version also includes everything that has made Ashampoo UnInstaller so popular with savvy Windows users ever since the first version:
• Installation Monitor
• Reinstaller
• Drag & Drop Desktop Uninstaller
• Windows management tools
• Monitor program activity

Features at a glance
What’s new:
* Beautiful new design with scalable displays
* Much more intuitive user interface
* Improved interactive guides
* Full Vista compatibility
* Manage Restore Points
* Hard Drive Defragmenter
* Registry Cleaner
* Check Installed Program Entries
* More powerful Internet Cleaner with Firefox support
* Manage Fonts tool included again

Basic functions and features:
* Monitor program installation automatically and manually
* Uninstall programs completely, without a trace
* Uninstall programs not monitored by Ashampoo UnInstaller
* Reinstaller – reinstall programs you have uninstalled
* Drag & Drop uninstaller
* Find/Delete Duplicate Files
* Find/Delete Temporary Files
* Find/Delete Empty Folders
* Start Menu Cleaner
* Manage Windows Services
* Manage Internet Explorer Add-Ons
* File Backup

Homepage - http://www.ashampoo.com

Size: 6.14 MB

alt
Kurulumlu   :
http://rapidshare.com/files/109748047/Ashampoo_UnInstaller_v3.05.rar

veya

Kurulumsuz:
http://rapidshare.com/files/110152172/Ashampoo_UnInstaller_v3.05__Portable_.rar
 (Oy Sayısı: 2)
Görüntülenme : 1478 Yorumlar (1)

asrkn

  • 9 Nisan 2011 ; 14:50
  • Kayıt Tarihi: 19.03.2011
  • ICQ: --
  • Yorumları: 7
  • Rütbe
link kırık

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2020 (4)
Mart 2020 (538)
Şubat 2020 (352)
Ocak 2020 (364)
Aralık 2019 (400)
Kasım 2019 (541)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012