Mayonez.Net

RSS
«    Mart 2008    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

ThreatFire Pro 3.0.14.16

ThreatFire Pro 3.0.14.16


PC'ler virüs,casus yazılım ve kimlik hırsızlıklarıyla karşı karşıyadır.Her gün yeni bir tehlikeyle karşı karşıya olunduğunu duyabilirsiniz.Öncekinden daha hızlı bir şekilde gelişiyorlar ve onlara ayak uydurmak geleneksel antivirüs programları açısından zor olmaktadır.Fakat ThreatFire'ın aktif defans teknolojisi bunu başarabilmektedir ve geleneksel antivirüs
programlarıyla beraber kullanıldığında % 243'e varan bir koruma sağlamaktadır.

ThreatFire Pro 3.0.14.16

GELENEKSEL ANTİVİRÜS PROGRAMLARI TEK BAŞINA VE THREATFIRE İLE BERABER

ThreatFire Pro 3.0.14.16

Sonuçlar ThreatFire güvenlik birimi tarafından toplanan 1300 Malware(kötü yazılımlar) ile oluşturuldu ve 3.parti kaynaklardan uzaklaştırıldı.Test yapılan rakip ürünler rend Micro Internet Security 2007, Webroot Spy Sweeper with Antivirus v. 5, CA Internet Security 2007, Norton Internet Security 2007, ve McAfee Internet Security 2007'dir ve bu ürünlerin test sürecindeki güncel sürümleri kullanılmıştır.

ZATEN ANTİVİRÜS PROGRAMI KULLANIYORUM NE GEREK VAR THREATFIRE ANTİVİRÜSÜNE?
Threatfire geleneksel antivirüs programlarından farklıdır.Normal antivirüs programları genellikle bir tehlikeye karşı koruma sağlamadan önce onu ilk olarak tanımlamaya çalışır.Koruma signature(imza) veya fingerprint(parmak izi) güncellemesi ile sağlanır-ki bu güncellemeler ilk önce bir antivirüs araştırmacısı tarafından yazılmalıdır...Bunlar da vakit kaybına yol açar ve bınlar yapılana kadar tehlike bilgisayarınızda yayılmış olabilir.

DİĞER ANTİVİRÜSLER YAPAMIYORKEN THRATFIRE NASIL YAPIYOR?
Normal antivirüsler bilinen tehlikelere karşı koruma sağlarken Threatfire devamlı olarak bilgisayarınızı kötü niyetli davranışlardan mesela klavye dokunuşlarınızı kaydeden programlardan,datanızı çalan programlardan korur .Çok fazla şey bildiğini vaat eden Threatfire gerçek zamanlı davranış analiziyle yeni çıkan tehlikelere karşı dahi koruma sağlar.(Bu tehlikelere "zero-day threats" deniliyor.)

Theratfire'ın patentli aktif koruma teknolojisi internet tehlikelerinin hepsine karşı koruma sağlar.Casus yazılımlar, adware,reklam destekli yazılımlar,keyloggers(klavye dokunuşlarınızı kaydeden programlar), virüsler, solucanlar, Trojanlar, rootkitler,arabellek aşımları, ve diğer kötü niyetli yazılımlar...Threatfire diğer antivirüs programlarının farketmesi için çok yeni ve çok akıllı olması gereken tehlikeleri eşsiz korumasıyla farkeder.

THREATFIRE KULLANMAK İÇİN UZMAN OLMAK ZORUNDA MIYIM?
Theratfire özellikle herkesin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlandı sadece uzmanlar için değil.Biz düşünüyoruz ki güvenlik "sistemine kur ve unut" şeklinde olmalıdır.Bu yüzden Threatfire'ı sisteminize kurduktan sonra teknik soruları cevaplamak zorunda kalmayacaksınız.

ThreatFire™ protects when your antivirus can't.
ThreatFire is an application designed to protect your computer against malware such as trojans, spyware, rootkits, keyloggers, and buffer overflows by intelligently detecting and blocking behavior consistent with that of malware. It uses advanced patent-pending technology to detect signs of malicious behavior commonly used by malware threats. ThreatFire is unlike traditional antivirus products that rely on old fashioned "signature" technology and require updating every time a new threat occurs. By constantly monitoring the activity on your PC ThreatFire’s ActiveDefense technology is able to hunt down and paralyze threats that are too new or too clever to be recognized by traditional security software. ThreatFire employs an intelligent behavioral engine to only alert you on truly malicious behavior, because sometimes even legitimate software may look malicious. This means you are only alerted when you really need to be.

ThreatFire Highlights:
• Persistent zero-day threat protection made easy for everyone — even novice users!
• Perpetually ready for the next malware outbreak, with no signature updates required.
• Runs in background without impacting system performance.
• NEW! ThreatFire now includes advanced protection features including malware quarantine and removal, rootkit scanner and custom rules settings in both the Free and Pro versions.
• Patent-pending ActiveDefense technology intelligently scans and analyzes computer processes to detect and block any malicious activity — without false positives!
• Highest level of out-of-the-box accuracy. No need to configure baffling, technical security settings: just turn ThreatFire on and start blocking malware.
• Protects against both known and zero-day viruses, worms, trojans, buffer overflows, rootkits and even some spyware.
• Works alongside your current security programs — there is no need to uninstall your antivirus, anti-spyware, firewall or other security program before installing ThreatFire.
• NEW! ThreatFire Pro includes PC Tools AntiVirus’s on-demand AV scanner, giving you added peace of mind so you can quickly and easily scan your PC for known threats.

Homepage - http://www.threatfire.com

Boyut: 15,6 MB

ThreatFire Pro 3.0.14.16


 (Oy Sayısı: 0)
Görüntülenme : 2192 Yorumlar (1)

DJ_BENY

  • 6 May 2008 ; 02:17
  • Kayıt Tarihi: --
  • ICQ: --
  • Yorumları: 0
  • Rütbe
Bitdefender 1GB RAM ile kasmıyor sistem kaynağı tüketimi sağladığı güvenlik için normal bence
bu yazılımı NOD32 VE AVAST Professional kullandığım halde denemek istiyorum oldukça iddalı görünüyor çünkü

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Nisan 2020 (22)
Mart 2020 (530)
Şubat 2020 (352)
Ocak 2020 (364)
Aralık 2019 (400)
Kasım 2019 (541)

Son Yorumlar


Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012