Mayonez.Net

RSS
«    Eylül 2007    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Maxthon 2.0.4 Build 5707 - Forum Build

alt

http://img30.picoodle.com/img/img30/9/9/26/f_ilkm_30ccdb1.jpg

Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129Maxthon yazılımı yüksek derecede özelleştirilebilir arabirime sahip güçlü sekmeli bir tarayıcıdır. Internet Explorer tarayıcısı motoru üzerine kuruludur (muhtemelen sizin şimdiki web tarayıcınız). Yani IE tarayıcısında ne çalışıyorsa Maxthon sekmeli tarayıcıda da aynı şekilde çalışacaktır, ama aşağıdaki birçok ilave verimli özellikler ile...

http://www.imgloadtr.com/uploads/95cef02513.gif
# Sekmeli Tarama Arabirimi
# Fare Hareketleri
# Süper Sürükle-Bırak
# Gizlilik Koruması
# RKLM Avcısı
# RSS Okuyucusu
# IE Uzantı Desteği
# Harici Yardımcı Program Çubuğu
# Kaplama
# Ve Keşfedilecek Çok Daha Fazlası...Sekmeli Tarayıcı Arabirimi
Maxthon'nun güçlü sekmeli arabirimi görev çubuğunuzda yer kaplamadan size en iyi tarayıcı deneyimini verecek. Tüm web sayfaları Maxthon'un ana penceresi içinde düzenlenir. Çoklu web sayfaları kolay gezinti için sekmeler tarafından gösterilir.

Fare Hareketleri
Tarayıcınızı yalnızca farenizle kumanda edin! Fare Hareketleri tarayıcılar arasında diğer bir devrimsel buluştur. 'Fare Hareketleri' etkinleştirilmesiyle, farenizi Maxthon'u kolayca kumanda etmek için kullanabilirsiniz. Ve bazı insanlar fareleri ile kullanırken sanki KongFu oynuyorlarmış gibi hissettiklerini söylüyorlar.

Süper Sürükle-Bırak
Maxthon tarayıcınıza hız katacak diğer bir devrimsel teknolojiyi sunar : 'Süper Sürükle-Bırak'. 'Süper Sürükle-Bırak' etkinleştirilmesiyle, sayfadaki bağlantıyı basitçe sürükleyip ve bırakarak yeni bağlantları açabilirsiniz. Aynı zamanda varsayılan arama motoru ile aramak için seçtiğiniz kelimeyi sürükleyip & bırakabilirsiniz veya bağlantıyı yeni sekmede açabilir ya da CTRL'ye basılı tutulduğunda seçili içeriği kaydedebilirsiniz.

Sık Kullanılanlar Çubuğu
Maxthon "Bağlantılar"ınıza veya diğer klasörlerdeki sık kullanılanlarınıza en iyi erişim için özelleştirilebilir sık kullanılanlar çubuğu sağlar. Tüm sık kullanılanları klasör içerisine açabilirsiniz. Aynı zamanda sık kullanılanlar yan çubuğunda sık kullanılanları "Daha Sık Kullanılanlar" olarak ayarlamak için seçeneğiniz vardır ve Maxthon başlatıldığında açılabilir. Hatta daha fazla seçenek sağ tıklandığında açılan menü de mevcuttur.

RKLM Avcısı
Açılır pencere, flash, imaj, gezinen reklamlar... İşte çözümü : RKLM Avcısı. RKLM Avcısı tüm reklam çeşitlerini engellemek için zeki işlevlerden meydana gelir. Açılır pencere reklamlarını engellemek için "Otomatik Süzgeç" kullanabilir veya daha hatasız ve özelleştirilmiş engelleme için "Süzgeç Listesi"ni düzenleyebilirsiniz.

IE Uzantı Desteği
IE'den başka üçüncü parti tarayıcılara Google Çubuğu ve diğer IE Araç Çubuğu kurulabilir ya da kullanılabilir mi? Google bile size HAYIR diyecektir, fakat biz EVET diyebiliriz. Aslında sadece Google Çubuğu desteklenmez. Maxthon aynı zamanda birçok diğer IE eklentisi ve FlashGet Çubuğu, vs. gibi araç çubuğu destekleyebilir.

Harici Yardımcı Uygulamalar Çubuğu
Maxthon ile diğer programları dışarıdan çalıştırmak zorunda değilsiniz. Yalnızca Yardımcı Uygulamalar Çubuğu'na eklemeniz ve tek tıklamayla çalıştırmanız yeterli. Hepsinin Maxthon ile otomatik olarak başlatılmasını ve kapatılmasını bile ayarlayabilirsiniz.

Gizlilik Koruması
Gizliliğiniz bizim için önemli. Maxthon ile tüm tarama bilgilerinizi kolayca ve hatta otomatik olarak temizleyebilirsiniz. Tarayıcı geçmişi, çerezler, önbellek vs. gibi gizli bilgilerinizi tek tıklama ile temizleyebilirsiniz. Daha başka, Maxthon'u kapanırken otomatik olarak tüm tarama bilgilerinizi temizlemesi için bile düzenleyebilirsiniz.

Kaplamalar
Maxthon tarayıcı pencerenizin görünüşünü değiştirmek için esnek kaplamaları destekler. Kaplamalar ile Maxthon'un simgelerini, renklerini ve zeminini değiştirebilirsiniz. Eğer isterseniz, aynı zamanda Windows doğal kaplamasını etkinleştirmek için etkisizleştirebilirsiniz. Şimdiden Maxthon için oluşturulmuş 300+ kaplama var ve fazlası da yolda. Maxthon'un nasıl güzel olabileceğini öğrenmek için http://skins.maxthon.com/" target="_blank">Kaplamalar sitesini ziyaret ettiğinizden emin olun.

Eklentiler
Eklentiler ile Maxthon'un işlevselliğini daha da geliştirebilirsiniz. IE eklentilerinin dışında, Maxthon daha güçlü kendi yan çubuğu ve araç çubuğu eklentilerini bile destekler. Şimdiden Maxthon için oluşturulmuş 400+ eklenti var ve fazlası da yolda. Hatta Maxthon'a daha fazla özellik eklemek için http://maxthon.tarapages.com/" target="_blank">Eklentiler sitesini ziyaret ettiğinizden emin olun.

Uyumluluk & Kaynaklarda Düşük Kullanım
Maxthon IE'ye sürekli sahip olacağınız tam bir IE uyumluluğuna sahiptir. Maxthon çok az kaynak kullanır, bunun sonucunda IE ile karşılaştırıldığında aynı miktarda sayfa açılması, ortalama %65 daha az RAM kullandığını gösterir.

Daha Fazlası...
Hatta Maxthon'un size sunabileceği, sayfa yakınlaştırma, basit toplayıcı, web hizmetleri, parola korumalı sekme, URL kod adları ve diğer birçoğu gibi daha çok özelliği vardır. Tüm hepsi Maxthon ile internette sörf yaparken verimli çalışır.

Yenilikler :
# Adres Çubuğu yüksekliği hatası onarıldı.
# Yan çubuk için RSS simgesi güncellendi.
# DDE saptama hatası onarıldı.
# Siteden favicon alma özelliği geliştirildi.
# Kapanması üzerine Maxthon UserAgent Dizgisi kaldırıldı.
# Adres Açılan Menüsü URL'lerin başlılarını göterecek.
# Basit toplayıcıda yeni oluşturulan sekme aktif edilecek.
# Süper Sürükle & Bırak Bağlantısını açmak için zemine seçenek eklendi.
# Basit Toplayıcı için CTRL+A kısayolu eklendi.
# Mevcut Grup içinde Sekmeleri Aç eklendi.
# IE güncellemesi ile yüksek işlemci gücü kullanım sorunu çözüldü (exe yeniden adlandırılarak).
# Program çıkışında hata raporuna sebep olan hata onarıldı.
# Bazen arama motoru değişikliklerinde kayıdetmeme hatası onarıldı.
# Başlangıç Sayfası yenilendi. RSS için araç ipucu olarak açıklamaların görünmesi sağlandı ve Başlangıç Sayfasına İğnele desteği eklendi

  Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 Maxthon (Formerly MyIE2) is a powerful web browser with a highly customizable interface. It can open multiple web pages within one browser window, and uses little system resources. Maxthon has a greatly integrated & customizable interface which supports Skins (Default, Turbo Qute, Mozilla_2, Safari, TCPort, X_Phoenity), Plug-Ins (AI Roboform, FlashSave, ViewSource, EnableRightClick, Up a Directory, Weather), IE Extensions, & specific toolbars (example: GOOGLE Toolbar). It also incorporates 2 POPUP blockers (Auto POPUP blocker & a POPUP blocker list filter) and a Content Filter. Maxthon is based on the Internet Explorer engine (your most likely current web browser) which means that what works in IE, works the same in Maxthon but with many additional efficient features like:

- Tabbed Browsing Interface
- Mouse Gestures
- Super Drag&Drop
- Privacy Protection
- AD Hunter
- Google Bar Support
- External Utility Bar
- Skinning
- Plugins
- Compatibility & Low on Resources
- More...(There are even more features that Maxthon can provide you, such as, Page Zooming, Simple Collector, Web Services, Password protecting Tabs, URL Aliases and many others. All of them working efficiently while you surf the Internet with Maxthon)

Maxthon 2.0 will inherts its successor's great features and bring you a flexible, joyful & convenience web surfing experience.

Maxthon 2.0 Features:
* Advanced proxy function allows the use of different proxy for different web site automatically, ensuring the best browsing speed and web site accessibility.
* User Interface Multi-Thread technology greatly reduces the chance of browser lockup, e.g. caused by some ajax operations, and browser crash.
* Modular design loads only used components, ensuring the most efficient use of system resources.
* Highly customisable skinning and interface system supports from simple windows classic to the most crafted skins and advanced layouts.
* Ultra powerful filter system can filter not only any advertisements but also any malicious codes, removing web annoynances and improving browser safety.
* Multi-users password protected profile system protects users privacy without compromising program portability.
* Maxthon Web Acceleration greatly improves ordinary browsing speed, especially when the internet connection is slow.
* Maxthon Security Updates reduces the risks of certain unpatched Internet Explorer vulnerabilities which might affect Maxthon.

Changes in Maxthon 2.0.4 [2007-09-28]:
[New Feature]
+User Data can Upload and Download
- You can upload and download browser settings, proxy data, magic fill data and web content filter data now.
- More data can be upload and download in future version.
- And you can encrypt your data before upload it for privacy.
- (Reset menu to show this when updated)
+Add "Most Favorite" from Maxthon 1.x
+Can manage Groups again in "Favorites Manager" and "Favorites Sidebar"
+Add "search" & "highlight" to context menu for selected text
+Add an option to undo closed tab in back/foreground
+Support Getright in download manager
[changes]
* Improved compatibility and performance of Maxthon Guardian
* Fixed problem that online favorites sometimes cannot be downloaded in new installation
* Fixed problem that proxy sometimes getting slower and slower
* Also show the last visited page after update installation
* Fixed problem setting Maxthon to auto logon with certain Maxthon pages as startup page
* Will confirm when favorite is added to folder with favorite of the same name
* Auto login account will alert error when there is no internet connection
* Fix problem that adding external tools sometimes may not add proper arguments
* Fix URL error in Maxthon Guardian warning dialog (20122)
* Auto update will install to the folder of the browser requesting the update
* Fix problem that "last visited pages" are opened in reverse order
* Fix problem that Maxthon can not auto exit when shutdown windows
* Fix problem that the red selection rectangle may stay after "Block Page Content..." finish
* Fix problem that check links (favorites) never finish for certain links
* Show absolute addresses in "Block Page Content..." selection menu
* Fix problem that maxthon may crash when the last tab is detached
* Fixed problem that deleted proxy will be continued to be used(19516)
* Fixed problem of incorrect number of last visted pages and undo tabs
* Fixed problem of saving captured image in jpg format(43670)
* Added time delay to autohide sidebar
* Fixed crash while editing button image


Maxthon 2.0.4 Build 5707 - Forum Build


Homepage - http://www.maxthon.com/en/

Size: 2.41 MB

Download

Download Maxthon 2.0.3.4552 Final

Use Right-click on Download link and "Save Target As..."
Password:
www.mayonez.net

BU KONUYU FORUMDA TARTIŞINIZGörüntülenme : 2135 Yorumlar (0)
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Mayıs 2020 (360)
Nisan 2020 (566)
Mart 2020 (443)
Şubat 2020 (307)
Ocak 2020 (337)
Aralık 2019 (395)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012