Mayonez.Net

RSS
«    Ağustos 2007    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

YENİ McAfee® Total Protection Suite 2007 (Full ISO)

 


INFO
Acıklama

YENİ McAfee® Total Protection Suite 2007
# 10 ürün 1 arada McAfee Total Protection ,SiteAdvisor™ ürünü ile birlikte kimliğiniz, bilgisayarınız, ve kablosuz ağınız için (wireless network) komple koruma sunar. Otomatik yedekleme (backup) özelliği ile önemli dosyalarınız her zaman güvende olur. Endişesiz bir Internet deneyimi için McAfee’nin kanıtlanmış güvencesi altında olursunuz.
# Virüs’leri durdurur
# Spam’i engeller (istenmeyen e-mail’ler)
# Casus yazılımları (spyware) temizler
# Ateş duvarı (firewall) ile bilgisayarınıza güvenlik kalkanı sağlar
# PC performansını artırır.
# Çocuklarınızı internet tehditlerinden korur, Web sayfası filtreleme ve Siteadviser özelliği ile bağlveığınız web sayfasının tehlikerlei hakkında sizi uyarır.
# Dosyalarınızı yedekler (back up)
# Kimlik bilgilerinizi, banka hesap numaralarınızı, finansal bilgilerinizi gizler
# kablosuz ağınız için (wireless network) komple koruma sunar
Yeni ve Geliştirilmiş Özellikler
# Yeni! Yedekleme ile entegre anti-virus, anti-spyware ve firewall teknolojisi.
# Geliştirilmiş! Spyware koruması
# Yeni! Gelen (inbound) ve giden (outbound) trafik için komple firewall koruması.
# Yeni! Görünmez mode (Stealth mode) ile Internet’deki varlığınızı gizleyin.
# Yeni! Otomatik yedekleme ile en değerli dosyalarınızın kopyasını istediğiniz herhangi bir yerde şifreleyerek ve sıkıştırarak CD/DVD, USB, harici yada dahili hardisk üzerinde koruyabilirsiniz.
# Yeni! McAfee® Image Analysis potansiyel tehlikeli resim dosyalarına karşı ailenizi korumak için ileri içerik koruması sunar
# Yeni! McAfee® SystemGuards bazı özel davranışlara karşı bilgisayarınızı sürekli izleyerek virus, spyware ve internet korsanlarının (hacker) aktivitelerine karşı sinyal verir, önlem alır.
# Yeni! Windows işletim sistemleri için McAfee® X-Ray özelliği ile Windows içerisinde anti-virus programlarından gizlenebilecek rootkit’ler zararlı uygulamaları belirler ve yokeder.
# Yeni! McAfee SiteAdvisor özelliği ile bağlandığınız web sayfasının tehlikeleri hakkında sizi uyarır. Arama motorlarının sonuçlarını sınıflandırır ve derecelendirir.
# Geliştirilmiş! McAfee SecurityCenter yönetim ve izleme aracı ile tüm bilgilere kolayca ulaşır ve yönetirsiniz.
# Yeni! Bilgisayar sağlığı ve performans kontrol aracı sağlar.
# Yeni! McAfee® Network Manager bilgisayarınızı ve ağınızı izleyerek güvenlik zayıflıklarını belirler.
# Yeni! McAfee® Shredder özelliği ile bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz gizli dosyaların tüm paraçıkları ve yan uzantılarıyla tam olarak kaldırmanızı sağlar.
# Geliştirilmiş! Kablosuz ağ (wireless network) güvenliğinizi otomatik konfigürasyonla sağlar
# security.
# Geliştirilmiş! Kablosuz ağ güvenliğiniz için şifre değiştirme programı uygular.
# Yeni! McAfee® EasyNetwork güvenli bilgisayarları belirleyerek ev ve küçük ofis ağlarınızda otomatik printer ve dosya paylaşımı sunar.
Diğer Özellikler
# İnternette olduğunuzda otomatik olarak sizin PC’nizi, e-mailinizi, ekli dosyalarınızı, download’larınızı ve network’ünüzü virüslerden, kitle- e-mailleme solucanlarından ve arka kapı Trojanlarından korur. Hızlı anti-virüs güncellemeleri, korumanızın güncel kalmasını sağlar. Büyük dosyaları daha verimli bir şekilde tarama özelliği sunar.
# Casus yazılımların Tespiti ve ortadan KaldırılmasıŞifrelerinizi çalabilecek (key-loggers), bağlantınızı korsan olarak kullanabilen (web dialer’lar) veya sizin internetinizde sörf yapabilen potansiyel kötü amaçlı programları yakalar ve siler.
# McAfee Personal Firewall Plus Hacker’ları engellemenizi sağlar. Hırsızlardan ve sisteminize girenlerden (genellikle spam yollamak için) gelen ve dial- up, DSL veya kablo bağlantılarında sizin özel yaşam/gizlilik hakkınızı tehdit eden kötü amaçlı ve kötü içerikli kodları tanımlamanıza yardım eder. İzinsiz giriş tespiti ve hızlı kurulum asistanı özelliği var.
# McAfee SpamKiller Otomatik olarak kredi kartı hırsızlığı içeriği olanlar dahil olmak üzere junk e-mailleri, virüs oyunlarını ve inbox’ınızı kirleten yabancı dil spam’lerini tanır ve durdurulmasına yardım eder. Düzenli anti-spam filtresi güncellemesi, spam’cilere karşı en son koruma versiyonunu sağlar. Yeni üründe güçlendirilmiş spam tespiti özelliği olan “Personal Filter Editor ve Whitelisting Teknolojisi” vardır.
# Çocukları İnternetin zararlarından korumak için “Ebeveyn Kontrolü Modülü”Yaşa özel ebeveyn kontrolleri, kullanımı kolay filtreleme seçenekleri sayesinde, (örneğin websiteleri, haber grupları, vs.) online avcılar, uygunsuz chat gibi rahatsız edici içeriklerden aile üyelerinin/çocukların korunmasını sağlar
# McAfee Kimlik TespitiKişisel bilgilerin ve finansal bilgilerin (örneğin isim, telefon, kredi kartı, banka hesap numaraları, vs.) İnternet üzerinde sizin izniniz olmadan kazayla başkasına geçmesini engellemenize yardım eder.
# Pop-Up Bloklaması Hem sizin internette gezinmenizi yavaşlatan, hem de sizin reklamlara bakma konusundaki alışkanlıklarınızı izleyen kızdırıcı web reklamlarının elemine edilmesini sağlar.

Satıs Ucretı : KDV Dahil 99,97 YTL / 99.970.000 TL
Bizde Bedava ...Görüntülenme : 5065 Yorumlar (3)

987654321

 • 25 May 2008 ; 19:25
 • Kayıt Tarihi: 4.10.2007
 • ICQ:
 • Yorumları: 606
 • Rütbe
gorgeus,
Mesela iso uzantılı bir dosya çıkıyor oalbilir. Eğer öyleyse onu winrarla bulunduğu yere çıkartablirsin.

--------------------

TDM

 • 25 May 2008 ; 19:25
 • Kayıt Tarihi: --
 • ICQ:
 • Yorumları: 0
 • Rütbe
Alıntı: gorgeus
baska bisi cikio bu linkten

ne gibi ?

--------------------

gorgeus

 • 25 May 2008 ; 19:21
 • Kayıt Tarihi: --
 • ICQ:
 • Yorumları: 0
 • Rütbe
baska bisi cikio bu linkten

--------------------

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
üye değlseniz üye olmak için tıklayın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sponsorlu

Anket

Mayonez.Net'i ne için tercih ediyorsunuz?

Film
Oyun
Dizi
Program
Wallpaper
Diğer+
Hepsi

Arşiv
Eylül 2020 (147)
Ağustos 2020 (265)
Temmuz 2020 (173)
Haziran 2020 (289)
Mayıs 2020 (291)
Nisan 2020 (520)

Copyright © 2012 Mayonez.Net 2006 - 2012